Kurs projektowania stron internetowych, kurs tworzenia stron internetowych online!

 • Z nami znajdziesz kurs online oraz kurs stacjonarny tworzenia stron WWW
 • Poznasz program zajęć, ceny kursu i zapiszesz się na zajęcia przez Internet!
Rozwiń Chcesz nauczyć się projektowania stron www oraz tworzenia stron internetowych? Sprawdź zgromadzone na stronie kursy tworzenia stron internetowych realizowanych online oraz stacjonarnie w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Szczecin czy Toruń. Sprawdź jaka jest cena kursu tworzenia stron www od podstaw i zapisz się na zajęcia poprzez nasze bezpłatne formularze rejestracji na kursy i szkolenia! Zwiń

kurs tworzenia stron internetowych

Kursy tworzenia stron internetowych: 22

 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 1 600 zł
1 600 zł
 • już od 1 300 zł
1 300 zł
 • już od 550 zł
550 zł
 • już od 337 zł
337 zł
 • już od 1 503 zł
1 503 zł
 • już od 1 309 zł
1 309 zł
 • już od 540 zł
540 zł
 • już od 531 zł
531 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 595 zł
595 zł
 • już od 1 700 zł
1 700 zł
 • już od 2 700 zł
2 700 zł
 • już od 2 100 zł
2 100 zł
Artykuł

Jakie kursy tworzenia stron internetowych warto wybrać?

Chcesz nauczyć się tworzyć strony internetowe oraz projektować proste i złożone serwisu internetowe? Zapoznaj się z ofertą rynku edukacyjnego obejmującą kursy tworzenia stron internetowych w HTML i CSS lub kursy projektowania stron internetowych w Wordpress oraz w oparciu o programy takie jak Dreamweaver itp. Sprawdź program kursu tworzenie stron WWW, terminy oraz ceny i dowiedz się jaki kurs projektowania stron internetowych warto wybrać.

Spis treści:

 1. Kurs tworzenia stron internetowych, kurs projektowania stron internetowych
 2. Najpopularniejsze kursy tworzenia stron internetowych
 3. Jakie jeszcze kursy dotyczące tworzenia i projektowania stron internetowych warto rozważyć?
Kurs tworzenia stron internetowych, kurs projektowania stron internetowych

Ogromny wzrost popularności Internetu, a także handlu internetowego (czyli e-commerce) powoduje, że coraz więcej osób zastanawia się nad podjęciem pracy w tej branży. Jedną z podstawowych umiejętności niezbędbych w prowadzeniu działalności przez Internet jest umiejętność tworzenia efektywnych stron internetowych, projektowania stron www i aplikacji internetowych. Umiejętność ta przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym, gdyż coraz więcej z nas chce posiadać prywatną stronę internetową i budować markę osobistą w sieci.

W zapewnieniu dobrego startu w Internecie pomóc może kurs tworzenia stron internetowych, który może być realizowany jako kurs online na żywo, kurs online w postaci materiałów e-learning oraz jako kurs stacjonarny. Każdy z nich może stanowić doskonałą formę nauczenia się projektowania stron WWW, jednakże zanim zdecydujemy się na wybór warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

 • Wybierzmy kurs projektowania stron internetowych dostosowany do naszego stylu uczenia się. Co to oznacza? Jeśli jesteśmy samoukami kurs tworzenia stron internetowych w postaci e-learningu, a więc składający się z materiałów do przeczytania, filmów do obejrzenia oraz ćwiczeń do samodzielnego wykonania może być dobrym wyborem. Jeśli jednak chcemy zapewnić sobie pomoc prowadzącego zajęcia, móc zadać pytania i uzyskać podpowiedzi w trudnych momentach, powinniśmy się zdecydować na kurs tworzenia stron internetowych realizowany na żywo. Może on mieć postać zdalną, wówczas logujemy się do wirtualnej sali szkoleniowej w z góry ustalonych terminach i widząc i słysząc prowadzącego oraz innych uczestników realizujemy zajęcia. Możemy zadawać pytania, prosić o powtórzenie materiału, a prowadzący cały czas czuwa nad poprawnością wykonywanych przez nas ćwiczeń. Podobną formułę, ale w świecie rzeczywistym, mają kursy stacjonarne. Mogą one być realizowane w formule dziennej, wieczorowej oraz weekendowej i są dostępne głównie w dużych miastach.
 • Wybierzmy kurs tworzenia stron internetowych zgodny z naszymi potrzebami. Jeśli planujemy tworzyć strony internetowe oparte o WordPress nie potrzebujemy uczestniczyć w kursie tworzenia stron internetowych w HTML i CSS. Wystarczy nam podstawowa znajomość języka HTML, którą zdobędziemy w trakcie kursu projektowania stron WWW w Wordpress. Kurs będzie koncentrował się na przedstawieniu zasad działania Wordpress, jego mocnych i słabych stron, sposobach uruchomienia pierwszej strony, a następnie stopniowego jej rozbudowywania i optymalizowania.
 • Wybierając kurs projektowanie stron internetowych nie kierujmy się tylko ceną. Na cenę kursu czy szkolenia składa się wiele czynników: wynagrodzenie trenera lub autora, materiały szkoleniowe, a w przypadku szkolenia czy kursu stacjonarnego również wynajem sali szkoleniowej, niezbędnego sprzętu oraz zapewnienie posiłków i napojów. Dlatego kursy stacjonarne cechują się wyższą ceną, ale jednocześnie uchodzą one za najbardziej efektywne. Nieco tańsze są kursy tworzenia stron WWW online na żywo, bo nie wymagają zapewnienia sali, sprzętu i wyżywienia. Wciąż jednak trener prowadzący zajęcia pozostaje do naszej dyspozycji we wszystkie dni szkolenia, a czasami również jest dostępny po szkoleniu w celu udzielenia indywidualnych porad. Najtańsze są kursy e-learning, wideo i multimedialne, gdyż raz nagrane mogą być zaoferowane nawet setkom uczestników. Niestety wymagają one samozaparcia i radzenia sobie w trudnych momentach, dlatego uchodzą za najmniej efektywne.
Najpopularniejsze kursy tworzenia stron internetowych

