Warsztaty rozwoju kreatywności Vedic Art

O warsztatach

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu nadszedł czas zmian, rozwoju osobistego i masz intencję, aby poprawić jakość i komfort swojego życia, zapraszam Cię na warsztaty Vedic Art.

CO ZAWIERA 4-DNIOWY WARSZTAT:

- kurs Vedic Art I lub II stopnia. Proces Vedic Art jest w 100% skutecznym narzędziem rozwoju duchowego, budzenia kreatywności i odkrywania własnego potencjału

- poznajesz 17 uniwersalnych zasad Tworzenia Vedic Art i wykonujesz zadania malarskie w atmosferze pełnej wolności twórczej przy wsparciu nauczyciela

- 8 godzin dziennie malowania w spokoju, w ciszy, w kontemplacji

- 4 dni pobytu na skraju Puszczy Kozienickiej, na łonie natury

- 4 noclegi w pięknym, klimatycznym domu z modrzewia, z własnym kawałkiem lasu

- zdrowe, pyszne posiłki wegańskie i wegetariańskie 3 razy dziennie oraz kawa/herbata/zioła itp. 

- komfortowe stanowiska do malowania ze sztalugami w pracowni z widokiem na las 

- dostęp na miejscu do wszelkich akcesoriów malarskich, jakich możesz potrzebować (farby i podobrazia są dodatkowo płatne wg. zużycia)

 

Kurs I i II stopnia odbywa się w tym samym czasie, obie grupy malują razem, a spotkania teoretyczne odbywają się osobno. 

 

SZCZEGÓŁY WYJAZDU

Wyjazd rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu o 18.30 i kończy popołudniu w niedzielę. Warsztaty Vedic Art rozpoczynamy w czwartek od godziny 10.00 i kończymy w niedzielę około 16.00. Codziennie malujecie ok 7-8 godzin z przerwami na sesje teoretyczne.

Spotykamy się w Leśnym Atelier - miejscu, które stworzyłam z myślą o organizowaniu warsztatów Vedic Art. Dom zlokalizowany jest na skraju Puszczy Kozienickiej, z własnym kawałkiem lasu. 

Oprócz dużej pracowni do malowania z widokiem na drzewa, jadalni z kominkiem na wspólne posiłki oraz salonu, gdzie odbywają się nasze medytacje i sesje teoretyczne mam dla Was przygotowane 4 dwuosobowe pokoje gościnne.

 

Do Waszej dyspozycji jest kilka łazienek we wspólnej przestrzeni. Dom jest otoczony drzewami, co daje dużą prywatność, jest cisza i spokój.

 

Potrzebujesz jedynie ubrania "roboczego" do malowania, cała reszta potrzebnych rzeczy będzie dostępna na miejscu. Będą do kupienia farby, podobrazia, przybory malarskie, będą dla Was przygotowane sztalugi i stoły do malowania. Za wyprawki malarskie płatność jest na miejscu przelewem lub Blikiem. Zazwyczaj wychodzi między 200 a 300 zł. 

 

Cena first minute przy rezerwacji miejsca do 30 listopada to 2300 zł. Później 2500 zł.

 

REZERWACJA

Zaliczka w wysokości 300 zł gwarantuje miejsce na warsztatach. 

Jeśli zrezygnujesz z kursu wcześniej niż na miesiąc przed jego rozpoczęciem, Twoja zaliczka może zostać zwrócona lub wykorzystana na rezerwację innego terminu. Późniejsza rezygnacja skutkuje utratą zaliczki.

 

 

Vedic Art jest metodą budzenia kreatywności i rozwoju osobistego, która jako narzędzie wykorzystuje malowanie obrazów. Metoda ta została opracowana naukowo i opatentowana w Szwecji w latach 80-tych XX wieku przez Curta Kallmanna, malarza i wykładowcę malarstwa w Szwedzkiej Królewskiej Akademii Sztuki.

