Szkolenia MS Office 365, kursy MS Office online!

 • Znajdź szkolenie MS Office lub kurs Microsoft Office 365
 • Sprawdź program kursu i zarejestruj się na zajęcia online!
Rozwiń Interesuje Cię kurs MS Office z certyfikatem lub szkolenie Microsoft Office online lub stacjonarne? Ciekawi Cię jak się nauczyć MS Office? Sprawdź oferty szkoleniowe w naszej bazie zawierające szkolenia Office 365, kursy MS Office online, stacjonarne oraz weekendowe. Sprawdź terminy kursu MS Office, program zajęć oraz ceny kursów i szkoleń. Wybierz szkolenie Microsoft Office lub kurs MS Office dla siebie i zapisz się na zajęcia poprzez nasz darmowy internetowy formularz rejestracji na zajęcia! Zwiń

szkolenia Microsoft Office, kursy MS Office365

Kursy MS Office: 17

 • już od 1 300 zł
1 300 zł
 • już od 1 500 zł
1 500 zł
 • już od 629 zł
629 zł
 • już od 600 zł
600 zł
 • już od 600 zł
600 zł
 • już od 550 zł
550 zł
 • już od 550 zł
550 zł
 • już od 2 427 zł
2 427 zł
 • już od 3 300 zł
3 300 zł
 • już od 600 zł
600 zł
 • już od 1 685 zł
1 685 zł
 • już od 2 427 zł
2 427 zł
Artykuł

Kursy Microsoft Office, szkolenia z pakietu MS Office i Office 365!

Pakiet MS Office dostępny obecnie pod nazwą Office 365 to najpopularniejszy pakiet aplikacji biurowych wykorzystywany zarówno w biznesie, administracji publicznej oraz instytucjach edukacyjnych. Na pakiet MS Office w wersji podstawowej składają się programy Excel, Word, Power Point oraz OneNote. Sprawdź kursy z Office 365 oraz warsztaty i szkolenia z MS Office, zarówno online jak i stacjonarne, które pozwolą Ci nauczyć się obsługi pakietu Microsoft Office!

Spis treści:

 1. Pakiet MS Office
 2. Konkurencja dla pakietu MS Office
 3. Szkolenia MS Office, kursy pakiet Microsoft Office
 4. Szkolenia z pakietu Office czy z poszczególnych aplikacji?
 5. Ile kosztuje szkolenie Microsoft Office lub kurs Microsoft Office?
 6. Jak zapisać się na kurs MS Office online lub szkolenie MS Office?
Pakiet MS Office

Microsoft Office (w skrócie MS Office lub MSO) to pakiet aplikacji biurowych stworzony przez amerykańską firmę Microsoft. Po raz pierwszy pojawił się na rynku 1 sierpnia 1989 roku, a od tamtej pory był wielokrotnie udoskonalany i zmieniany. Zmianie ulegała również nazwa pakietu - zaczynając od Microsoft Office, poprzez MS Office i Office 365, aż po aktualną nazwę czyli Microsoft 365. W skład pakietu Microsoft 365 wchodzą aplikacje: Word, Excel, PowerPoint, Teams, Outlook, Exchange, OneDrive, SharePoint.

Historia najważniejszych zmian w pakiecie MS Office/Office 365:

 • sierpień 1992 r., wprowadzenie pierwszego pakietu Office na platformę Windows,
 • styczeń 1994 r., wprowadzenie Office 4.0 i programów Word 6.0, Excel 4.0, PowerPoint 3.0,
 • listopad 1996 r., wprowadzenie Office 97 i pojawienie się Asystenta pakietu Office,
 • marzec 2001 r., wprowadzenie wersji Office XP,
 • styczeń 2007 r., pojawienie się wersji Office 2007 oraz wstążki w niektórych aplikacjach pakietu, a także nowych rozszerzeń w nazwach plików: .docx, .xlsx…,
 • czerwiec 2011 r., wprowadzenie Microsoft 365, czyli pierwszej wersji pakietu Office w chmurze,
 • wrzesień 2015 r., pakiet Office 2016 z dostępem do plików w chmurze OneDrive,
 • wrzesień 2018 r., wprowadzenie Office 2019 i odświeżenie wyglądu aplikacji.
Konkurencja dla pakietu MS Office

Chociaż pakiet MS Office zdecydowanie zdominował rynek aplikacji biurowych, to z biegiem czasu na rynku pojawiało się coraz więcej alternatywnych rozwiązań w tym obszarze. Obecnie najpopularniejsze alternatywy dla pakietu MS Office to między innymi OpenOffice.org, Dokumenty Google i Apple iWork. Część z nich przeznaczona jest na inne platformy programistyczne, np. na system iOS, inne od początku rozwijane były jako aplikacje w chmurze, które nie wymagają instalowania na jednostce lokalnej. Przykładem tego typu podejścia są Google Docs (Dokumenty Google), na które składają się aplikacje takie jak Spreadsheet (Arkusze Google), Documents (Dokumenty), Slideshare (Prezentacje), a także Forms (Formularze).

