Kursy Wordpress oraz szkolenia Wordpress online i na żywo!

 • Sprawdź szkolenia Wordpress na żywo oraz kursy Wordpress online
 • Program szkoleń i kursów z Wordpressa oraz cennik
 • Rejestracja online na szkolenia i kursy Wordpress
kursy Wordpress

Szkolenia i kursy Wordpress: 9

 • już od 1 599 zł
1 599 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 531 zł
531 zł
 • już od 0 zł
 • już od 2 700 zł
2 700 zł
 • już od 2 100 zł
2 100 zł
 • już od 149 zł
149 zł
 • już od 1 897 zł
1 897 zł
Artykuł

Szkolenia i kursy Wordpress: naucz się tworzyć strony oparte o Wordpress!

O Wordpress można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią (CMS). Świadczy o tym chociażby to, że został przetłumaczony na sześćdziesiąt osiem języków, a na całym świecie ponad jedna trzecia wszystkich stron www opartych jest właśnie na tym systemie. Sprawdź szkolenia Wordpress i kursy Worpress, które pozwolą Ci poznać tworzenie stron opartych o Wordpress.

Spis treści:

 1. Czym jest Wordpress?
 2. Szkolenia Wordpress oraz kursy Wordpress
 3. Kto powinien rozważyć kurs Wordpressa?
 4. Gdzie znaleźć kursy oraz szkolenia z Wordpress CMS?
Czym jest Wordpress?

Wordpress to system CMS (Content Management System) służący do tworzenia oraz prowadzenia stron internetowych, blogów, a nawet rozbudowanych portali. W sieci dostępnych jest mnóstwo rozwiązań, na przykład szablonów oraz wtyczek, dzięki którym utworzenie strony opartej o Wordpress i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb jest bardzo proste. Pod tym względem Worpress daje nieskończone możliwości, a dzięki zaangażowaniu ludzi z całego świata stale się rozwija i podąża za trendami w projektowaniu stron internetowych.

Co jeszcze wpływa na tak duże powodzenie Wordpressa na rynku? Przede wszystkim jest darmowy, co jest szczególnie ważne dla nowo otwieranych przedsiębiorstw czy marek, chcących zaistnieć w sieci Internet. Wiele osób stawiających pierwsze kroki w biznesie czy rozpoczynających działalność nie posiada środków na wielkie kampanie reklamowe, marketingowe oraz nie może sobie pozwolić na zatrudnienie specjalisty do stworzenia i zarządzania serwisem. Tutaj z pomocą przychodzi Wordpress.

Innym niewątpliwym atutem Wordpress, decydującym o jego popularności, jest fakt, że przygotowanie i zarządzanie stroną internetową w oparciu o Wordpress nie wymaga znajomości kodowania, ani specjalistycznej wiedzy. Dzięki intuicyjnej i łatwej obsłudze każdy, kto odrobinę zainteresuje się tym systemem może zarządzać swoją stroną WWW i wyróżnić się na tle konkurencji.

Szkolenia Wordpress oraz kursy Wordpress

Jak nauczyć się zarządzania Wordpressem? Warto w tym celu zapisać się na szkolenie Wordpress lub kurs Wordpressa, a potem… stworzyć stronę i stopniowo rozwijać umiejętności! Kursy Wordpress dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online pozwalają na opanowanie Wordpress od podstaw: od momentu instalacji do efektywnego zarządzania i administrowania stroną, biorąc pod uwagę również zasady optymalizacji i SEO. Podczas szkoleń dowiesz się jak zmodyfikować system i dostosować go do własnych potrzeb, nauczysz się sprawnie korzystać z szablonów, wtyczek czy innych bardziej zaawansowanych funkcjonalności Wordpressa.

Kursy Wordpress przygotowują nie tylko do stworzenia strony i administrowania nią, ale również przekazują specjalistyczną wiedzę o tworzeniu stron internetowych, w tym jak zarządzać treścią, jakie znaczenie mają kolory, kontrast i obrazy, a także jak wyróżnić się w sieci. Uczestnictwo w kursach Wordpress to również praktyczne wskazówki wraz z praktycznymi ćwiczeniami.

