Szkolenia, kursy i warsztaty Kraków: sprawdź terminy i ceny!

 • Poznaj warsztaty Kraków, konferencje, szkolenia i kursy w mieście Kraków
 • Sprawdź program zajęć i prowadzących zajęcia oraz ceny udziału
 • Zgłoś się online na wybrane szkolenie bądź kurs!
szkolenia Kraków, kursy w Krakowie, warsztaty Kraków

Szkolenia Kraków: 289

 • już od 1 348 zł
1 348 zł
 • już od 1 251 zł
1 251 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 399 zł
1 399 zł
 • już od 1 251 zł
1 154 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 532 zł
1 532 zł
 • już od 6 000 zł
6 000 zł
 • już od 1 580 zł
1 580 zł
Artykuł

Kraków: szkolenia w Krakowie, warsztaty, kursy i konferencje w Krakowie!

Kraków jest drugim największym miastem w Polsce oraz jednocześnie prężnym ośrodkiem szkoleniowym z bogatą ofertą wydarzeń dla biznesu oraz osób indywidualnych. W Krakowie znajdziemy liczne szkolenia otwarte, kursy, warsztaty i konferencje oraz szereg firm szkoleniowych specjalizujących się w przygotowaniu programów szkoleniowych oraz doradczych szytych na miarę. Sprawdzamy jak znaleźć ciekawe kursy, warsztaty i szkolenia w Krakowie oraz czym kierować się przy wyborze konkretnego kursu.

Na początek warto omówić różnice pomiędzy szkoleniami otwartymi, a szkoleniami zamkniętymi. Szkolenia otwarte pozwalają dołączyć do grupy szkoleniowej, która tworzona jest przez organizatora celem zapoznania uczestników z wybranym uprzednio zagadnieniem, a uczestnicy mogę rekrutować się z różnych firm czy też instytucji. Szkolenie otwarte organizowane jest w danym miejscu i czasie, które nie zależą od preferencji poszczególnych uczestników, ale są odgórnie wyznaczone przez organizatora szkolenia. Stąd też wymagają one pewnej elastyczności pod względem czasu i miejsca od potencjalnych uczestników. Program takiego szkolenia dobierany jest tak, aby możliwie pełnie adresował potrzeby osób pochodzących z różnych środowisk, firm itp. Inaczej jest w przypadku szkoleń zamkniętych, które organizowane są na zamówienie: zamawiający ma zatem wpływ zarówno na miejsce i czas szkolenia, a także jego program.

Kiedy wybierać kurs lub szkolenie otwarte?
 • kiedy chcemy przeszkolić niewielką grupę osób, więc organizowanie szkolenia zamkniętego wiązałoby się ze zbyt dużymi kosztami,
 • kiedy chcemy uniknąć inwestowania czasu i wiedzy w zorganizowanie szkolenia na zamówienie – szkolenie otwarte ma już wyznaczony termin i miejsce odbycia się, wszelkie kwestie organizacyjne zapewnia jego organizator, co nie wymaga od nas żmudnych przygotowań,
 • kiedy chcemy zapoznać się z informacjami powszechnymi (przykładem takich szkoleń mogą być np. zmiany w podatkach, excel w biznesie, komunikacja interpersonalna…), które nie wymagają dostosowania do specyfiki danej branży czy przedsiębiorstwa,
 • kiedy zależy nam na czasie i nie chcemy poświęcać uwagi na przeprowadzenie szczegółowej analizy potrzeb szkoleniowych, a następnie przygotowanie programu szkolenia szytego na miarę.
Gdzie znaleźć ciekawe szkolenia w Krakowie, a także kursy i warsztaty?
 • na stronach internetowych firm szkoleniowych – wadą tej metody jest niestety czasochłonność oraz brak możliwości odwiedzenia wszystkich stron internetowych firm szkoleniowych w Krakowie, a co za tym idzie porównania ich ofert. Jest to tym trudniejsze, że mało kto zna firmy szkoleniowe, a nie wszystkie wyświetlane są na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych pomimo wysokiego poziomu oferowanych szkoleń.
 • na stronach portali szkoleniowych, takich jak Eventis.pl – portal umożliwia wyszukanie ofert szkoleń w danym mieście od wielu firm szkoleniowych jednocześnie i na wiele tematów, w tym szkoleń biznesowych, zawodowych i dla pracowników firm i administracji publicznej. Skraca to czas potrzebny na znalezienie odpowiedniej oferty, a także umożliwia porównanie zarówno programów szkoleń, jak też ich cen oraz dostępnych miejsc i terminów odbycia się szkolenia. Pozwala to znaleźć ofertę najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb i jednocześnie atrakcyjną cenowo.
Czym kierować się wybierając warsztaty, kurs lub szkolenie w Krakowie i okolicach?