Szkolenia MS Office, kursy pakiet Microsoft Office

MS Office - jak się nauczyć? Popularność oraz bardzo szerokie możliwości i zastosowanie pakietu biurowego MS Office sprawiają, że jego znajomość jest konieczna w codziennej pracy w milionach firm, organizacjach non-profit, a także w administracji publicznej oraz edukacji. Nie może więc dziwić również bardzo duże zapotrzebowanie na wydarzenia edukacyjne poświęcone pakietowi Office, takie jak szkolenia Office, kursy MS Office oraz webinary i warsztaty Microsoft 365. Dotyczą one zarówno możliwości wykorzystania pakietu MS Office w pracy biurowej, jak i poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu Microsoft 365.

Szkolenia Office znajdziemy zarówno w postaci tradycyjnych, stacjonarnych szkoleń realizowanych w sali szkoleniowej wyposażonej w odpowiedni sprzęt komputerowy, jak też w postaci licznych szkoleń internetowych. Szkolenia stacjonarne dostępne są przede wszystkim w dużych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Opole, Lublin, Rzeszów, Białystok, Łódź, Katowice, Kraków, Lublin, Szczecin, Toruń, Zielona Góra czy Olsztyn. Znajdziemy je jednak również w mniejszych miejscowościach.

Jak jeszcze możemy nauczyć się MS Office? Nie tylko poprzez kursy MS Office i szkolenia stacjonarne z MS Office. Bez względu na miejsce zamieszkania czy zatrudnienia, możemy uczestniczyć w rozmaitych internetowych szkoleniach oraz kursach Office online. Czym różnią się od siebie szkolenia MS Office i kursy MS Office online? Szkolenia z reguły oznaczają zajęcia na żywo, realizowane na platformach do komunikacji zdalnej, np. z użyciem programu Microsoft Teams. Ich zaletą jest możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem i innymi uczestnikami, zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania. Kursy online z pakietu Office dużo częściej mają postać kursów multimedialnych, kursów wideo oraz innych kursów e-learning, składających się z szeregu następujących po sobie wykładów w formie nagrań lub prezentacji oraz ćwiczeń i przykładów. Ich głównym mankamentem jest brak bezpośredniego kontaktu z prowadzącym, a zaletami możliwość realizacji programu kursu w dogodnym miejscu i czasie, we własnym tempie oraz wielokrotnego powtarzania materiału szkoleniowego. Inną ich zaletą kursów Office online są ceny – kursy takie są z reguły tańsze od szkoleń stacjonarnych i szkoleń online.

Szkolenia z pakietu Office czy z poszczególnych aplikacji?

Jak się nauczyć MS Office? Na rynku występują kursy i szkolenia zarówno z pakietu Office, jak i z poszczególnych aplikacji wchodzących w jego skład. Wyjątkowo popularne są szkolenia i kursy z Excel, a także zaawansowanych narzędzi wbudowanych w program Excel, np. VBA. Dużą popularnością cieszą się również kursy uczące wykorzystania programu Power Point do przygotowania efektywnych i efektownych prezentacji, a także szkolenia i kursy z MS Access, a więc programu do obsługi baz danych wchodzącego w skład rozbudowanych pakietów Microsoft 365. W zależności od naszych potrzeb powinniśmy się zdecydować na kursy i szkolenia z Office lub poszczególnych jego części. Co więcej, występują one na różnych poziomach zaawansowania: od początkujących i od podstaw aż po kursy dla średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Warto również zainteresować się kursami Microsoft Office, których ukończenie pozwala uzyskać certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Kurs MS Office z certyfikatem może się okazać pomocny w trakcie szukania pracy, zwłaszcza na stanowiskach w administracji biurowej.

Ile kosztuje szkolenie Microsoft Office lub kurs Microsoft Office?

