Kursy Poznań, szkolenia Poznań, warsztaty, konferencje: sprawdź terminy i ceny!

Rozwiń Znajdź najlepsze szkolenia Poznań, kursy w Poznaniu, warsztaty i konferencje! W naszej bazie znajdziesz szkolenia biznesowe Poznań (SEO, social media...) , szkolenia menedżerskie Poznań, kursy zawodowe, kursy dla dorosłych i pracujących, szkolenia dla nauczycieli, kursy informatyczne i wiele innych. W ofercie mamy zarówno darmowe kursy, jak i dofinansowane z UE. W jednym miejscu sprawdzisz tematy i terminy szkolenia lub kursu, program zajęć oraz ceny oraz zapiszesz się na zajęcia przez nasze darmowe formularze rejestracji przez Internet! Zwiń

szkolenia, warsztaty i kursy w Poznaniu

Szkolenia Poznań, kursy: 234

 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 970 zł
970 zł
 • już od 719 zł
719 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 348 zł
1 348 zł
 • już od 1 790 zł
1 790 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 940 zł
1 940 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 990 zł
990 zł

Sztuka prezentacji

 • już od 970 zł
970 zł
 • już od 970 zł
970 zł
Artykuł

Poznań: znajdź szkolenia i kursy w Poznaniu oraz konferencje Poznań!

Poznań to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce pod względem gospodarczym, nie jest więc zaskoczeniem, że poznański rynek szkoleń również intensywnie się rozwija. Oferta szkoleń i konferencji w Poznaniu nie jest aż tak rozległa jak w Warszawie, jednak w stolicy województwa wielkopolskiego możemy znaleźć całkiem sporo ciekawych ofert obejmujących kursy, szkolenia, warsztaty, webinary i konferencje. Analiza przeprowadzona przez nasz portal w ostatnich tygodniach pokazuje, że w Poznaniu działało ponad 200 firm szkoleniowych, a duża dostępność sal szkoleniowych i hoteli konferencyjnych sprzyjała takiej działalności.

Spis treści:

 1. Jak wybrać dobre szkolenie w Poznaniu?
 2. Gdzie znaleźć sprawdzone warsztaty i szkolenia w Poznaniu?
 3. Dlaczego warto brać udział w szkoleniach?
 4. Szkolenia online czy szkolenia Poznań?
 5. Miasto Poznań
Jak wybrać dobre szkolenie w Poznaniu?

Oferta szkoleń organizowanych w stolicy Wielkopolski rośnie w szybkim tempie. Obejmuje ona zarówno szkolenia miękkie, ukierunkowane na rozwój umiejętności osobistych, jak też szkolenia twarde zapewniające specjalistyczną wiedzę w wąskim temacie. Wśród szkoleń miękkich szczególnie dużo tematów dotyczyło komunikacji interpersonalnej, zarządzania zespołem, zarządzania stresem, autoprezentacji oraz asertywności.

W tematach szkoleń specjalistycznych Poznań oferuje bogaty wybór szkoleń biznesowych z zarządzania projektami, zapewnienia jakości – w tym zgodnie z normami ISO oraz dla służb utrzymania ruchu. Bogata jest również oferta szkoleń finansowych, m.in. z podatku VAT, cen transferowych oraz kadrowych: prawo pracy, czas pracy, urlopy pracownicze, podróże służbowe.

Jak to zwykle bywa poznański rynek szkoleń, kursów i konferencji oferuje wydarzenia o zróżnicowanej jakości, stąd też przy wyborze szkolenia warto zwrócić uwagę na kilka elementów:

 • Porównuj szkolenia oferowane przez różne firmy – chcąc wybrać szkolenie, które spełni nasze potrzeby i będzie prezentowało odpowiedni poziom powinniśmy poświęcić czas na porównanie ofert szkoleń. Porównanie ofert wielu firm szkoleniowych pozwoli nam i efektywnie wydać budżet szkoleniowy, jak też nie tracić naszego czasu, a także energii na udział w szkoleniu nie pozwalającym pozyskać wiedzy i umiejętności, których poszukujemy. Nie decydujmy się na pierwszą znalezioną w internecie ofertę.
 • Dokładnie poznaj program szkolenia – zanim zarejestrujemy się na dane wydarzenie poświęćmy również czas na analizę programu szkolenia i sprawdzenie, które prelekcje czy wykłady są dla nas interesujące i wartościowe. Zwracać należy również uwagę na stosowane metody nauczania: wykłady czy prezentacje, ćwiczenia praktyczne, warsztaty, analiza case study, praca z kamerą itp.
 • Poznaj sylwetki prelegentów – dobry kurs czy szkolenie to nie tylko program czy materiały szkoleniowe, ale też doświadczeni trenerzy i wykładowcy potrafiący zrozumieć potrzeby uczestników oraz posiadający dar przekazywania wiedzy. Sprawdźmy życiorysy zawodowe prowadzących, ich doświadczenie – może nam to wiele powiedzieć o charakterze planowanego seminarium, konferencji czy warsztatu.
 • Zasady udziału i ceny – obowiązkowym etapem wyboru szkolenia jest oczywiście zapoznanie się z ceną danego szkolenia i porównanie jej z ofertami innych organizatorów. Czasami okazuje się, że warto udać się na szkolenie do innego miasta, gdzie koszt może znacząco odbiegać od lokalnego rynku. Pamiętajmy jednak, aby nie kierować się przy wyborze jedynie cenami, bo za niską ceną często kryją się kompromisy, które organizator musiał poczynić, aby zbić koszt spotkania. Na cenę składa się szereg czynników, od wynagrodzenia prowadzących, poprzez koszt materiałów szkoleniowych i narzędzi (np. kamer używanych w trakcie warsztatów z wystąpień publicznych), wynajem sali konferencyjnej oraz wyżywienie i serwis kawowy, aż po elementy obejmujące marketing oraz zarobek organizatora. Jeśli więc cena szkolenia wydaje się podejrzanie niska może to oznaczać również obniżoną jakość, w którymś z wymienionych obszarów.
Gdzie znaleźć sprawdzone warsztaty i szkolenia w Poznaniu?

Listę sprawdzonych szkoleń i kursów organizowanych przez wiodące w Poznaniu firmy szkoleniowe znajdą Państwo na górze strony. Warto skorzystać z wyszukiwarki, która ułatwi Państwu znalezienie oferty odpowiadającej Państwa potrzebom. Staramy się, aby wszystkie oferty zawierały szczegółowe informacje o programie wydarzenia, życiorysy prelegentów i wykładowców, a także cenę oraz opis warunków udziału w danym szkoleniu. Jeśli zdecydowali się Państwo na wybór konkretnej oferty szkoleniowej wystarczy, że wypełnią Państwo formularz zgłoszeniowy, a Organizator w ciągu 48 godzin skontaktuje się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszelkie niezbędne informacje organizacyjne.

Popularne szkolenia i kursy w Poznaniu to między innymi:


Zachęcamy również do sprawdzenia listy wydarzeń w województwie wielkopolskim oraz listy firm szkoleniowych z Poznania i Wielkopolski.

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach?

Ze względu na szybkość zmian zachodzących we współczesnym świecie, a zwłaszcza w rozmaitych gałęziach biznesu i przemysłu wiedza, którą zdobyliśmy w szkole bądź na studiach staje się nie wystarczająca już kilka lat po ukończeniu edukacji formalnej. Stąd też powinniśmy dbać o rozwój zawodowy w sposób stały i cykliczny, m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach czy konferencjach branżowych czy tematycznych.

Warto również pamiętać, że jak pokazują badania uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach podnosimy naszą atrakcyjność na rynku pracy. Pracodawcy chętniej sięgają po kompetencje pracowników, którzy starają się stale rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, doceniają inicjatywę pracowników w tym obszarze. Dla samego pracodawcy szkolenie pracowników może być też świetną metodą motywowania ludzi, pokazywania że firma jest gotowa rozwijać kapitał ludzki i poszczególnych zatrudnionych. Inwestycja taka z reguły zwraca się nie tylko w postaci wyższych kompetencji załogi, ale też lepszej atmosfery pracy i wyższej lojalności.

Szkolenia online czy szkolenia Poznań?

Rynek szkoleniowy przechodzi bardzo szybkie zmiany wymuszone między innymi przez pandemię koronawirusa. Wiele szkoleń i kursów stacjonarnych, organizowanych czy to w Poznaniu czy innych miastach w Polsce, zostało przeniesionych do Internetu i prowadzone są obecnie również w wersji zdalnej, online. Oczywiście nie każde szkolenie da się efektywnie prowadzić online, niektóre tematy wymagają bliskiego kontaktu w świecie rzeczywistym. Wiele jednak tematów dzięki zdalnym metodom nauczania jest dzisiaj dostępnych bez względu na lokalizację. Sprawia to, że dostępność szkoleń i kursów w Poznaniu nie ogranicza się już jedynie do tych wydarzeń organizowanych lokalnie. Warto korzystać z możliwości jakie niosą nowe technologie w dziedzinie nauczania i rozwijania umiejętności osobistych i zawodowych.

