Meta Business Suite: nie pozwól, by ktoś przejął Twoje konto reklamowe!

O webinarze

Czy wiesz, że zaledwie 30% polskich użytkowników Facebooka zabezpiecza swoje konto za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego? Nic więc dziwnego, że mimo coraz lepszych zabezpieczeń wprowadzanych przez Metę, konta reklamowe na Facebooku czy Instagramie tak często padają ofiarami ataków ze strony cyberprzestępców.

 

I choć zhakowane konto reklamowe to jeszcze nie koniec świata, procedura jego odzyskiwania może być nie tylko bardzo czasochłonna, ale przede wszystkim frustrująca. Tym bardziej, że Meta zmieniła ostatnio zasady dotyczące zwrotu środków z podpiętej do zhakowanego konta karty...

 

Dlatego jeśli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć Twoje konto w mediach społecznościowych przed włamaniem, weź udział w naszym bezpłatnym webinarze.

Dlaczego warto wziąć udział?
  • webiar poprowadzi certyfikowany specjalista w zakresie technicznych implementacji Facebooka w programie Marketing Partner for Technical Services, 
  • po spotkaniu otrzymasz od nas bezpłatnie materiały powebinarowe, w tym checklistę bezpieczeństwa Meta Ads. 
Kto powinien wziąć udział?

Webinar kierujemy do osób, które prowadzą swoje działania marketingowe na platformach META (Facebook, Instagram) na różnym poziomie (początkujący, zaawansowany).

Program webinaru

Sebastian Puchała, Social Ads Team Manager w Sempai, w myśl zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć" zaserwuje Ci garść praktycznych porad, z których możesz skorzystać, by ustrzec swój fanpage przed cyberprzestępcami.

Czas trwania

11.00 - 12.00

Prelegenci

Webinar poprowadzi Sebastian Puchała, Social Ads Team Manager w Sempai.

Certyfikowany specjalista w zakresie technicznych implementacji Facebooka w programie Marketing Partner for Technical Services. Ma obsesję na punkcie danych i niestandardowych form dotarcia do klienta. Poza prowadzeniem działań stricte performance’owych jest zapalonym filmowcem i w tym fachu sprawdza się już od prawie dekady.

 

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

ClickMeeting

Rejestracja

Udział jest bezpłatny
0
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
Zapisz się

Organizator

Sempai (NetArch sp. z o.o.)
31-416 Kraków
Dobrego Pasterza 13/6
woj. małopolskie
Sempai jest jedną z czołowych agencji performance marketingowych w Polsce z biurami w Białymstoku, Częstochowie i Krakowie. Od ponad 16 lat pomaga biznesom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online, świadcząc usługi z zakresu: Google Ads, SEO, ...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Sempai (NetArch sp. z o.o.)
31-416 Kraków Dobrego Pasterza 13/6
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!