TECHCO Forum

O forum

W dniach 2-3 grudnia odbędzie się zupełnie nowa inicjatywa Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego (PIPC) – TECHCO Forum. Wydarzenie łączy w sobie aż trzy dobrze znane projekty Izby. W trakcie nowego forum zaprezentowane zostaną najważniejsze, aktualne tematy, które są istotne nie tylko dla sektora chemicznego. Wydarzenie będzie stanowić płaszczyznę dyskusji, prezentacji, opisów case studies i propozycji nowych rozwiązań dla całego polskiego przemysłu. W 2020 roku to obok Kongresu Polska Chemia największy projekt Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. TECHCO Forum odbędzie się w nowoczesnej formule online. Program TECHCO Forum łączy w sobie zagadnienia trzech wartościowych, dobrze znanych w branży chemicznej inicjatyw PIPC: Forum Ekologicznego Branży Chemicznej, Programu Bezpieczna Chemia i Projekt Chemia 4.0.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: www.techco.pipc.org.pl.
Kto powinien wziąć udział?

Przedstawicieli biznesu, przemysłu chemicznego, daministracji, naukowców i studentów.

Program forum

Trzy bloki tematyczne:

1. Forum Ekologiczne

2. Bezpieczna Chemia

3. Chemia 4.0

Czas trwania

10.00-15.00

Prelegenci

Agenda znajduje się na stronie: https://www.techco.pipc.org.pl/agenda-2020 

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

www.techco.pipc.org.pl

Rejestracja

darmowa
brak opłat
0
Cena zawiera:
  • brak opłat
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

brak opłat, każdy może wziąć udział

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: Polska Izba Przemysłu Chemicznego
  • Ulica i nr: ul. Śniadeckich 17
  • Kod pocztowy: 00-654
  • Miejscowość: Warszawa
  • Numer NIP: 5262170390

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Polska Izba Przemysłu Chemicznego
00-654 Warszawa, Polska
ul. Śniadeckich 17
woj. mazowieckie
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!