TQL

Firma doradczo – szkoleniowa, wyspecjalizowana w najwyższej jakości szkoleniach i usługach doradczych, projektowanych w oparciu o szczegółowe i uważne badanie Twoich potrzeb. Obszar naszych zainteresowań jest wynikiem zamiłowania i pasj... Rozwiń i całego naszego zespołu, który gromadząc wiedzę oraz praktyczne doświadczenia, jest zdeterminowany tą unikatową wiedzą dzielić się z Tobą w przyjazny i profesjonalny sposób. Dla nas istotna jest zarówno treść jak i forma.
Zakres szkoleń:
Inżynieria Produkcji, systemy zarządzania jakością, zarządzanie projektami, zarządzanie finansami, prawo w biznesie, reklama, marketing, PR, IT, kultura biznesowa, umiejętności interpersonalne. Zwiń

Firma doradczo – szkoleniowa, wyspecjalizowana w najwyższej jakości szkoleniach i usługach doradczych, projektowanych w oparciu o szczegółowe i uważne badanie Twoich potrzeb. Obszar naszych zainteresowań jest wynikiem zamiłowania i pasji całego naszego zespołu, który gromadząc wiedzę oraz praktyczne doświadczenia, jest zdeterminowany tą unikatową wiedzą dzielić się z Tobą w przyjazny i profesjonalny sposób. Dla nas istotna jest zarówno treść jak i forma.
Zakres szkoleń:
Inżynieria Produkcji, systemy zarządzania jakością, zarządzanie projektami, zarządzanie finansami, prawo w biznesie, reklama, marketing, PR, IT, kultura biznesowa, umiejętności interpersonalne.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

TQL: 1

już od 1350 PLN
Kontakt

Napisz do: TQL

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 0 22 620 20 92.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

TQL 00-901 Warszawa Plac Defilad 1/309
022 374 31 31
NIP: 5291573943
www.tql.pl

Znajdź nas!

TQL

00-901 Warszawa

Plac Defilad 1/309

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!