Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/mmc-polska-758

Informacje o firmie
 • MMC Polska

  ID firmy: 758
 • Adres:

  ul. Długa 44/50
  00-241 Warszawa
  woj. mazowieckie
 • tel.: 022-379-29-27
  fax: 022-379-29-01
  www: www.mmcpolska.pl
Zadaj pytanie:
O firmie

O Nas:

MMC Szkolenia powstało jako odpowiedź na liczne zapytania i dotychczas zorganizowane szkolenia wewnętrzne dla obecnych klientów korporacyjnych MM Conferences (lidera na rynku konferencji i kongresów premium, więcej na www.mmcpolska.pl)

Oferta MMC Szkolenia, jest skierowana do firm, które inwestują w rozwój swoich pracowników oraz stawiają na rozwój kwalifikacji i poziomu motywacji kadry gwarantując tym samym sukces swojej organizacji. Wykorzystując posiadane doświadczenie, wiedzę, dotychczasową współpracę z największymi firmami doradczymi, kancelariami, urzędami oraz organizacjami zarówno państwowymi jak i niepaństwowymi, bazą doskonałych wykładowców- praktyków z przyjemnością zorganizujemy oraz przeprowadzimy szkolenie dla Państwa firmy.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby dopasować program szkolenia do aktualnych potrzeb organizacji. Szczegółowo zanalizujemy Państwa potrzeby szkoleniowe, określimy cel szkolenia, zaproponujemy zakres omawianych tematów oraz zapewnimy najlepszych prelegentów.

Prowadzimy szkolenia zarówno dla firm z grupy TOP 2000, jak również małych i średnich przedsiębiorstw, dopasowując ofertę do oczekiwań oraz możliwości finansowych naszych klientów.


Szkolenia otwarte

Podstawową zaletą szkoleń otwartych jest możliwość spotkania na nich przedstawicieli różnych firm, z różnych regionów kraju. Uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń, poglądów, pozwala na weryfikację swojej wiedzy i umiejętności na tle osób pracujących na podobnych stanowiskach pracy.


Gwarantujemy sprawną logistykę szkolenia – to my zorganizujemy salę szkoleniową, wyżywienie, zarezerwujemy miejsce w hotelu dla osób przyjezdnych.

Celem naszych szkoleń jest przekładanie zagadnień szkoleniowych na realia pracy uczestników
szkolenia.

Zajęcia mają charakter aktywny – wykorzystujemy m.in. metody:
● case study
● burza mózgów
● symulacja
● dyskusje moderowane
● ćwiczenia indywidualne
● ćwiczenia w grupach
● gry biznesowe
● gry symulacyjne
● sceny rodzajowe
● kwestionariusze i wiele innych


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem szkoleń.Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte oferowane przez MMC Szkolenia skierowane są do organizacji, które chcą zapewnić swoim pracownikom zarówno doskonałą wiedzę merytoryczną, jak i umiejętności praktyczne. Szkolenia mogą być zorganizowane dla małej grupy, jak i całych departamentów.Po dokładnej analizie Państwa firmy dopasujemy indywidualne programy szkoleniowe oraz sposób prowadzenia zajęć, które pozwolą na skuteczną realizację celów Państwa przedsiębiorstwa. Powstałe podczas szkolenia rozwiązania, uczestnicy będą mogli wykorzystać w codziennej pracy, co pozwoli uzyskać bezpośrednie i natychmiastowe korzyści firmie.Gwarantujemy Państwu wysoką jakość i skuteczność naszych szkoleń.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń zamkniętych?

Oszczędność– efektywniejsze wydanie budżetu szkoleniowego przy większej grupie delegatów;
Elastyczność – termin i lokalizacja dogodna dla klienta;
Poufność – możliwość przedyskutowania wewnętrznych zagadnień, które należą do poufnych kwestii i są specyficzne dla danej organizacji .
Różnorodność – wybór dowolnego tematu szkolenia oraz wykładowcy.

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)