Seminaria - baza seminariów organizowanych online i stacjonarnie!

 • Zapoznaj się z listą seminariów organizowanych w całej Polsce
 • Sprawdź program, informacje o prelegentach i warunkach uczestnictwa
 • Zgłoś swój udział wypełniając formularz rejestracji online

Seminaria: 15

 • już od 766 zł
766 zł
 • już od 0 zł
 • już od 766 zł
766 zł
 • już od 0 zł
 • już od 3 950 zł
3 950 zł
 • już od 3 555 zł
3 555 zł
 • już od 750 zł
750 zł
 • już od 2 800 zł
2 800 zł
Artykuł

Seminaria biznesowe w Polsce

Zastanawiasz się czym jest seminarium biznesowe i czy warto uczestniczyć w seminariach? Wyjaśniamy czym jest seminarium oraz gdzie szukać seminariów organizowanych w Polsce.

Seminarium – definicja

Seminarium biznesowe to forma spotkania bądź spotkań cyklicznych o charakterze merytorycznym, profesjonalnym lub komercyjnym. Seminarium ma z góry ustalony temat bądź szereg zagadnień pozostających w sferze zainteresowania uczestników seminarium, który omawiany jest w postaci wykładów, prelekcji, referatów, ćwiczeń i dyskusji. Większość seminariów biznesowych w Polsce ma charakter otwarty, co oznacza że dołączyć do zajęć może dowolna osoba, która spełni wymogi określone przez organizatora seminarium.

Seminarium, a szkolenie, kurs bądź warsztaty

Jeśli zadajesz sobie pytanie jaka jest różnica pomiędzy seminarium, a typowym szkoleniem, kursem czy warsztatami, to warto zdać sobie sprawę, że wątpliwość ta pojawia się bardzo często. Oryginalnie seminarium obejmowało raczej cykl zajęć czy wykładów, najczęściej prowadzonych przez osobnych prelegentów czy mówców. Szkolenia, kursy czy warsztaty były natomiast raczej pojedynczymi spotkaniami. W praktyce jednak różnica ta uległa zatarciu i bardzo często seminarium w swoim charakterze zbliżone jest do szkoleń, a przede wszystkim do niewielkich konferencji z ograniczonym gronem użytkowników. O ile w konferencji może uczestniczyć nawet setki bądź tysiące uczestników, o tyle rzadko zdarzają się seminaria na więcej niż kilkanaście bądź kilkadziesiąt osób.

Seminaria biznesowe w Polsce

Listę seminariów biznesowych, zarówno stacjonarnych, organizowanych w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Szczecin, Lublin czy Rzeszów, jak też seminariów biznesowych organizowanych online znajdą Państwo na górze strony. Wszystkie seminaria opublikowane w naszej bazie seminariów zawierają informacje o terminie seminarium, organizatorze, miejscu jego odbycia się, programie zajęć oraz prelegentach i trenerach. Publikujemy również informacje o cenach udziału w danym seminarium oraz zasadach rejestracji. Zarejestrować się na wybrane seminarium dla biznesu mogą Państwo z użyciem bezpłatnego formularza rejestracji online. Po jego wypełnieniu trafia on bezpośrednio do organizatora seminarium, który skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić rejestrację i przekazać informacje organizacyjne.

Seminaria biznesowe w Polsce
Seminaria

Zapisz się, aby otrzymywać raz w tygodniu powiadomienia o nowo dodanych seminariach!