Montaż pomp ciepła w praktyce

O kursie

Nasze laboratorium jest doskonale wyposażone i posiadane dedykowane stanowiska dla każdego z kursantów. Każdy z uczestników pracuje na sprzęcie wiodących producentów. Dzięki zajęciom praktycznym, każdy uczestnik ma szansę skonfrontowania swojej wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi. Szkolenia organizowane są w niewielkich grupach, dzięki czemu przyswajalność wiedzy jest bardzo wysoka.

Szkolenie z montażu pomp ciepła jest to kompendium wiedzy z chłodnictwa i hydrauliki. Od podstaw omawiane są zagadnienia z montażu pompy ciepła z uwzględnieniem obsługi klucza dynamometrycznego, kielichowania oraz lutowania twardego met. 918.

Dlaczego warto wziąć udział?

Rynek pomp ciepła w ostatnim czasie bardzo mocno się rozwija. Stale rośnie zapotrzebowanie na fachowców z zakresu montażu i serwisu pomp ciepła. Dołącz do naszego programu akredytacyjnego i rozwiń swoją firmę!

Dołączając do naszego programu SAMSUNG, możesz stać się franczyzobiorcą w zakresie POMP CIEPŁA w Twojej okolicy! Pompy Ciepła notują aktualnie bardzo dobry trend sprzedażowy. Nie trać czasu! Zostań franczyzobiorcą firmy Samsung w zakresie pomp ciepła w Twojej okolicy!

Kto powinien wziąć udział?

Kurs na poziomie podstawowym przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z pompami ciepła i nie mają żadnego doświadczenia w tym zakresie.
Jest to kompendium wiedzy z chłodnictwa i hydrauliki. Od podstaw omawiane są zagadnienia z montażu pompy ciepła z uwzględnieniem obsługi klucza dynamometrycznego, kielichowania oraz lutowania twardego met. 918.

 

Kurs zaawansowany przeznaczony dla osób z doświadczeniem w branży chłodniczej. W programie kursu pojawia się rozbudowana część hydrauliczna. Kurs prowadzony z naciskiem na aspekty praktyczne, w tym także podłączenie elektryczne KONKRETNEJ pompy ciepła.

Program kursu

Kurs Montażu Pomp Ciepła w Praktyce oferujemy na II poziomach: podstawowym i zaawansowanym.
Każde szkolenie prowadzone jest w naszym laboratorium, które jest doskonale wyposażone.
Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej (podzielonej na część: chłodniczą, hydrauliczną oraz elektryczną).
Poniżej można zapoznać się z dokładną rozpiską tematów poruszanych w zależności od wybranego poziomu szkolenia.

Czas trwania

8-9 h

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

A-cademy

Konin

woj. wielkopolskie

A-cademy

Konin

woj. wielkopolskie

A-cademy

Bydgoszcz

woj. kujawsko-pomorskie

Rejestracja

Kurs podstawowy
1 340
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • przerwy kawowe
Zapisz się
Kurs zaawansowany
1 540
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • przerwy kawowe
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: A-cademy Sp. z o.o.
 • Ulica i nr: Wolności 345
 • Kod pocztowy: 41-800
 • Miejscowość: Zabrze
 • Numer NIP: 6482812193

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

A-cademy Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, Polska Wolności 345

Organizator

A-cademy Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, Polska
Wolności 345
woj. śląskie
Prowadzona przez nasz ośrodek A/Cademy to baza specjalistycznych kursów, akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Akredytacja UDT, którą otrzymał nasz ośrodek szkoleń praktycznych to gwarancja, że działamy zgodnie z najlepszą praktyką. Daje pe...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!