Znajdź wydarzenie dla siebie!

 • Wyszukuj szkolenia, kursy, konferencje i tym podobne wydarzenia organizowane w całej Polsce!
 • Zapoznaj się z programem wydarzenia, sylwetkami prelegentów oraz warunkami uczestnictwa.
 • Zarejestruj się online!
Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukane wydarzenia: 4674

 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 2 290 zł
2 290 zł
 • już od 999 zł
999 zł
 • już od 776 zł
776 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 420 zł
420 zł
 • już od 2 999 zł
2 999 zł
 • już od 590 zł
590 zł
 • już od 2 290 zł
2 290 zł
 • już od 776 zł
776 zł
Artykuł

Nowe kategorie szkoleń, kursów i konferencji w serwisie Eventis.pl

Zobacz jakie nowe bazy szkoleń, kursów, warsztatów i konferencji zostały ostatnio opublikowane w serwisie Eventis.pl. Znajdź wydarzenia dla siebie, dzięki nowym kategoriom!

Kurs groomera, szkolenia groomerskie - zdobądź atrakcyjny zawód groomera kończąc kurs na groomera bądź doskonaląc swoje umiejętności w trakcie szkolenia groomerskiego.

Kurs rejestratorka medyczna - poszukujesz zatrudnienia w służbie zdrowie i placówkach medycznych? Sprawdź kursy dla rejestratorek i sekretarek medycznych.

Kursy i szkolenia na wózki widłowe -zdobądź uprawnienia operatora wózków widłowych.

Kursy medytacji - poznaj zasady medytacji, czyli skupienia uwagi i koncentracji na jednej rzeczy, takiej jak oddech, wizualizacja obrazu lub słowa, w celu osiągnięcia stanu relaksu i równowagi emocjonalnej.

Kursy mindfulness - znajdź kursy i warsztaty poświęcone treningowi uważności, czyli mindfulness. Naucz się radzić sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami w życiu prywatnym i zawodowym.

Kursy PLC, szkolenia PLC - znajdź szkolenia i kursy programowanie sterowników PLC od podstaw, aż po poziom zaawansowany. W bazie zgromadziliśmy szkolenia z programowania sterowników PLC od różnych producentów, w tym Siemens, ABB czy Schneider Electric.

Kurs mediacji, kurs na mediatora - na podstronie staraliśmy się zebrać kursy orasz szkolenia poświęcone mediacji sądowej i pozasądowej, zasdom prowadzenia mediacji, a także kursy przygotowujące do wykonywania zawodu mediatora.

Kursy masażu - jeśli poszukujesz kursu masażu bądź szkoły masażu dla początkujących, jak i zaawansowanych zapraszamy do zapoznania się z nową kategorią w serwisie.

Szkolenia biofeedback - dowiedz się czym jest biofeedback na profesjonalnych szkoleniach i kursach biofeedback.

Kurs barmański - znajdź kursy barmańskie realizowane online oraz stacjonarnie w całej Polsce i naucz się zawodowego przygotowywania drinków, koktajli oraz innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Kursy fotografii - lista kursów i szkoleń z fotografii i dla fotografów.

Szkolenia First Time Manager - są to szkolenia skierowane do świeżo mianowanych menedżerów, którzy chcą zrozumieć role menedżerskie oraz efektywnie wykonywać obowiązki na nowym stanowisku.

Kursy Google Ads - pozwalają one poznać program reklamowy firmy Google udostępniany pod nazwą Ads (dawniej Google Adwords).

Kursy tworzenia stron internetowych - pozwalają one zapoznać się z metodami projektowania stron internetowych od prostych stron opartych o WordPress, poprzez strony tworzone w programach WYSIWYG, aż po projektowanie stron WWW w HTML i CSS.

Szkolenia e-learning, kursy e-learningowe - szkolenia oraz kursy realizowane na odległość w postaci e-learningu.

Szkolenia zdalne, kursy zdalne - szkolenia zdalne oraz kursy zdalne, a więc realizowane na odległość.

Szkolenia SAP, kursy SAP - System ERP SAP to globalny standard w zarządzaniu przedsiebiorstwem. Znajdź szkolenia i kursy poświęcone SAP, zarówno stacjonarne, jak i organizowane online.

Kursy tatuażu - ozdabianie ciała przy pomocy tatuażu staje się w Polsce coraz popularniejsze, a wraz z tym trendem rośnie zapotrzebowanie na profesjonalnych tatuażystów. Z myślą o osobach, które chcą nauczyć się tatuować powstała oferta kursów tatuażu.

Szkolenia 5s - 5s to uznana metodologia podnoszenia efektywności działania organizacji wywodząca się z Japonii. Znalazła ona powszechne zastosowanie w firmach z sektora produkcyjnego, przemyśle wytwórczym i innych branżach wymagających doskonałości w funkcjonowaniu stanowisk pracy.

Szkolenia finanse dla niefinansistów - zdobycie wiedzy z zakresu finansów i zarządzania dinansami firmy jest jedną z istotnych dróg rozwoju dla menedżerów niefinansistów. Szkolenia finanse dla niefinansistów pozwalają pozwać najważniejsze pojęcia z zakresu rachunkowości, controllingu, podatków i finansów, jak też zdobyć wiedzę niezbędą do analizowania sprawozdań finansowych przedsiębiorstw.

Kurs pewności siebie - budowanie i rozwój pewości siebie są istotne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Na podstronie zgromadziliśmy oferty szkoleń trening pewności siebie oraz kursów z rozwoju pewności siebie.

