Szkolenia i kursy w Warszawie na każdy temat!

 • Zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych w Warszawie
 • Sprawdź program, informacje o prelegentach i warunkach uczestnictwa
 • Zgłoś swój udział wypełniając formularz rejestracji online
 • Szukasz szkoleń w innym mieście? Wyświetl wszystkie szkolenia!
 • Zapoznaj się z listą szkoleń i kursów organizowanych w Warszawie
 • Sprawdź program, informacje o prelegentach i warunkach uczestnictwa
 • Zgłoś swój udział wypełniając formularz rejestracji online
 • Szukasz szkoleń w innym mieście? Wyświetl wszystkie szkolenia!
szkolenia Warszawa
Przewiń stronę

Szkolenia w Warszawie: 2902

Artykuł

Szkolenia w Warszawie w 2021 roku - kursy Warszawa

Warszawski rynek szkoleniowy jest wyjątkowo dobrze rozwinięty na tle pozostałych miast kraju. To tutaj ma siedzibę ponad 30% firm szkoleniowych profesjonalnie zajmujących się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych. Oferta szkoleń w Warszawie obejmuje zarówno szkolenia dla biznesu, typowe szkolenia miękkie oraz twardy z niemalże każdej dziedziny. Rozbudowana oferta hoteli oraz sal szkoleniowych sprzyja lokalizowaniu wydarzeń szkoleniowych właśnie w Warszawie.

Czym kierować się wybierając szkolenie na przełomie 2020 i 2021 roku?
Oferta szkoleń w Warszawie jest wyjątkowo szeroka. Dostępne są tutaj szkolenia i kursy na niemalże każdy temat, zarówno od profesjonalnych dostawców usług szkoleniowych, jak i okazjonalnych organizatorów tego typu wydarzeń. Jakość dostępnych wydarzeń również jest bardzo zróżnicowana, dlatego warto poświęcić chwilę na analizę jaką ofertę wybrać. Kilka zasad wyboru trafnego szkolenia:
 • Porównuj oferty szkoleń – na warszawskim i mazowieckim rynku dostępne są szkolenia na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, ale również niestety takie, których poziom organizacyjny i merytoryczny pozostawia wiele do życzenia. Dlatego podstawową zasadą powinno być porównywanie ofert szkoleń przedstawianych przez różnych dostawców. Można to zrobić łatwo i szybko między innymi w serwisie eventis.pl, który agreguje oferty ponad 800 firm szkoleniowych.
 • Poznaj program szkolenia – program szkolenia powinien być możliwie dokładnie dopasowany do potrzeb naszej firmy oraz branży, w której działamy. Nic nie wpływa tak dobrze na proces uczenia się jak przykłady z życia konkretnych firm i branż. Nic też nie jest bardziej demotywujące niż zajęcia, w trakcie których znaczna część omawianych zagadnień jest nieistotna z punktu widzenia osoby uczestniczącej.
 • Sylwetki prelegentów – program szkolenia jest niezwykle ważny, ale nie mniej ważna jest umiejętność przekazania wiedzy przez prowadzących czy też trenerów. De facto ich umiejętności często są decydujące do zapewnienia efektywnej nauki. Warto więc zapoznać się z sylwetkami prowadzących, przeczytać ich życiorysy, aby dowiedzieć się czy mamy do czynienia z osobami profesjonalnymi, o znacznym dorobku zawodowym i doświadczeniu praktycznym, jeśli wymaga tego temat szkolenia.
 • Cena i warunki udziału – warto również poświęcić chwilę na analizę cen podobnych szkoleń dostępnych na rynku, gdyż rozpiętość cenowa usług szkoleniowych jest bardzo duża. Wybór pierwszej z brzegu oferty może oznaczać, że poniesiona przez nas inwestycja będzie znacząco powyżej średniej rynkowej. Z drugiej strony nie warto przy wyborze danej oferty kierować się tylko ceną. Musimy być świadomi, że na cenę szkolenia składa się cały szereg elementów, poczynając na wynagrodzeniu dla trenerów, poprzez materiały szkoleniowe, wynajem sali szkoleniowej, obiady i serwis kawowy, aż po marketing i marżę organizatora. Przesadnie niska cena może być oznaką, że organizator postanowił zaoszczędzić na jednym z tych elementów, co może znacznie wpłynąć na efektywność procesu uczenia się. Nie warto tracić czasu pracownika na udział w szkoleniu o niskiej wartości merytorycznej lub organizacyjnej – de facto wróci on bez nowych umiejętności i z niższą motywacją do pracy.
Gdzie szukać szkoleń odbywających się w Warszawie?
Listę kilkuset szkoleń odbywających się w Warszawie znajdą Państwo na tej stronie powyżej artykułu. Każda oferta zawiera informacje o programie szkolenia, sylwetkach osób prowadzących wykłady i zajęcia, informacje dla kogo dane szkolenie jest organizowane oraz warunki przyjmowania zgłoszeń i cenę uczestnictwa. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wybranym szkoleniu, a Państwa zgłoszenie trafi bezpośrednio do jego organizatora. Potwierdzi on przyjęcie zgłoszenia i prześle wszelkie niezbędne informacje organizacyjne związane z uczestnictwem oraz płatnością za udział w wydarzeniu.

Polecamy Państwu również szkolenia w województwie mazowieckim.
Jakie są najpopularniejsze szkolenia biznesowe i kursy dla firm w Warszawie?
Warszawski rynek szkoleniowy charakteryzuje się wyjątkowym bogactwem, znajdą Państwo na nim zarówno szkolenia miękkie, z tematów takich jak komunikacja interpersonalna, zarządzanie zespołem, asertywność, radzenie sobie ze stresem, motywowanie, autoprezentacja czy negocjacje handlowe, jak też właściwie dowolne szkolenia twarde. Dla przykładu podać można szkolenia z RODO, zarządzania jakością, zarządzania projektami, prawa pracy, prawa budowlanego czy też zamówień publicznych. Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii szkoleń dostępną na stronie głównej eventis.pl oraz skorzystania z wyszukiwarki szkoleń. Podobne szkolenia będą się zapewne cieszyć popularnością w 2021 roku.
Dlaczego warto brać udział w szkoleniach?
W szybko zmieniającym się świecie coraz ważniejsza staje się umiejętność ustawicznego kształcenia i rozwijania swoich umiejętności. Popularność zdobywa idea lifelong learning, a więc filozofii, która zakłada, że nigdy nie powinniśmy przestawać się uczyć. Pracownikom pozwala to pozostać atrakcyjnymi na rynku pracy, pracodawcom zapewnić sobie dostęp do najświeższej wiedzy i umiejętności. Wybrane powody dla których warto brać udział w szkoleniach:
 • pozwalają one dokształcać się i zachować kontakt z najnowszymi zdobyczami nauki po zakończeniu edukacji formalnej, czyli studiów bądź szkoły,
 • pozwalają one zdobywać nowe umiejętności, a przy wyborze odpowiednich metod szkoleniowych również je przećwiczyć w praktyce,
 • podnoszą jakość zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie, które decydują o jego produktywności i innowacyjności,
 • motywują one i inspirują do działania, pomagają zapobiegać wypaleniu zawodowemu i rutynie, a także lepiej radzić sobie ze stresem i zmianami, dzięki nabyciu i rozwojowi umiejętności,
 • wpływają one pozytywnie na atmosferę pracy oraz lojalność pracowników, którzy doceniają pracodawców inwestujących w ich rozwój.
Szkolenia w Warszawie w 2021 roku - kursy Warszawa