Adobe Photoshop: baza szkoleń i kursów!

 • Znajdź kurs Photoshop i szkolenia z programu Adobe Photoshop w całej Polsce
 • Zapoznaj się z programem zajęć, cenami uczestnictwa
 • Wybierz kurs dla siebie i zgłoś się online!
szkolenia i kursy z Photoshop

Szkolenia Adobe Photoshop: 12

już od 3600 PLN
 • Online, 29-30 lipiec 2021
 • już od 1049 PLN
już od 1049 PLN
 • Online, 29-30 lipiec 2021
 • już od 1049 PLN
już od 1049 PLN
 • Online, 14-15 styczeń 2021
 • już od 1700 PLN
już od 1700 PLN
 • Online, 11-13 styczeń 2021
 • już od 1800 PLN
już od 1800 PLN
Artykuł

Szkolenia i kursy z programu Adobe Photoshop

Program Photoshop to prawdziwy koń pociągowy w dziedzinie obróbki fotografii i przygotowywania materiałów graficznych. Jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych programów wykorzystywanych przez branżę kreatywną na całym świecie. Ze względu na swoje szerokie i zaawansowane możliwości jego popularność wciąż rośnie, a wraz z nią popularność szkoleń, kursów i warsztatów uczących obsługi programu Adobe Photoshop.

Adobe Photoshop – podstawowe informacje

Program Adobe Photoshop to flagowy produkt firmy Adobe, który pojawił się na rynku w 1990 roku i zdominował rynek programów graficznych przeznaczonych do tworzenia i obróbki grafiki. Aktualnie program dostępny na platformy Microsoft Windows i Apple macOS, zarówno w wersji desktop, jak i mobilnej. Program w uproszczonej wersji działa również na systemach mobilnych, w tym Android i iOS. Projekty powstające w programie Photoshop zapisywane są w formacie PSD.

Rynek szkoleń, warsztatów i kursów z Adobe Photoshop, kurs Adobe Photoshop online

Ze względu na swoją niebywałą popularność program Photoshop poznawać można na licznych szkoleniach, warsztatach i kursach. Oferta szkoleń z Photoshopa dopasowana jest do potrzeb i wymagań właściwie każdego użytkownika, zarówno biznesowego, jak i użytkowników indywidualnych. Kurs Photoshop znajdziemy zarówno w postaci stacjonarnej, jak i kursu online.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje szkoleń z Photoshop?

 • Kursy Photoshop online, realizowane najczęściej w postaci materiałów video publikowanych na YT oraz na platformach e-learning. Zaletą tego typu kursów z Photoshop jest fakt, że często udostępniane są one bezpłatnie bądź za niewielką opłatą, z reguły wynoszącą od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Inną zaletą jest możliwość realizacji programu kursu w dogodnym dla uczestnika miejscu, czasie i tempie. Dodatkowo wybrane partie materiału czy lekcje można realizować wiele razy i wracać do nich w dowolnym momencie. Istotną wadą tego typu kursów jest fakt, że wiele z darmowych jego wersji ma ograniczony zakres i jakość.
 • Szkolenia Photoshop online na żywo z Photoshop pozwalają natomiast dołączyć do otwartej grupy szkoleniowej, która w z góry określonych terminach spotyka się online (z reguły na wybranej platformie do wideokonferencji, np. Zoom lub Microsoft Teams), aby realizować kolejne porcje materiału. Dużą zaletą tego typu szkoleń jest wyższa interaktywność niż w przypadku kursów online oraz możliwość kontaktu z prowadzącym oraz innymi uczestnikami szkolenia.
 • Warsztaty i szkolenia stacjonarne z Adobe Photoshop – tradycyjne i wciąż bardzo popularne szkolenia stacjonarne z wykorzystania programu Photoshop i jego zaawansowanych funkcji pozwalają dogłębnie poznać zasady tworzenia grafiki w programie. Możliwość interakcji i bezpośredniego kontaktu zarówno z trenerem, jak i innymi uczestnikami grupy szkoleniowej pozwala zwiększyć efektywność uczesania się, wzajemnie się inspirować oraz nawiązać cenne kontakty profesjonalne i zawodowe z innymi grafikami i osobami wykorzystującymi program. Szkolenia tego typu, chociaż najdroższe, wciąż uchodzą za najbardziej efektywną metodę uczenia się programu Photoshop.

Szkolenia, kursy i warsztaty Photoshop występują oczywiście na różnych poziomach zaawansowania, od szkoleń od podstaw dla początkujących użytkowników, poprzez średniozaawansowanych użytkowników, aż po szkolenia dla zaawansowanych. Kursy Photoshop online realizowane są zarówno po polsku, jak i po angielsku, w zależności od potrzeb i preferencji uczestników. Wybrane szkolenia i kursy pozwalają uzyskać również certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Ceny szkoleń i kursów z Photoshop

Zróżnicowanie cenowe szkoleń i kursów z Photoshop jest bardzo duże. W Internecie dużo jest kursów darmowych bądź częściowo bezpłatnych, jednak z reguły nie mają one kompleksowego charakteru i nauczymy się w ich trakcie jedynie wybranych zagadnień związanych z użytkowaniem Photoshopa. Bardziej profesjonalne kursy Photoshop online kosztują z reguły od kilkudziesięciu do kilkuset złotych od uczestnika. Wybrani organizatorzy dopuszczają bezpłatny udział w kursie, jednakże uzyskanie certyfikatu wiąże się z opłatą. Szkolenia online na żywo i szkolenia stacjonarne z Photoshop wymagają większych inwestycji, z reguły od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Ze względu na ceny są one skierowane częściej do użytkowników biznesowych i profesjonalnych, którzy chcą zarabiać poprzez pracę z programem Photoshop. Szkolenia tego typu są bardzo efektywne, stąd też dla wielu użytkowników ich wyższa cena nie stanowi istotnego ograniczenia. Wiedzą oni za odpowiednią cenę otrzymują adekwatną jakość!

Warto zainteresować się również innymi szkoleniami dla branży kreatywnej oraz marketingu: grafika komputerowamarketing internetowy, social media, SEO, copywriting...

Szkolenia i kursy z programu Adobe Photoshop