TQL

Firma doradczo – szkoleniowa, wyspecjalizowana w najwyższej jakości szkoleniach i usługach doradczych, projektowanych w oparciu o szczegółowe i uważne badanie Twoich potrzeb. Obszar naszych zainteresowań jest wynikiem zamiłowania i pasj... Rozwiń i całego naszego zespołu, który gromadząc wiedzę oraz praktyczne doświadczenia, jest zdeterminowany tą unikatową wiedzą dzielić się z Tobą w przyjazny i profesjonalny sposób. Dla nas istotna jest zarówno treść jak i forma.
Zakres szkoleń:
Inżynieria Produkcji, systemy zarządzania jakością, zarządzanie projektami, zarządzanie finansami, prawo w biznesie, reklama, marketing, PR, IT, kultura biznesowa, umiejętności interpersonalne. Zwiń

Firma doradczo – szkoleniowa, wyspecjalizowana w najwyższej jakości szkoleniach i usługach doradczych, projektowanych w oparciu o szczegółowe i uważne badanie Twoich potrzeb. Obszar naszych zainteresowań jest wynikiem zamiłowania i pasji całego naszego zespołu, który gromadząc wiedzę oraz praktyczne doświadczenia, jest zdeterminowany tą unikatową wiedzą dzielić się z Tobą w przyjazny i profesjonalny sposób. Dla nas istotna jest zarówno treść jak i forma.
Zakres szkoleń:
Inżynieria Produkcji, systemy zarządzania jakością, zarządzanie projektami, zarządzanie finansami, prawo w biznesie, reklama, marketing, PR, IT, kultura biznesowa, umiejętności interpersonalne.

szkolenia
Kontakt

Napisz do: TQL

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 0 22 620 20 92.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

TQL 00-901 Warszawa, Polska Plac Defilad 1/309
022 374 31 31
NIP: PL 5291573943
www.tql.pl

Znajdź nas!

TQL

00-901 Warszawa

Plac Defilad 1/309

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!