Artykuł sponsorowany

Gadżety reklamowe nadal skuteczne! Na co warto postawić w erze AI?

Rewolucja cyfrowa i zaprzęgnięcie do pracy sztucznej inteligencji to poważne zmiany, również w branży marketingowej. Gadżety reklamowe nadal są jednak jednym z najbardziej skutecznych narzędzi bezpośredniej promocji marki i budowania jej pozytywnego wizerunku. Na co warto postawić w erze AI, która zaczyna szturmem wkraczać w coraz to nowe kompetencje i branże? Już podpowiadamy!

Cyfryzacja a tradycyjne gadżety reklamowe

Jest swojego rodzaju paradoksem, że pomimo cyfrowej rewolucji, która już od dłuższego czasu przeniosła szereg działań marketingowych do sieci – w tym przede wszystkim w social media, gdzie rządzą influencerzy – tradycyjne gadżety reklamowe nadal znajdują zastosowanie i są skuteczne. Prawda jest bowiem taka, że dopóki istnieje rzeczywistość fizyczna, w której funkcjonujemy, to tego typu akcesoria zawsze będą mogły pełnić funkcję promocyjnego medium. Zwłaszcza wśród marek działających w branżach, w których liczy się bezpośredni kontakt z klientem.

Na jakie gadżety reklamowe warto postawić w erze AI?


Stoi oczywiście za tym ich funkcjonalność, ponieważ z reguły takie produkty są po prostu przydatne w codziennym życiu. A to, że są przy okazji znakowane i stanowią nośnik promocyjny, który reklamuje firmę, to de facto dla użytkownika tylko dodatek. Na co jednak warto stawiać w dobie cyfryzacji? Do popularnych gadżetów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów producenta i dystrybutora gadżetów reklamowych firmy Versus-Reklama.pl, zaliczyć należy przede wszystkim:

 • ekologiczne gadżety reklamowe
 • elektronikę
 • materiały biurowe
 • tekstylia
 • artykuły turystyczne

Jak widać, rozstrzał tematyczny jest dość spory, ale wszystkie kategorie produktowe łączy ze sobą jedno – użyteczność. Co ważne, w ostatnich latach bardzo powiększyła się gama produktów z zakresu elektronicznych artykułów promocyjnych, które doskonale współgrają z odbywającą się na naszych oczach rewolucją cyfrową. Co dokładnie można wśród nich znaleźć?

Gadżety reklamowe są nadal skuteczne w promowaniu firm i produktów

Versus-Reklama.pl i elektroniczne artykuły reklamowe

W ofercie firmy Versus -Reklama.pl znajdziemy naprawdę szeroki wybór gadżetów elektronicznych. Przy czym są to tańsze i droższe produkty, co pozwala na ich wykorzystanie zarówno w celach większych akcji promocyjnych, jak i w postaci ekskluzywnych podarunków dla kontrahentów i partnerów biznesowych.

Do akcesoriów, które można wykorzystać na większą skalę, zaliczyć należy przede wszystkim pamięci USB, które są bardzo przydatne, a równocześnie proste w znakowaniu. Artykułem promocyjnym mogą być również różnego rodzaju przejściówki i kable wyposażone w specjalne breloczki czy adaptery micro USB. Ciekawym i niedrogim gadżetem elektronicznym są także bransolety z micro USB do tabletów i smartfonów.

Bardziej zaawansowane gadżety

Oczywiście to tylko niektóre z artykułów elektronicznych, które mogą stanowić skuteczną formę promocji firmy. Warto też wspomnieć jeszcze o nieco bardziej zaawansowanym sprzęcie, który również doskonale sprawdza się w tej roli. Do takich przydatnych akcesoriów zaliczyć należy powerbanki, które mają dużą powierzchnię do znakowania, ładowarki bezprzewodowe do smartfonów czy słuchawki lub głośniki bluetooth.

Asortyment elektronicznych gadżetów reklamowych jest naprawdę spory, co świadczy o tym, że w kwestii promocji branża nadąża za zmieniającymi się trendami, dzięki czemu akcesoria reklamowe odnajdują swoje miejsce w ciągle transformującej się rzeczywistości, ponieważ ich rodzaj cały czas jest dostosowywany do potrzeb współczesnego społeczeństwa.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Polecane wydarzenia

Reklamacje z tytułu szkód w transporcie - załatwianie i dochodzenie

 • już od 760 zł
 • już od 760 zł
Zapisz się
J.G.Training

Reklama leku, suplementu diety, kosmetyku, FSMP, wyrobu medycznego – aktualne przepisy prawne i nadchodzące zmiany

 • już od 890 zł
 • już od 890 zł
Zapisz się
J.G.Training

Kosmetyki – sprzedaż, oznakowanie, reklama. Obowiązki podmiotów zaangażowanych w obrót kosmetykami.

 • już od 890 zł
 • już od 890 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Reklama PPC w zdrowiu: Precyzyjne docieranie do odbiorców
8 grudnia 2023
Reklama PPC w zdrowiu: Precyzyjne docieranie do odbiorców

Reklama w modelu PPC jest ważnym środkiem dotarcia do klientów w branżach związanych ze zdrowiem i medycyną. Pozwala ona na powiązanie kosztów z wynikami prowadzonych działań, dlatego też jest uznawana za bardzo atrakcyjną ekonomicznie.

Czytaj więcej
Kasetony reklamowe: sekret skutecznego brandingu w przestrzeni publicznej.
5 grudnia 2023
Kasetony reklamowe: sekret skutecznego brandingu w przestrzeni publicznej.

Kasetony reklamowe pozwalają na skuteczną i atrakcyjną wizualnie prezentację oferowanych produktów i usług w przestrzeni zewnętrznej, a także pomagają budować rozpoznawalność marki.

Czytaj więcej
Jak znaleźć najlepsze sale konferencyjne?
28 listopada 2023
Jak znaleźć najlepsze sale konferencyjne?

Chcesz zorganizować konferencję i poszukujesz sprawdzonej sali konferencyjnej, która zapewni odpowiednią wygodę i oprawę dla twojego wydarzenia? Sprawdź jak znaleźć najlepsze sale konferencyjne.

Czytaj więcej
Jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?
20 listopada 2023
Jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?

Dowiedz się w jaki sposób banki oceniają zdolność kredytową oraz jak można poprawić swoją zdolność kredytową poprzez długoterminowe planowanie finansów, co pomoże uzyskać pożyczkę.

Czytaj więcej