Kurs korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia"

O kursie

Autorska metoda terapii wzroku oparta jest na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Nauczysz się ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dalekowzrocznośćść. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy, jak to osiągnąć. Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy.

Dlaczego warto wziąć udział?

W czasie podstawowego kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzesz indywidualny program poprawy wzroku

Kto powinien wziąć udział?

Uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia, a w przypadku młodszych dzieci – zapraszamy w ich imieniu rodziców lub opiekunów, by nauczyli się, jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem. W zajęciach można uczestniczyć profilaktycznie lub mając wadę wzroku nawet do stopnia pozwalającego na rozróżnianie tylko jasno-ciemno.
 

Program kursu

 

PROGRAM:

 • przyczyny zaburzeń wzroku,
 • pobudzenie ostrości widzenia,
 • pobudzenie peryferyjnego widzenia,
 • centralna fiksacja, oczyszczanie oczu,
 • mobilizacja ruchowa oczu,
 • solaryzacja,
 • palming,
 • gimnastyka izometryczna,
 • ćwiczenia akomodacji,
 • usunięcie napięcia szyi i pleców,
 • techniki systemowe - moment zmęczenia oczu,
 •  okulary - pomoc czy pułapka - korzyści i niebezpieczeństwa, techniki prawdziwego czytania, pisania, oglądania telewizji, jak wykorzystać komputer do poprawy wzroku, wizualna ergonomika przestrzeni.

Czas trwania

10.30-18.30

Prelegenci

 Siergiej Litwinow -. prezes spółki z o.o. Akasha, specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce

 

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

apartament Warszawa

Warszawa

woj. mazowieckie

willa Akasha

Kraków

Hetmańska 14

woj. małopolskie

willa Akasha

Kraków

Hetmańska 14

woj. małopolskie

apartament Wrocław

Wrocław

woj. dolnośląskie

Rejestracja

Kurs w Krakowie
Cena dotyczy udziału w zajęciach w Krakowie
295
+23% VAT
Cena zawiera:
 • Zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 304,88 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • przerwy kawowe
 • parking
Zapisz się
Wrocław, Warszawa
Cena dotyczy udziału w kursie w Warszawie lub we Wrocławiu
390
+23% VAT
Cena zawiera:
 • Zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 402,44 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • przerwy kawowe
Zapisz się

Organizator

Akasha sp. z. o. o.
30-528 Kraków
Hetmańska 14
woj. małopolskie
Akasha sp. z o.o. jest firmą łączącą działalność galeryjną, wydawniczą i edukacyjno - szkoleniową. Założona w roku 1993. Ma przedstawicieli w Czechach, Niemczech i na Ukrainie. Prezesem jest Siergiej Litwinow. Firma szkoleniowa Akasha organizuje i...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata – na minimum 7 dni przed terminem zajęć – na nasze konto w Santander Bank Polska S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638

Osoby, które były już uczestnikami kursów korekcji wad wzroku i chcą ponownie wziąć udział w treningu płacą tylko 95 zł.

Informujemy, iż w przypadku rezygnacji na 3 dni przed kursem będziemy zmuszeni pobrać należność w kwocie 50,- zł tytułem kosztów wynajmu sali. Natomiast osoba, która zrezygnuje z udziału w kursie bez powiadomienia nas, zostanie obciążona kwotą 100,- zł na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa zarówno w przypadku osób zgłaszających się po raz pierwszy, jak i powtarzających kurs, jest wypełnienie ankiety zgłoszeniowej na kurs w wybranym terminie i miejscu. 

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Akasha sp. z. o. o.
30-528 Kraków Hetmańska 14
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!