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, bo rynek jest bardzo zróżnicowany. Najniższe ceny mają kursy realizowane online. Wiele z nich jest również bezpłatnych, chociaż niektóre z nich zostawiają wiele do życzenia z punktu widzenia ich jakości. Droższe są szkolenia online poświęcone pakietowi Office, gdyż może w nich uczestniczyć jednocześnie ograniczona liczba uczestników oraz wymagają bezpośredniej obecności trenera i osób prowadzących zajęcia. Najwyższymi cenami charakteryzują się szkolenia stacjonarne i specjalistyczne, gdyż wymagają one zapewnienia sali szkoleniowej, a także serwisu kawowego i wyżywienia dla uczestników szkolenia. Trzeba jednak przyznać, że jest to również wciąż najbardziej efektywna forma nauki. Wyższą ceną charakteryzują się również kursy MS Office z certyfikatem, gdyż często w skład usługi wchodzi nie tylko udział w kursie, ale również organizacja egzaminu końcowego, którego pomyśle zaliczenie uprawnia do uzyskania certyfikatu.

Jak zapisać się na kurs MS Office online lub szkolenie MS Office?

To bardzo proste! Znajdź szkolenie lub kurs MS Office najlepiej odpowiadający twoim potrzebom. Ich listę znajdziesz na górze strony. Po wybraniu szkolenia lub kursu dla siebie, bez względu na to czy to szkolenie lub kurs online lub stacjonarny, wystarczy że wypełnisz elektroniczny formularz rejestracji dostępny na podstronie danego szkolenia lub kursu. Trafi on natychmiast do organizatora, a ten skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić rejestrację, przekazać informacje o płatności oraz szczegółowe informacje organizacyjne. Pamiętaj, korzystanie z bazy szkoleń i kursów z Office’a na Eventis.pl nic nie kosztuje – płacisz tylko cenę udziału w szkoleniu lub kursie jego organizatorowi!

Jakie kursy i szkolenia z Microsoft Office znaleźć można w bazie?

 • Kurs MS Office z certyfikatem - jest to kurs, którego ukończenie pozwala uzyskać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Certyfikat taki może być przydatny w trakcie szukania zatrudnienia na stanowiskach wymagających znajomości pakietu biurowego MS Office 365.
 • Kurs Microsoft Office online, kurs MS Office online - są to kursy realizowane przez Internet, najczęściej jako kursy multimedialne i e-learning.
 • Szkolenia Office, szkolenie MS Office, szkolenie Office 365 - realizowane zarówno stacjonarnie w tradycyjnej sali szkoleniowej, jak i w postaci szkolenia online, a więc z zajęciami realizowanymi na żywo poprzez platformy do wideokonferencji.
 • Inne kursy Microsoft, szkolenia Microsoft - dotyczą one zarówno pojedynczych programów firmy Microsoft, np. PowerPoint, Excel, Access, Word, jak i rozmaitych technologii dostarczanych przez firmę Microsoft, np. PowerBI, VBA, MS Project, Microsoft Server itp.
Kursy Microsoft Office, szkolenia z pakietu MS Office i Office 365!
Microsoft Office

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Platformy do kursów online i szkoleń internetowych
23 maja 2022
Platformy do kursów online i szkoleń internetowych

Sprawdź czym są platformy do kursów i szkoleń online i jakie są najpopularniejsze programy i platformy do tworzenia, prowadzenia i wyszukiwania szkoleń i kursów internetowych.

Czytaj więcej
Microsoft 365 – OneDrive, SharePoint, Word, Excel, PowerPoint, OneNote
23 lipca 2021
Microsoft 365 – OneDrive, SharePoint, Word, Excel, PowerPoint, OneNote

Microsoft 365 (dawniej Office 365) to od lat najpopularniejszy pakiet programów do pracy biurowej. Sprawdź jakie programy znajdziesz w ramach subskrypcji Microsoft 365.

Czytaj więcej
Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego
2 kwietnia 2024
Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

Obszar kadr i płac ulega szybkim i głębokim przemianom. Częste zmiany przepisów oraz rosnące oczekiwania pracowników sprawiają, że specjaliści ds. kadr i płac potrzebują nieustannie się rozwijać i podnosić kompetencje.

Czytaj więcej
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?
19 marca 2024
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?

Znak CE to oznaczenie umieszczane na produktach, które spełniają wymagania określone w przepisach UE dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Dotyczy on również maszyn zgodnie z Dyrektywą Maszynową.

Czytaj więcej
MS Office kurs, MS Office szkolenie

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy w ofercie pojawi się nowy kurs Microsoft Office 365 lub szkolenie Office 365!