Rynek szkoleń, kursów i warsztató oferuje kilka popularnych rodzajów kursów i warsztatów poświęconych umiejętnościom tworzenia stron WWW:

 • Kurs tworzenia stron internetowych w HTML i CSS - pozwala poznać język i składnię HTML oraz CSS, a następnie tworzyć w ich oparciu proste i złożone strony internetowe. Język HTML uchodzi przy tym za język stosunkowo prosty i może być opanowany od podstaw w stosunkowo krótkim czasie.
 • Kurs tworzenia stron internetowych w WordPress oraz kurs tworzenie stron internetowych opartych o szablony Wordpress - celem tego typu kursu jest nauczenie uczestników jak szybko uruchomić stronę internetową korzystając z CMS WordPress oraz gotowych szablonów bezpłatnych oraz płatnych dostępnych w sieci Internet.
 • Kurs tworzenia stron internetowych w programie Dreamweaver - program Adobe Dreamweaver posiada rozbudowane opcje tworzenia stron internetowych umożliwiając ich edycję w trybie WYSIWYG (wizualnym) oraz w trybie podglądu źródła kodu. Zaletą programu jest też znaczna liczba gotowych akcji ułatwiających tworzenie stron oraz możliwość obsługi zewnętrznych pluginów.
 • Kurs projektowania stron internetowych i szablonów WordPress - to kurs skierowany do bardziej zaawansowanych użytkowników i profesjonalnych twórców stron internetowych oraz agencji reklamowych, które chcą zajmować się komercyjnym przygotowywaniem stron opartych o najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie.
 • Kurs projektowanie stron internetowych od podstaw - skierowane są one do osób całkowicie początkujących, które chcą uruchomić swoją pierwszą prostą stronę internetową.
 • Projektowanie stron www zgodnie z zasadami użyteczności - ukierunkowane są one na zapoznanie uczestników z pojęciem użyteczności, dostępności oraz standardów takich jak WCAG itp.
Jakie jeszcze kursy dotyczące tworzenia i projektowania stron internetowych warto rozważyć?

Tworzenie skutecznych stron internetowych wymaga wiedzy z wielu obszarów e-commerce, marketingu internetowego, analityki internetowej itp. Dlatego chcąc projektować strony internetowe, które będą charakteryzowały się wysoką efektywnością sprzedaży czy obsługi klienta warto zapoznać się z szeregiem zagadnień pokrewnych względem projektowania stron WWW. Wśród nich najciekawsze to między innymi: 

 • Kurs pozycjonowania stron internetowych (SEO) - omawiający kwestie przygotowania strony internetowej od strony technicznej i merytorycznej, zwłaszcza od czasu uwzględnienia Web Core Vitals jako czynnika rankingowego przez wyszukiwarkę Google. Podobnym kursem do kursu SEO jest kurs optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki internetowe.
 • Kurs UX - skierowany do UX Designerów, projektantów interfejsów użytkownika, grafików komputerowych, specjalistów ds. e-commerce itp. pozwala poznać zagadnienie tworzenia użytecznych stron internetowych, a więc takich, których używanie i obsługa przez potencjalnych użytkowników jest możliwie łatwa i przyjemna.
 • Kurs marketing internetowy - pozwalający poznać zasady prowadzenia kampanii reklamowych i promocyjnych w sieci Internet, narzędzia promocyjne oraz strategie reklamowe stosowane w Internecie.
 • Kurs Google Analitycs - poprawne analizowanie zdarzeń na stronie internetowej, liczby użytkowników i ich zachowań jest jedną z kluczowych metod usprawniania zarówno samej strony internetowej, jak i działań reklamowych prowadzonych w sieci Internet.
 • Kursy copywritingu i webwritingu - strona internetowa to nie tylko pliki html i css oraz funkcjonalności na niej udostępnione, ale to przede wszystkim treść w postaci tekstu i artykułów. Kurs taki ma na celu przygotować uczestnika do tworzenia efektywnych treści na potrzeby sieci Internet, które będą wspierały posługiwanie się stroną internetową i realizację postawionych przed nią celów.
 • Kurs content marketing - tworzenie treści na potrzeby stron internetowych to ogromna branża obejmująca tworzenie treści pisanych, obrazków,  plików multimedialnych i wideo, których zadaniem jest przyciągnąć użytkowników i zatrzymać na stronie internetowej.
 • Kursy grafiki komputerowej - pozwalające opanować umiejętność przygotowania layoutu strony internetowej, jak i materiałów graficznych i multimedialnych prezentowanych na niej.
Jakie kursy tworzenia stron internetowych warto wybrać?
Tworzenie stron internetowych kurs, projektowanie stron internetowych kurs

Zostaw swój e-mail i otrzymuj powiadomienia, gdy pojawi się nowy kurs projektowania stron internetowych lub kurs tworzenia stron www!