Kursy i szkolenia AutoCAD online oraz stacjonarne!

  • Sprawdź terminarz kursów, szkoleń i warsztatów z AutoCADa
  • Zapoznaj się z programem kursów oraz ich cenami
  • Zapisz się online na wybrany przez siebie kurs AutoCad!
szkolenia i kursy AutoCAD

Kursy AutoCAD: 3

  • już od 1 500 zł
1 500 zł
  • już od 1 600 zł
1 600 zł
Artykuł

AutoCAD: szkolenia, kursy i warsztaty rysunek techniczny z programem AutoCAD!

Dowiedz się czym jest program AutoCAD i jak może wesprzeć procesy projektowania, przygotowania rysunków technicznych i grafik inżynierskich w twojej firmie. Sprawdź jakie szkolenia i kursy poświęcone programowi AutoCAD dostępne są na rynku, poznaj ich program i ceny i zapisz się na wybrany kurs AutoCAD lub szkolenie z użyciem bezpłatnego formularza rejestracji online.

Czym jest AutoCAD? Do czego służy AutoCAD?

AutoCAD to program stworzony przez firmę Autodesk służący do komputerowego wspomagania projektowania (CAD), wykorzystywany zarówno do projektowania  dwuwymiarowego (2D), jak i trójwymiarowego (3D). Jest to powszechnie wykorzystywany program do tworzenia rysunków technicznych w dziedzinach inżynierskich, projektowych i technicznych, między innymi przez projektantów, architektów, konstruktowów, mechaników, elktroników itp. Dzięki wyspecjalizowanym wersjom, obejmującym dedykowane funkcje, biblioteki i interfejsy dopasowane do potrzeb danej branży AutoCAD wykorzystywany jest również do przygotowywania grafiki inżynierskiej (2,5D) metodą FBM. Funkcjonalność programu może być wzbogadzana przez zewnętrzne nakładki, dodatki i bibioteki rozszerzające jego możliwości. Program oferowany jest w kilkunastu wersjach językowych, w tym w języku polskim.

Szkolenia AutoCAD, kursy AutoCAD online i stacjonarne

Ofertę szkoleń AutoCAD, zarówno w wersji dla początkujących, czyli od podstaw, jak też dla użytkowników średniozaawansowanych i zaawansowanych znaleźć można na górze strony. Lista zawiera szkolenia AutoCAD wraz z terminem odbycia się szkolenia, jego lokalizacją, jak też program szkolenia i ceny uczestnictwa. W ofercie znaleźć można zarówno kursy i szkolenia AutoCAD stacjonarne, realizowane głównie w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź, Kraków, Katowice, Szczecin, Częstochowa, Lublin i Białystok, jak też kursy AutoCAD online. Internetowe kursy AutoCAD dostępne są zarówno w wersji z zajęciami na żywo (zajęcia odbywają się na platformie do wideokonferencji, np. Microsoft Teams), jak też multimedialne, w których uczestnik wykupuje dostęp do kursu multimedialnego umieszczonego na platformie do e-learningu.

Jaki kurs, warsztaty bądź szkolenie AutoCAD wybrać?

  • kurs AutoCAD dla początkujących, kurs od podstaw - kurs przeznaczony jest dla początkujących użytkowników programu AutoCAD. W jego trakcie uczestnik poznaje podstawowe obiekty wektorowe, zdobywa umiejętności ich tworzenia i edycji. Kurs taki pozwala również dowiedzieć się jak zarządzać cechami rysunku i obiektów oraz jak wydrukować rysunek. Kursy tego typu polecane są również dla studentów kierunków technicznych i inżynierskich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem wspieranym komputerowo.
  • szkolenia i kursy AutoCAD dla średnio i zaawansowanych użytkowników - w ich trakcie użytkownicy uczą się jak efektywnie wykorzystywać możliwiwości i funkcjonalność programu, zarówno w projektowaniu dwuwymiarowym, jak i trójwymiarowym. Udział w szkoleniu pozwala zapoznać się z szeregiem złożonych  obiektów i nauczyć się pracy z nimi, edycji i zarządzania.
  • szkolenia i kursy AutoCAD weekendowe, wieczorowe - zaletą tego typu kursów i szkoleń AutoCAD jest możliwość wzięcia w nich udziału po godzinach pracy.
  • kursy i szkolenia on-line z AutoCAD - cechują się one często niższą ceną niż ich tradycyjne odpowiedniki, a niewątpliwą zaletą jest również możliwość wzięcia w nich udziału z dowolnego miejsca, w którym mamy dostęp do sieci Internet.

Szkolenia poświęcone programowi AutoCAD często występują też pod potocznymi nazwami, takimi jak kurs auto cad, szkolenie autocada czy też kurs autocada.

AutoCAD: szkolenia, kursy i warsztaty rysunek techniczny z programem AutoCAD!
Kursy AutoCAD, szkolenia AutoCAD

Zostaw swój mail, aby raz w tygodniu otrzymywać powiadomienia o nowych kursach i szkoleniach AutoCAD!