Wiele szkoleń i kursów Worpress pozwala zdobyć certyfikat potwierdzający kwalifikacje zdobyte podczas szkolenia. Certyfikaty takie mogą stanowić dodatkowy argument w trakcie starania się o pracę, w której niezbędna jest znajomość systemów CMS czy też zasad tworzenia i zarządzania stronami internetowymi.

W trakcie szkoleń i kursów z Wordpressa omawiane są również:

 • zasady działania i możliwości stwarzane przez narzędzia Google,
 • sposób używania shortcodes do automatyzacji treści w Wordpress,
 • podstawy języka HTML i CSS pozwalające tworzyć bardziej zaawansowane strony,
 • ćwiczenia metod formatowania dokumentów i tekstów,
 • trendy w designie stron internetowych,
 • zasady przygotowania treści na strony internetowe pozwalające budować zaangażowanie czytelników, czyli copywritingu.

Warto również rozważyć zaawansowane kursy tworzenia i projektowania stron internetowych

Kto powinien rozważyć kurs Wordpressa?

Kursy i szkolenia z Wordpress znajdziemy na każdym poziomie zaawansowania. Kursy Wordpress polecane są zwłaszcza dla początkujących, którzy potrzebują przewodnika i porady, jak obsługiwać system CMS, ale też tych, którzy chcieliby przejść na wyższy poziom zarządzania treścią w sieci. Tworzenie stron Wordpress oraz szkolenia i warsztaty z Wordpressa będą cenne dla blogerów, influencerów i właścicieli małych firm czy sklepów internetowych, którzy chcą samodzielnie zbudować oraz prowadzić swoją stronę www. Warto zainteresować się tego typu kursem również, gdy pracujemy w dziale marketingu lub HR i chcemy uruchomić blog firmowy informujący bądź o produktach i usługach oferowanych przez firmę bądź o wydarzeniach w życiu firmy. Osobną kategorię stanowią szkolenia i kursy kierowane do programistów, czyli web developerów, a także specjalistów SEO oraz specjalistów e-commerce, które również omawiają wykorzystanie Wordpress czy też WooCommerce w działalności promocyjnej i marketingowej.

Gdzie znaleźć kursy oraz szkolenia z Wordpress CMS?

Listę szkoleń, konferencji i praktycznych warsztatów dotyczących wykorzystania Wordpress znaleźć można na górze strony. Lista zawiera informacje o terminach kursów, tryb prowadzenia zajęć i cenę z tytułu uczestnictwa. W szczegółach wydarzenia znaleźć można pełny program szkolenia, sylwetki prowadzących oraz główne korzyści, jakie uczestnik wyniesie ze szkolenia. W ofercie dostępne są zarówno kursy Wordpress online, jak i stacjonarne, realizowane głównie w dużych miastach, takich jak: Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice czy Gdańsk.

W celu zapisania się na wybrany kurs Wordpress czy szkolenie wystarczy wypełnić bezpłatny formularz zgłoszeniowy, który zostanie przesłany do organizatora wydarzenia. Organizator skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić przyjęcie zgłoszenia oraz przekazać wszelkie niezbędne informacje organizacyjne, w tym dotyczące płatności za kurs itp. Warto również zwrócić uwage czy organizator oferuje certyfikat uczestnikom kursu Wordpress, kóry może być dodatkowym atutem w trakcie szukania zatrudnienia. Certyfikowane kursy Wordpress bywają nieznacznie droższe od standardowych kursów i szkoleń Wordpressa, ale warto ponieść ten koszt, aby uzyskać certyfikat.

Szkolenia i kursy Wordpress: naucz się tworzyć strony oparte o Wordpress!
Kursy Wordpress, szkolenia Wordpress

Zostaw e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o nowych szkoleniach i kursach z Wordpress!