CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu w ramach ISO 26000

O szkoleniu

Szkolenie z CSR (Corporate Social Responsibility) to program edukacyjny, który ma na celu zwiększenie świadomości uczestników na temat roli społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw oraz metod wdrażania działań CSR w organizacjach.
Warto wziąć udział w tym szkoleniu, ponieważ umożliwia ono zdobycie wiedzy na temat znaczenia CSR dla biznesu, społeczeństwa i środowiska, co może przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku firmy, zwiększenia zaangażowania pracowników oraz tworzenia trwałych relacji z interesariuszami. Ponadto, szkolenie oferuje praktyczne wskazówki dotyczące projektowania, wdrażania i monitorowania strategii CSR, co pozwala uczestnikom na skuteczne działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju społecznego, ekologicznego i gospodarczego. Dowiesz się również, w jaki sposób za darmo, uzyskać certyfikat ISO 26000.

Dlaczego warto wziąć udział?

Dzięki udziałowi w tym szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób za darmo uzyskać certyfikat ISO 26000, jakie są warunki jego uzyskania i przygotowania organizacji na certyfikację!

Kto powinien wziąć udział?

Adresatami szkolenia są pracownicy firm i administracji publicznej zajmujący się społeczną odpowiedzialnością.

Program szkolenia

Dzień 1:

 • Moduł 1: Wprowadzenie do CSR – omówienie znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu, jej głównych obszarów i korzyści dla organizacji.
 • Moduł 2: Wdrażanie strategii CSR – praktyczne aspekty planowania, wdrażania i monitorowania działań CSR w firmie.
 • Moduł 3: Komunikacja CSR – strategie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej związanej z CSR oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
 • Warsztaty praktyczne: Wdrażanie działań CSR – praktyczne ćwiczenia dotyczące planowania konkretnych działań CSR i ich wdrażania w firmie.

Dzień 2:

 • Moduł 4: Zarządzanie projektami CSR – techniki zarządzania projektami CSR, w tym identyfikacja celów, planowanie, koordynacja działań i ocena efektów.
 • Moduł 5: Mierzenie efektów CSR – omówienie metryk i wskaźników oceny efektywności działań CSR oraz przygotowanie raportów z działalności CSR.
 • Moduł 6: Warsztaty praktyczne: Projektowanie i ocena strategii CSR – praktyczne ćwiczenia mające na celu opracowanie i ocenę strategii CSR dla wybranej organizacji.
 • Warsztaty praktyczne: Zarządzanie projektem CSR – symulacje projektów CSR, aby uczestnicy mogli praktycznie zastosować zdobytą wiedzę w zarządzaniu projektami CSR.
 • Warsztaty praktyczne: Mierzenie efektów CSR – praktyczne ćwiczenia dotyczące wyboru odpowiednich wskaźników i metryk oceny efektów działań CSR oraz przygotowania raportów z działalności CSR.

Czas trwania

Szkolenie odbywa się w godzinach od 9:00 do 15:00

Prelegenci

Dr Rafał Guzowski, autor, certyfikowany starszy trener (5EQF), właściciel SOCJOLAB. Od ponad 14 lat prowadzi szkolenia miękkie oraz szkolenia dot. m.in. kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem, zarządzania projektami. Doradza i współpracuje z firmami szkoleniowymi. Autor trzech książek z zakresu komunikacji, polityki medialnej, kreowania wizerunku i mediów społecznościowych. Prowadzący warsztaty i szkolenia dotyczące budowania relacji z mediami i kreowania nowoczesnej polityki informacyjnej administracji publicznej i komunikacji.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

ClickMeeting to platforma do zajęć przez internet (w czasie rzeczywistym). Aby uczestniczyć w zajęciach nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.
ClickMeeting to platforma do zajęć przez internet (w czasie rzeczywistym). Aby uczestniczyć w zajęciach nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.
To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

Cena 1
2 300
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
 • certyfikat uczestnictwa
Zniżki grupowe:
 • 8.7% przy zgłoszeniu min. 2 osób
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Socjolab
 • Ulica i nr: Jastrzębska 2b/3
 • Kod pocztowy: 44-253
 • Miejscowość: Rybnik
 • Numer NIP: 6332121808

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Socjolab
44-253 Rybnik, Polska Jastrzębska 2b/3

Organizator

Socjolab
44-253 Rybnik, Polska
Jastrzębska 2b/3
woj. śląskie
SOCJOLAB.PL angażuje się w pełni w proces szkoleniowy, dbając o to, aby dostarczać treści edukacyjne, które są nie tylko aktualne, ale także skuteczne w praktyce. Dopasowujemy oferty szkoleniowe do konkretnych wymagań i celów biznesowych każdej org...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!