Artykuł sponsorowany

Co zrobić, aby szybko i sprawnie uzyskać kredyt gotówkowy?

Istnieje wiele rodzajów pożyczek bankowych, wśród których możemy wyróżnić między innymi kredyty hipoteczne, firmowe i konsolidacyjne. Każdy z nich charakteryzuje się określonymi warunkami i wymaganiami wstępnymi. Jednak największą popularnością cieszą się pożyczki, które pozwalają ci na wydanie uzyskanych środków na dowolny cel.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Dlatego klienci poszczególnych banków najczęściej pytają ich przedstawicieli o dostępny w ofercie kredyt gotówkowy. Umożliwia on bowiem przeznaczenie określonej w umowie kwoty na to, czego potrzebujesz — bez żadnych ograniczeń. To znacząca różnica względem kredytu hipotecznego czy firmowego. We wniosku nie musisz zawierać informacji na temat tego, jak planujesz rozdysponować swoje środki. Przedstawiciel banku nie zażąda również od ciebie potwierdzenia zakupów w postaci faktur lub innych dokumentów. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to maksymalna kwota kredytu możliwa do uzyskania. Stawki reguluje Ustawa o kredycie konsumenckim.

pieniądze

Co wybrać — kredyt gotówkowy czy pożyczkę pozabankową?

Po przeczytaniu powyższego opisu możesz odnieść wrażenie, że kredyt gotówkowy działa na podobnej zasadzie co pożyczki krótkoterminowe, czyli tzw. chwilówki. Faktycznie, jedna zasada się nie zmienia — uzyskane pieniądze możesz wydać na dowolny cel. W istocie jednak są to dwa zupełnie różne produkty finansowe.

Wiele osób nie ufa pożyczkom pozabankowym i właścicielom firm, które je oferują. Trudno się temu dziwić — nie cieszą się one zbyt dobrą opinią ze względu na wysokie oprocentowanie i krótki termin spłaty. Prawda jest jednak taka, że w niektórych przypadkach mogą one okazać się trafionym rozwiązaniem. Musimy tylko być pewni, że będziemy w stanie spłacić uzyskane natychmiastowo środki. W innym wypadku może się to skończyć pętlą zadłużenia.

Przewagą chwilówek nad kredytami gotówkowymi jest błyskawiczna wypłata pieniędzy. Jak zapewne wiesz, wnioskowanie o pożyczkę bankową może trochę potrwać. Z drugiej strony, spłatę uzyskanego w ten sposób kredytu możesz rozłożyć na długi okres. Dzięki temu zmniejszysz wysokość comiesięcznych rat i nie będziesz musiał martwić się o to, skąd pozyskać duże środki w ciągu miesiąca. Ta perspektywa zachęca wiele osób — pożyczki bankowe wydają się po prostu pewniejsze i stabilniejsze niż te zaciągnięte w prywatnych firmach. Wciąż pozostaje jednak kwestia wnioskowania o kredyt gotówkowy. Co zrobić, aby przyspieszyć ten proces i zabezpieczyć się przed odrzuceniem wniosku?

Kredyt gotówkowy ze Spłatą Pożyczek

Jeśli chcesz, aby wnioskowanie o kredyt przebiegło sprawnie, poproś o pomoc doradcę kredytowego. Przedstawiciele firmy Spłata Pożyczek posiadają wieloletnie doświadczenie w porównywaniu ofert bankowych i prowadzeniu negocjacji w imieniu swoich klientów. Z ich pomocą uzyskasz kredyt gotówkowy dostosowany do twoich potrzeb. Przeanalizuj przede wszystkim okres jego spłaty, aby comiesięczne płatności nie stanowiły dla ciebie problemu. Wielu klientów decyduje się na zaciągnięcie pożyczki na 10 lat. Z jednej strony, tak długi okres kredytowania oznacza wzrost naliczanych odsetek, jednak z drugiej powoduje, że miesięczne raty nie obciążają nadmiernie twojego budżetu. Ekspert kredytowy pomoże ci rozważyć każdą dostępną możliwość.

Warunki umowy kredytowej zależą w dużej mierze od tego, jak dużych środków potrzebujesz na realizację swoich planów. Przedstawiciel Spłaty Pożyczek podpowie ci, na co zwrócić uwagę — z jego pomocą zadbasz między innymi o właściwe ubezpieczenie kredytu.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Polecane wydarzenia

Kredyt 2% – podatkowe triki dla przyszłych właścicieli

  • już od 0 zł
  • już od 0 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Szukasz oferty na pozycjonowanie strony? Oto dlaczego warto wybrać Aktywny Model Rozliczeń
22 września 2023
Szukasz oferty na pozycjonowanie strony? Oto dlaczego warto wybrać Aktywny Model Rozliczeń

Coraz więcej klientów decyduje się na zakupy online. Jak jednak sprawić, że nasz sklep internetowy zajmie wysoką pozycję w wyszukiwarce Google? Jak skutecznie pozycjonować strony internetowe?

Czytaj więcej
Masowa wysyłka SMS dla biznesu, czyli kilka słów o tym, dlaczego potrzeby branży są tak ważne
15 września 2023
Masowa wysyłka SMS dla biznesu, czyli kilka słów o tym, dlaczego potrzeby branży są tak ważne

Dowiedz się jak wykorzystać masową wysyłkę SMS w zgodzie z potrzebami twoich klientów i specyfiką branży, w której działa twoje przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej
Kontroler finansowy: rola, obowiązki i kwalifikacje
13 września 2023
Kontroler finansowy: rola, obowiązki i kwalifikacje

Dowiedz się jaką rolę pełni kontroler finansowy, jakie powinien posiadać kompetencje, ile zarabia kontroler oraz jak zostać kontrolerem?

Czytaj więcej
Zarządzanie zapasami w przedsiębiorstwie – jak robić to efektywnie?
11 września 2023
Zarządzanie zapasami w przedsiębiorstwie – jak robić to efektywnie?

Odpowiednie zarządzanie zapasami i zaopatrzeniem ma bezpośredni wpływ nie tylko na płynność operacyjną firmy, ale także na jej zdolność do spełniania oczekiwań klientów oraz osiągania konkurencyjności na rynku.

Czytaj więcej