Oferta szkoleń w Krakowie jest wyjątkowo szeroka, dlatego warto zastanowić się nad kryteriami wyboru tego właściwego szkolenia. Wiemy już, że powinno ono mieć miejsce w Krakowie, ale na co jeszcze warto zwrócić uwagę?:

 • Poznaj program szkolenia – pamiętaj, że program szkolenia powinien być dobrze dopasowany do naszych potrzeb. Warto poświęcić trochę czasu na wypisanie sobie jakie zagadnienia są dla nas najbardziej interesujące, gdzie widzimy nasze mocne i słabe strony oraz czy zostały one umieszczone w programie kursy czy szkolenia.
 • Poznaj życiorysy prelegentów – program szkolenia jest bardzo ważny, ale liczy się nie tylko wiedza, którą możemy zdobyć poprzez jego realizację, ale również to kto poprowadzi zajęcia. Umiejętność przekazania wiedzy przez prowadzących czy też trenerów jest de facto kluczowa w procesie uczenia się – to czy prowadzący ma doświadczenie praktyczne oraz czy posiada warsztat niezbędny do przekazania swoich doświadczeń uczestnikom jest niezwykle ważne i będzie decydowało o wartości szkolenia.
 • Poznaj metody szkoleniowe – każdy z nas ma swój styl uczenia się. Niektórzy z nas wolą zapoznać się z teorią i poznać jej praktyczne znaczenie w danym obszarze, ale inni wolą uczyć się poprzez ćwiczenia, rozwiązywanie zadań, warsztaty czy pracę w grupie. Warto wybierać szkolenia dobrze dopasowane do naszego stylu uczenia się oraz o zróżnicowanych metodach dydaktycznych, które pomagają uniknąć zajęciowej nudy.
 • Porównaj ceny i inne warunki udziału – niezwykle ważne jest poświecenie również odrobiny czasu na porównanie ofert różnych organizatorów pod względem oferowanych cen i zakresu usług. Rynek szkoleń w Krakowie charakteryzuje duża rozpiętość cenowa - wybór pierwszej z brzegu oferty może oznaczać, że poniesiona przez nas inwestycja będzie znacząco powyżej średniej rynkowej. Warto również sprawdzić i porównać co otrzymujemy w cenie – czy tylko udział w zajęciach, czy też może indywidualne konsultacje lub coaching, bogate materiały szkoleniowe, a może nawet dostęp do dodatkowych usług lub benefitów. Z odrobiną szczęścia znajdziemy też w Krakowie bezpłatne wydarzenia, szczególnie często zdarzają się darmowe kursy oraz warsztaty za darmo.
 • Sprawdź formułę szkolenia - coraz więcej szkoleń i kursów przenosi się do sieci Internet i realizwanych jest online. Nic dziwnego, bo często zajęcia online są równie efektywne jak te realizowane w sali szkoleniowej. Nie zawsze jednak jest to najlepszy wybór. Jeśli chcemy ćwiczyć umiejętność negocjacji, wystąpień publicznych czy autoprezentacji lepszym wyborem mogą okazać się tradycyjne szkolenia stacjonarne. Jeśli natomiast zależy nam na wiedzy teoretycznej, poszerzeniu choryzontów często nawet kursy e-learning będą odpowiednie do naszych potrzeb i warto brać je pod uwagę ze względu na atrakcyjny koszt oraz elastyczność w doborze tempa zajęć, o którym decydujemy samodzielnie.
Jakie kursy i szkolenia w Krakowie cieszą się popularnością?