Szkolenia biznesowe, kursy biznesowe - na tej podstronie znajdą Państwo kilka tysięcy ofert szkoleń, webinarów oraz kursów o tematyce biznesowej i dla użytkowników biznesowych. To prawdopodobnie największa baza szkoleń i kursó dla biznesu w Polsce!

Szkolenia miękkie - baza szkoleń i kursów poświęconych rozwojowi kompetencji miękkich. Coraz więcej firm przykłada znaczenie nie tylko do wiedzy specjalistycznej neizbędnej w danym zawodzie, ale również do rozwiniętych umiejętności miękkich. 

Kursy DevOps - DevOps to innowacyjne podejście do prowadzenia projektów IT. Pozwala ono osiągnąć znaczne oszczędności, a także skrócić czas wdrażania zmian w oprogramowaniu. Devops pozwala więc efektywniej dostarczać produkty informatyczne na rynek, a dzięki temu zyskać przedsiębiorstwom przewagę konkurencyjną.

Kursy UX oraz kursy UX Designer - pozwalają one zdobyć wiedzę z zakresu użyteczności i projektowania produktów i usług, które w wysokim stopniu spełniają oczekiwania użytkowników końcowych.

Kursy cyberbezpieczeństwo - wraz z rozwojem technologii informatycznych coraz większego znaczenia nabiera kwestia zapewenienia bezpieczństwa systemów IT. Zajmują się tym specjaliści i eksperci ds. cyberbezpieczeństwa. Z myślą o nich powstała nasza baza kursów i szkoleń poświęconych cyberbezpieczeństwu.

Szkolenia i kursy zawodowe - obejmują one bardzo szeroki wachlarz tematów, a ich głównym celem jest przygotowanie uczestników do podjęcia pracy w danym zawodzie bądź podniesienie wiedzy i kompetencji specyficznych dla danego zawodu.

Kurs montażu filmów - skierowane zarówno do osób nagrywających filmy, jak też montażystów, operatorów, producentów filmów, a także z tematów takich jak przygotowanie efektów specjalnych czy animacji na potrzeby filmów.

Warsztaty z druku i DTP - ich celem jest zapoznanie uczestników z zasadami projektowania i składu materiałów drukowanych, technik DTP itp.

Kursy Wordpress, szkolenia Wordpress - każdy kto chciałby samodzielnie uruchomić i zarządzać stroną internetową powinien zainteresować się kursami i szkoleniami z najpopularniejszego systemu CMS na świecie, czyli Wordpress.

Kursy .NET - kursy programowania w technologii .net pozwalające na podniesienie kompetencji w zakresie przygotowania aplikacji webowych, zasad zarządzania usługami sieciowymi czy prowadzenia testów jednostkowych w .net.

Szkolenia i kursy z ochrony sygnalistów i dla sygnalistów - Dyrektywa o ochronie sygnalistów wchodzi w życie już 17 grudnia 2021 r. Wraz z jej wejściem w życie duzi pracodawcy, zatrudniający ponad 250 osób, muszą wdrożyć szereg zmian z zakresu przyjmowania naruszeń oraz ochrony osób zgłaszających naruszenia, jak też przeszkolić pracowników z przysługujących im praw.

Szkolenia i kursy Gliwice - śląski rynek szkoleniowy jest jednym z największych w Polsce, dlatego też uruchamiamy bazę szkoleń, kursów i warsztatów organizowanych na terenie Gliwic.

Kursy dla testerów - zapewnienie jakości oprogramowania oraz systemów informatycznych to jedna z dziedzin przyszłości, w której firmy zgłaszają zapotrzebowanie na profesjonalnych testerów. Baza szkoleń dla testerów pozwala znaleźć wydarzenia skierowane do testerów oraz Quality Assurance Managerów.

Szkolenia dla inżynierów - szkolenia inżynierskie stają się coraz powszechniejsze, dlatego nie mogło zabraknąć w naszym serwisie podstrony grupującej wszelkiego typu wydarzenia skierowane do inżynierów.

Szkolenia dla Powiatowych Urzędów Pracy - z myślą o pracownikach PUP powstały liczne kursy, warsztaty i szkolenia dla pracowników PUP. Ich katalog sprawdzisz w naszym portalu.

Kursy AutoCad - tworzenie rysunku technicznego jest dzisiaj oparte o zaawansowane oprogramowanie, którego zasady działania poznać można w trakcie kursów z AutoCad.

Kursy grafiki komputerowej - strona zbiera w jednym meijscu cały szereg szkoleń kierowanych do grafików komputerowych, którzy chcą się dokształcać i zdobywać nowe umiejętności.

Kursy Java - język programowania Java jest jednym z najpopularniejszych języków wykorzystywanych w technologiach informatycznych. W naszym serwisie nie mogło więc zabraknąć listy kursów Java organizowanych zarówno online, jak i stacjonarnie!

Szkolenia NVC - NVC, czyli Nonviolet Communication to metoda komunikacji, która zdobywa coraz większą popularność również w biznesie. Szkolenia takie pozwalają poznać jej zalety, a także zasady.

Szkolenia B2B - lista szkoleń dla wszystkich, którzy zajmują się utrzymywaniem relacji B2B. Negocjacje B2B, techniki sprzedaży B2B, umowy handlowe B2B i wiele innych!

Nowe kategorie szkoleń, kursów i konferencji w serwisie Eventis.pl
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!