Fundamentem metody jest siedemnaście zasad Vedic Art, które odnoszą się do sztuki tworzenia życia codziennego oraz kreacji w sztuce artystycznej. Podstawy wedyjskiej wiedzy o sztuce Curt rozwinął i przygotował dla świata zachodniego w trakcie 14 lat pracy, kiedy to testował metodę sam na sobie dotąd, aż uznał, że jest w 100% bezpieczna i skuteczna. Słowo “Vedic” oznacza wiedzę, mądrość i wywodzi się z sanskrytu, starożytnego języka hinduskiego.

Metoda nie określa żadnego specyficznego stylu malowania, a jedynie pomaga jej adeptom znaleźć swój własny, osobisty sposób wyrazu. Vedic Art budzi świadomość człowieka jako Twórcy oraz integralności sztuki i życia, które przenikają się wzajemnie w procesie tworzenia.

Kursy Vedic Art mają na celu poznanie siebie, rozwój kreatywności oraz wyzwolenie pełni osobistego potencjału. Są organizowane przez certyfikowanych nauczycieli w Polsce i za granicą od kilkudziesięciu lat.

Dlaczego warto wziąć udział?

Efektem warsztatów jest poprawa komfortu i jakości życia, a w szczególności:

 • Pozbywamy się ograniczających przekonań i dzięki temu nabieramy wiary w to, że wszystko jest możliwe
 • Po kursie następują istotne, pozytywne zmiany życiowe 
 • Kreatywność manifestuje się w każdym obszarze życia
 • Podejmujemy lepsze, szybsze decyzje w zgodzie z intuicją
 • Jakość naszych związków z ludźmi się poprawia
 • Osiągamy sukces w działaniu przy mniejszym wysiłku
 • Poprawia się nasz intelekt, potencjał umysłowy
Kto powinien wziąć udział?

Jest to warsztat rozwojowy dla każdego. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia z malowaniem ani żadnej innej specyficznej wiedzy…
Szczególnie jeśli:

… chcesz łatwo zacząć malować lub wrócić do dawnej pasji po latach
… chcesz poczuć więcej wysokich wibracji i pozytywnej energii
… chcesz kreatywnie spędzić czas
… szukasz nowej pasji
… potrzebujesz zmian w swoim życiu
… chcesz spędzić kilka dni w pięknym otoczeniu przyrody
… chcesz lepiej poznać siebie i wyrazić, co Ci w duszy gra
to znaczy, że ten warsztat jest dla Ciebie!

Zapraszam na kurs dorosłych oraz młodzież od 15 roku życia. Jeśli pierwszy warsztat Vedic Art masz już za sobą, zapraszam Cię na kurs kontynuacyjny Vedic Art II stopnia.

Program warsztatu

środa:

18.30 - kolacja 

czwartek - sobota:

9:00 - śniadanie

10:00 - warsztaty

14:00 - obiad

15:00 - warsztaty

18:30 - kolacja

czas wolny

niedziela:

9:00 - śniadanie

10:00 - warsztaty

14:00 - obiad

15:00 - podsumowanie warsztatów

16:00 - pakowanie i wyjazd

Czas trwania

Warsztaty rozpoczynają się w czwartek rano, odbywają się w godzinach 10-18.30 z godzinną przerwą na obiad. Ostatniego dnia kończymy ok godziny 16.00

Prelegenci

Nazywam się Celina Drzewiecka. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej i mam za sobą 11 lat pracy w międzynarodowej korporacji na kierowniczym stanowisku. 

Odkryłam Vedic Art na drodze samorozwoju i poszukiwań duchowych, jednak na kurs przyciągnęło mnie przede wszystkim to, że mogłam łatwo zacząć malować, tak dla siebie, bez wkładania dużego wysiłku w naukę technik malarskich. Nie sądziłam, że oprócz łatwego startu malowania, wpływ tej metody na świadomość i na całe życie będzie tak intensywny.