Oferta obejmująca ciekawe kursy w Krakowie, szkolenia oraz warsztaty jest bardzo obszerna, tak samo jak w województwie małopolskim. Jak zawsze jednak występują na niej szkolenia, które cieszą się mniejszą i większą popularnością. Do najpopularniejszych krakowskich szkoleń w ostatnim roku należą:

Warto też zapoznać się ze szkoleniami, warsztatami, kursami i konferencjami organizowanymi w całej Polsce oraz online, nie tylko w Krakowie czy województwie małopolskim.

Kraków: szkolenia w Krakowie, warsztaty, kursy i konferencje w Krakowie!
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Baza szkoleń i kursów w Krakowie - jak to działa?

Dowiedz się dlaczego warto korzystać z naszej bazy obejmującej szkolenia i kursy, konferencje i warsztaty w Krakowie.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

To bardzo proste: zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych w najbliższych tygodniach w Krakowie, porównaj oferty szkoleń od różnych firm szkoleniowych i wybierz ofertę, która ma najlepszy program zajęć i ceny! Następnie wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji, a my zupełnie bezpłatnie dostarczymy go do Organizatora. W ciągu kilku godzin otrzymasz potwierdzenie rejestracji od Organizatora.

Nie, nasze usługi dostarczamy naszym użytkownikom całkowicie bezpłatnie, a prezentowane ceny szkoleń i kursów są takie same jak na stronach Organizatorów, a w przypadku wybranych ofert niższe, gdyż negocjujemy je dla naszych użytkowników!

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy dostępny na dole strony. Pomożemy znaleźć odpowiedni kurs lub szkolenie w Krakowie, a także uzyskać ofertę na szkolenia dedykowane i zamknięte.

Warsztaty to najbardziej praktyczna forma zajęć rozwojowych, zamiast wykładów, prelekcji czy prezentacji składają się one głównie z ćwiczeń, gier symulacyjnych oraz zajęć grupowych. Udział w warsztatach pozwala więc skoncentrować się na praktycznych umiejętnościach.
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jak zakup followersów na Instagramie może przyczynić się do sukcesu Twojego konta?
4 czerwca 2024
Jak zakup followersów na Instagramie może przyczynić się do sukcesu Twojego konta?

Zakup followersów na Instagramie to coraz popularniejsza strategia wśród osób pragnących szybko zwiększyć swoją widoczność na tej platformie. Czy warto to robić?

Czytaj więcej
Psychologia w biznesie – studia I stopnia. Kto powinien się na nie zapisać?
4 czerwca 2024
Psychologia w biznesie – studia I stopnia. Kto powinien się na nie zapisać?

Relacje interpersonalne odgrywają ogromną rolę w życiu prywatnym i w biznesie. Studia Psychologia w biznesie pozwalają zbudować kompetencje niezbędne do skutecznego zarządzania.

Czytaj więcej
Ajurweda: indyjski system medycyny naturalnej
17 maja 2024
Ajurweda: indyjski system medycyny naturalnej

Dowiedz się co to jest ajurweda, jakie są zasady ajurwedy oraz jakie korzyści dla zdrowia może przynieść życie w zgodzie z zasadami ajurwedy oraz praktykowanie zabiegów zalecanych przez ten naturalny system medycyny.

Czytaj więcej
Biznes i kariera na LinkedIn – dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?
15 maja 2024
Biznes i kariera na LinkedIn – dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?

Media społecznościowe są nieodłączną częścią budowania firmy oraz swojej pozycji zawodowej. Dowiedz się jak wykorzystać LinkedIn, największą platformę społecznościową dla profesjonalistów.

Czytaj więcej
Warsztaty Kraków, Kursy Kraków, Szkolenia Kraków

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia, gdy pojawi się nowe szkolenie Kraków, Kurs Kraków, warsztaty lub konferencja!