Gamma Sp. z o.o. Sp.k.

W firmie szkoleniowej Gamma dbamy, aby wszystkie realizowane przez nas projekty szkoleniowe przyczyniały się do podnoszenia efektywności osobistej ich uczestników, a także zespołów i całych przedsiębiorstw. Staramy się wspierać naszych kli... Rozwiń entów w dostosowywaniu się do zmian rynkowych, organizacyjnych i prawnych, przeprowadzaniu transformacji organizacyjnej biznesu oraz poprawie wydajności poprzez inwestycję w ludzi i ich umiejętności, zdolność do osiągania celów i realizowania przyjętej strategii.

Wszystkie nasze kursy i szkolenia traktujemy jak inwestycję Klientów w podniesienie efektywności pracowników, procesów oraz całej organizacji. Dbamy, aby inwestowane środki finansowe i pozafinansowe w uczestnictwo w naszych szkoleniach przynosiły odpowiedni zwrot między innymi dzięki profesjonalnemu rozpoznaniu oczekiwań i potrzeb szkoleniowych, poprzez propozycję trenerów oraz programu merytorycznego, aż po mierzenie efektywności i działania wspierające podtrzymanie efektów osiągniętych poprzez szkolenie w czasie. Zwiń

W firmie szkoleniowej Gamma dbamy, aby wszystkie realizowane przez nas projekty szkoleniowe przyczyniały się do podnoszenia efektywności osobistej ich uczestników, a także zespołów i całych przedsiębiorstw. Staramy się wspierać naszych klientów w dostosowywaniu się do zmian rynkowych, organizacyjnych i prawnych, przeprowadzaniu transformacji organizacyjnej biznesu oraz poprawie wydajności poprzez inwestycję w ludzi i ich umiejętności, zdolność do osiągania celów i realizowania przyjętej strategii.

Wszystkie nasze kursy i szkolenia traktujemy jak inwestycję Klientów w podniesienie efektywności pracowników, procesów oraz całej organizacji. Dbamy, aby inwestowane środki finansowe i pozafinansowe w uczestnictwo w naszych szkoleniach przynosiły odpowiedni zwrot między innymi dzięki profesjonalnemu rozpoznaniu oczekiwań i potrzeb szkoleniowych, poprzez propozycję trenerów oraz programu merytorycznego, aż po mierzenie efektywności i działania wspierające podtrzymanie efektów osiągniętych poprzez szkolenie w czasie.

szkolenia
Przewiń do bazy szkoleń i konferencji

Gamma Sp. z o.o. Sp.k.: 51

 • Online, 13 grudnia 2021
 • już od 690 PLN
już od 690 PLN
 • Online, 14 września 2021
 • już od 690 PLN
już od 690 PLN
 • Online, 6 września 2021
 • już od 690 PLN
już od 690 PLN
 • Online, 6 - 7 września 2021
 • już od 1000 PLN
już od 1000 PLN
już od 500 PLN
 • Online, 23 sierpnia 2021
 • już od 550 PLN
już od 550 PLN
 • Online, 5 - 6 sierpnia 2021
 • już od 1100 PLN
już od 1100 PLN
Kontakt

Napisz do: Gamma Sp. z o.o. Sp.k.

Możesz też się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 505273550.
Powołaj się na serwis eventis.pl

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Gamma Sp. z o.o. Sp.k. 01-612 Warszawa Mysłowicka 15
505273550
NIP: 1132690108
www.projektgamma.pl

Znajdź nas!

Gamma Sp. z o.o. Sp.k.

01-612 Warszawa

Mysłowicka 15

woj. mazowieckie

Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!