Psychoedukacja i Szkolenia Mirela Batog

Akademia Psychologii to miejsce nauki dla specjalistów, którzy potrzebują praktycznej wiedzy psychologicznej w swojej pracy.
Stworzyłam Akademię Psychologii z intencją, aby było to miejsce spotkań praktyków i specjalistów, którzy ch... Rozwiń cą zdobywać praktyczne umiejętności.
Akademia Psychologii to również miejsce, w którym wiedzę z podstaw pomocy psychologicznej mogą czerpać profesjonaliści zaangażowani w inne formy pomocy ludziom: ratownicy medyczni, strażacy, policjanci, funkcjonariusze różnych służb, lekarze i pielęgniarki oraz wolontariusze NGOs. Zwiń

Akademia Psychologii to miejsce nauki dla specjalistów, którzy potrzebują praktycznej wiedzy psychologicznej w swojej pracy.
Stworzyłam Akademię Psychologii z intencją, aby było to miejsce spotkań praktyków i specjalistów, którzy chcą zdobywać praktyczne umiejętności.
Akademia Psychologii to również miejsce, w którym wiedzę z podstaw pomocy psychologicznej mogą czerpać profesjonaliści zaangażowani w inne formy pomocy ludziom: ratownicy medyczni, strażacy, policjanci, funkcjonariusze różnych służb, lekarze i pielęgniarki oraz wolontariusze NGOs.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: Psychoedukacja i Szkolenia Mirela Batog

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 793308997.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Psychoedukacja i Szkolenia Mirela Batog 56-400 Oleśnica, Polska Wileńska 33/54
793308997
NIP: PL 9111848146
Akademiapsychologii.com

Znajdź nas!

Psychoedukacja i Szkolenia Mirela Batog

56-400 Oleśnica

Wileńska 33/54

woj. dolnośląskie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!