Warto pamiętać, że zdobywanie wiedzy i rozwój zawodowy możliwe są nie tylko poprzez szkolenia, warsztaty i kursy, ale też konferencje. Poznań oferuje cały szereg konferencji dla biznesu oraz konferencji branżowych, które pozwalają poznać trendy w danej dziedzinie oraz nawiązać cenne kontakty zawodowe, które okazują się równie cenne, jak twarde umiejętności.

Miasto Poznań

Poznań – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą. Piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce zamieszkiwane przez 536 438 mieszkańców. Poznań wraz z powiatem poznańskim i ościennymi gminami tworzy aglomerację poznańską, w której mieszka ponad 1,2 miliona osób. W mieście funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy, a samo miasto jest jednym z największych polskich ośrodków przemysłu, handlu, logistyki i turystyki, a także istotnym ośrodkiem akademickim, naukowym i kulturalnym z blisko 110 tys. osób uczących się w 25 szkołach wyższych.

Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem szkoleń, kursów, konferencji i warsztatów organizowanych w Poznaniu i okolicach dostępną na górze strony!

Poznań: znajdź szkolenia i kursy w Poznaniu oraz konferencje Poznań!
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Baza szkoleń, konferencji i kursów w Poznaniu

Dowiedz się jak działa nasza baza szkoleń, warsztatów, konferencji i kursów w Poznaniu.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

Serwis Eventis.pl zbiera w jednym miejscu szkolenia w Poznaniu, a także inne wydarzenia w Poznaniu, takie jak kursy, webinary, konferencje, seminaria, warsztaty, targi czy kongresy. Pozwala to znacznie skrócić czas poszukiwania najlepszych szkoleń i kursów, wybrać szkolenie w dobrej cenie i z dobrym programem zajęć!

Wyszukiwanie wydarzeń w Poznaniu możliwe jest po temacie, dacie realizacji, cenach i zniżkach, możliwości otrzymania dofinansowania oraz uzyskania certyfikatu lub zaświadczenia potwierdzającego ukończenie kursu lub szkolenia.

To bardzo proste, wystarczy że znajdziesz w bazie szkolenie, kurs lub konferencję w Poznaniu dopasowaną do twoich potrzeb, a następnie wypełnisz bezpłatny formularz rejestracji. Trafi on do opiekuna wydarzenia, który zarejestruje twój udział oraz przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje: jak zapłacić za szkolenie lub kurs, gdzie odbędą się zajęcia itp. Używanie Eventis.pl w celu znalezienia dobrego kursu lub szkolenia oraz zapisania się na nie jest całkowicie darmowe.

W ofercie mamy zarówno bezpłatne kursy w Poznaniu, darmowe szkolenia i inne wydarzenia, jak też odpłatne szkolenia, kursy, konferencje i inne wydarzenia merytoryczne. Zróżnicowanie cen szkoleń i kursów jest bardzo duże, w ofercie zdarzają się kursy za darmo, ale również kosztujące kilka tysięcy złotych od osoby. Dlatego umożliwiamy przeglądanie szkoleń i kursów między innymi po cenach.
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jak wdrożyć nowego pracownika? 6 najważniejszych zasad
20 lutego 2024
Jak wdrożyć nowego pracownika? 6 najważniejszych zasad

Konkurencyjny rynek pracy wymaga od firm nie tylko znajdowania talentów, ale też ich efektywnego wdrażania i zatrzymywania. Pomóc w tym może dobrze zorganizowany proces onboardingowy.

Czytaj więcej
Technologie budowania stron internetowych. Co jest na topie?
20 lutego 2024
Technologie budowania stron internetowych. Co jest na topie?

Technologie używane do tworzenia nowoczesnych stron zmieniają się wraz z rosnącymi oczekiwaniami użytkowników oraz zmieniającymi się standardami w internecie. Sprawdź jakie technologie są obecnie na topie.

Czytaj więcej
Fintech - co to jest? Kiedy z niego korzystamy?
15 lutego 2024
Fintech - co to jest? Kiedy z niego korzystamy?

Fintech, czyli technologie finansowe, rewolucjonizują sposób, w jaki świadczone są usługi finansowe. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zobacz w jaki sposób FinTech wpływa na codzienne życie.

Czytaj więcej
Czym jest ESG i jak wpływa na działalność firm i organizacji?
14 lutego 2024
Czym jest ESG i jak wpływa na działalność firm i organizacji?

Termin ESG stał się w ostatnich latach jednym z najczęściej dyskutowanych w świecie biznesu oraz administracji publicznej. Warto dowiedzieć się czym jest ESG, jak wypływa na biznes, jak wyznaczać i raportować spełnienie celów ESG.

Czytaj więcej
Kurs Poznań, szkolenie Poznań, konferencje Poznań

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia, gdy pojawi się nowy kurs Poznań, szkolenie Poznań, warsztaty lub konferencja Poznań!