Po czterodniowym warsztacie Vedic Art w ciągu jednego lata moje życie uległo całkowitej, pozytywnej rewolucji.

Marzenia i plany zaczęły się spełniać, a ja stałam się nową osobą: spójną, zgodną ze sobą i działającą bez ograniczających przekonań. W moim życiu zaszły zmiany na lepsze w wielu obszarach w ciągu kilku tygodni od udziału w warsztatach Vedic Art – zaprocentowały one dużymi decyzjami i cudami, które wydarzały się w kolejnych tygodniach i miesiącach po warsztacie. Rzucenie stabilnej pracy po 11 latach w tej samej firmie na rzecz otworzenia własnej działalności oraz pokonanie lęku przed jazdą samochodem to niektóre z wydarzeń, które się wtedy u mnie zadziały.

Widząc tak pozytywne rezultaty na sobie, poczułam wdzięczność oraz misję, aby dzielić się tą metodą z innymi.

W ciągu 2 lat zmieniłam całe moje życie. Vedic Art był kamieniem milowym w tej podróży. Pożegnałam stare i otworzyłam się na nowe, wtedy jeszcze nieznane. Odkryłam w sobie potencjał, kreatywność i odwagę, aby zacząć kroczyć drogą serca. 

Dzisiaj czuję spokój, radość, wdzięczność i zaufanie. Tworzę własne życie w zgodzie ze sobą i z tym, co podpowiada mi serce.

Teraz chcę podzielić się z Tobą tym skarbem i cudem jakim jest Vedic Art oraz pokazać Ci drogę do tego, aby odnaleźć w sobie odwagę do zmian i zacząć tworzyć własne piękne, spełnione życie.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Leśne Atelier

26-900 Ryczywół k Kozienic

woj. mazowieckie

Leśne Atelier

Ryczywół

woj. mazowieckie

Leśne Atelier

26-900 Ryczywół k Kozienic

woj. mazowieckie

Leśne Atelier

Ryczywół

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena podstawowa
Cena przy zgłoszeniu do 5 tyg. przed rozpoczęciem kursu
2 500
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • certyfikat uczestnictwa
 • serwis obiadowy
 • przerwy kawowe
 • bezpłatne anulowanie zgłoszenia do 30 dni przed terminem
 • zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
 • parking
 • konsultacje indywidualne
 • pełne wyżywienie 3 razy dziennie
 • Rozwiń
Zapisz się
Cena first minute
Cena z rabatem przy wczesnej rezerwacji
2 300
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • certyfikat uczestnictwa
 • serwis obiadowy
 • przerwy kawowe
 • bezpłatne anulowanie zgłoszenia do 30 dni przed terminem
 • zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
 • parking
 • konsultacje indywidualne
 • pełne wyżywienie 3 razy dziennie
 • Rozwiń
Zapisz się

Organizator

Leśne Atelier Celina Drzewiecka
26-900 Ryczywół
Słoneczna 30
woj. mazowieckie
Firma zajmuje się organizowaniem warsztatów Vedic Art - kursów rozwoju kreatywności i budzenia twórczej świadomości. Warsztaty są organizowane regularnie w formie grupowych wyjazdów w domu pracy twórczej z atelier w Puszczy Kozienickiej. Oferujemy ró...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Rezerwacja na stronie www.lesneatelier.art/warsztaty/ wymaga wpłaty zaliczki 300 zł.

Później do dnia rozpoczęcia warsztatu należy przelewem uiścić pozostałą kwotę płatności za warsztaty na nr konta: 54 1050 1924 1000 0097 4231 1039 .

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Leśne Atelier Celina Drzewiecka
 • Ulica i nr: Słoneczna 30
 • Kod pocztowy: 26-900
 • Miejscowość: Ryczywół
 • Numer NIP: 5542693717

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Leśne Atelier Celina Drzewiecka
26-900 Ryczywół Słoneczna 30
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!