Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/wielkopolska-grupa-prawnicza-141

Informacje o firmie
 • Wielkopolska Grupa Prawnicza

  ID firmy: 141
 • Adres:

  Strzelecka 20/8
  61-846 Poznań
  woj. wielkopolskie
 • tel.: (0-61) 8501 233
  fax: (0-61) 8501 144
  www: www.wgpr.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

Wielkopolska Grupa Prawnicza powstała w celu świadczenia usług z zakresu doradztwa prawnego dla osób fizycznych, przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych.

Nad wszelkimi sprawami pracujemy w zespołach, co pozwala proponować Państwu najlepsze, sprawdzone, wielopłaszczyznowe rozwiązania z każdej dziedziny, a także zapewnia szybką, profesjonalną i pełną odpowiedź na Państwa pytania i wątpliwości. Powierzając nam swoje sprawy, macie Państwo gwarancję sprawnej i fachowej obsługi, zaangażowanie i oddanie naszych pracowników, a przede wszystkim skuteczną reprezentację Państwa interesów.

Doradztwo prawne świadczone przez Wielkopolską Grupę Prawniczą obejmuje między innymi sprawy z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, finansowego i podatkowego, prawa zamówień publicznych, prawa pracy i spraw socjalnych, prawa wspólnotowego oraz prawa własności intelektualnej.

Doświadczenie i wiedzę prawników Wielkopolskiej Grupy Prawniczej przekazujemy również w trakcie organizowanych przez nas szkoleń. Ze względu na często specjalistyczny charakter naszych szkoleń i warsztatów, tworzymy małe grupy szkoleniowe. Taki model pozwala na bezpośredni kontakt z trenerem, umożliwia analizę w trakcie szkolenia konkretnych przypadków.

Liczba pracowników: 5

Liczba organizowanych konferencji i kongresów rocznie: 2

Liczba organizowanych szkoleń i kursów rocznie: 20

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)