Znajdź szkolenia unijne, kursy unijne oraz kursy z Unii Europejskiej!

Rozwiń Interesują Cię szkolenia unijne, kursy unijne, szkolenia z Unii Europejskiej darmowe oraz płatne? Sprawdź kursy z Unii Europejskiej i szkolenia zaplanowane w najbliższym czasie, poznaj terminy i program zajęć, cenę uczestnictwa i zapisz się na szkolenie unijne lub kurs z Unii Europejskiej poprzez nasze bezpłatne formularze rejestracji internetowej. W ofercie mamy stacjonarne szkolenia UE (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Gdańsk, Białystok, Lublin, Rzeszów, Opole, Olsztyn, Radom, Bydgoszcz, Szczecin, Toruń, Kielce) oraz kursy UE online! Zwiń

szkolenia unijne, kursy z Unii Europejskiej

Szkolenia unijne, kursy z Unii Europejskiej: 207

 • już od 3 482 zł
3 482 zł
 • już od 824 zł
824 zł
 • już od 970 zł
970 zł
 • już od 679 zł
679 zł
 • już od 679 zł
679 zł
 • już od 824 zł
824 zł
 • już od 970 zł
970 zł
 • już od 1 358 zł
1 358 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
Artykuł

Kursy unijne, szkolenia unijne, płatne oraz darmowe kursy z Unii Europejskiej!

Unia Europejska za jeden z głównych celów stawia sobie zapewnienie konkurencyjności i innowacyjności europejskich gospodarek oraz rozwój potencjału ludzkiego w UE. Z tego powodu oferuje kursy unijne oraz szkolenia, zarówno darmowe, dofinansowane, jak i płatne pozwalające na rozwój osobisty i zawodowy oraz podniesienie posiadanych kompetencji. Sprawdź jak kursy z Unii Europejskiej i szkolenia unijne mogą pomóc Ci w poprawie twojej atrakcyjności na rynku pracy!

Spis treści:

 1. Kursy z Unii Europejskiej, Szkolenia z Unii Europejskiej
 2. Jakiego typu szkolenia unijne oraz kursy z Unii Europejskiej znajdziemy?
 3. Popularne szkolenia z Unii Europejskiej oraz kursy unijne
 4. Gdzie znaleźć szkolenia UE, kursy UE oraz szkolenia unijne?
Kursy z Unii Europejskiej, Szkolenia z Unii Europejskiej

Czym są kursy i szkolenia z Unii Europejskiej? To najczęściej takie szkolenia i kursy, które są finansowane bądź współfinansowane przez Unię Europejską. Głównym celem kursów z Unii Europejskiej jest pomóc mieszkańcom UE w podnoszeniu swoich kwalifikacji i wiedzy, a dzięki temu pomaganie w uzyskiwaniu zatrudnienia, podnoszeniu poziomu życia oraz innowacyjności i konkurencyjności europejskiej gospodarki.

Jakiego typu szkolenia unijne oraz kursy z Unii Europejskiej znajdziemy?
 • darmowe szkolenia z Unii Europejskiej, darmowe kursy z Unii Europejskiej - skierowane są one przede wszystkim do osób bezrobotnych, a także zagrożonych bezrobociem. Odbiorcami takich szkoleń z Unii Europejskiej są też osoby przygotowujące się do wejścia na rynek pracy.
 • dofinansowane szkolenia i kursy z UE - pozwalają one zmniejszyć koszt szkolenia czy kursu dla użytkownika końcowego, gdyż znaczna część kosztu szkolenia pokrywana jest ze środków Unii Europejskiej.
Popularne szkolenia z Unii Europejskiej oraz kursy unijne
 • kursy z programowania - ze względu na duże zapotrzebowanie na programistów oraz testerów na rynku pracy w Unii Europejskiej,
 • kursy informatyczne - dotyczące zarządzania usługami informatycznymi, dobrych praktyk w dziedzinie IT, cyberbezpieczeństwa,
 • szkolenia i kursy z umiejętności osobistych - między innymi z wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej, kreatywnego rozwiązywania problemów, twórczego myślenia, asertywności, przywództwa itp.
 • szkolenia menedżerskie - w tym poświęcone budowaniu i zarządzaniu zespołem, motywowaniu pracowników, efektywnej komunikacji w zespole itp.
 • szkolenia dla branży kreatywnej - a więc dla zawodów takich jak grafik komputerowy, projektant 3D, montażysta filmowy, inżynier wzornictwa przemysłowego itp.
 • kursy i szkolenia specjalistyczne - w tym dotyczące prawa celnego, controllingu, modelowania finansowego, międzynarodowego obrotu gospodarczego.
Gdzie znaleźć szkolenie UE, kurs UE lub szkolenie unijne?

Osobną kategorię szkoleń dotyczących Unii Europejskiej stanowią szkolenia poświęcone zasadom ubiegania się o fundusze unijne przed przedsiębiorców. Zasady te ulegają zmianie każdego roku, tak samo jak lista projektów i programów UE. Dlatego warto zapoznać się z podstroną, która zawiera szkolenia z funduszy unijnych oraz kursy z projektów europejskich.

Wybrane ze szkoleń z UE dostępnych jest na górze strony. Są one organizowane przede wszystkim w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Kielce, Częstochowa, Radom, Olsztyn, Opole i Poznań. Od czasu epidemii koronawirusa wiele ze szkoleń i kursów unijnych dostępnych jest również zdalnie, w formie zajęć online na żywo. Dodatkową formą podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych mogą być również kursy unijne zorganizowane w postaci e-learningu, których zaletą jest możliwość realizowania programu kursu we własnym tempie.

Szkoleń finansowanych z Unii Europejskiej możemy również szukać w Powiatowych Urzędach Pracy, a także na uczelniach i w innych instytucjach publicznych. Nabory na kursy z Unii Europejskiej prowadzone są również przez sieć Internet, jednakże z tacji tego że rzadko dotyczą one całego kraju, to zdani jesteśmy na wyszukiwanie tego typu ofert w wyszukiwarkach internetowych czy mediach społecznościowych. Szkolenia unijne niestety są coraz rzadsze, co wynika z faktu że stopa bezrobocia w Polsce jest wyjątkowo niska, a celem kursów unijnych było między innymi jej obniżenie. Cel ten bez wątpienia udało się osiągnąć.

Kursy unijne, szkolenia unijne, płatne oraz darmowe kursy z Unii Europejskiej!
Szkolenia unijne, kursy unijne, szkolenia z Unii Europejskiej

Zapisz się i otrzymuj alerty, gdy pojawi się nowe szkolenie UE, kurs unijny lub szkolenie unijne!