Become Lovebrand: Jak zbudować markę, którą POKOCHAJĄ Twoi klienci

O konferencji

Masz poczucie, że biznes prowadzi się dużo lepiej, gdy stoją za nim dobre wartości, pasja i pozytywna energia?

A gdy masz w sobie moc do działania to wszystko dookoła układa się gładko, jak pasujące do siebie puzzle?

My też w to wierzymy! Wiemy jednak, że czasami ta energia opada, czasami brakuje motywacji, a codzienne prowadzenie biznesu potrafi przytłoczyć. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Takie, którego jeszcze na polskim rynku nie było - w całości poświęcone budowaniu marki.

Razem z nami, w ciągu 2 dni odkryjesz, jak budować markę, którą pokocha świat! Twoją Beloved Brand, uwielbianą przez Klientów, dającą innym dobrą energię a Tobie radość z prowadzenia biznesu przynoszącego zyski.
Dlaczego warto wziąć udział?

Podczas konferencji:

 • Dowiesz się, w jaki sposób prowadzić biznes w zgodzie z samą sobą. Tak, żeby był przyjemny i żeby przynosił Ci jak najwięcej satysfakcji.
 • Wzmocnisz wiarę w siebie i umiejętność korzystania ze swojej kobiecej energii.
 • Dowiesz się, jakie są tajniki budowania fundamentów marki, które przyspieszą wzrost Twojego biznesu.
 • Poznasz wiele inspirujących historii, które Cię wzmocnią i dadzą energię do działania.
 • Dowiesz się, jak sprzedawać z przyjemnością i z odwagą pokazywać się światu.
 • Poznasz sposoby na relaks i lepsze samopoczucie, dzięki którym uzyskasz balans w życiu prywatnym i zawodowym.
Kto powinien wziąć udział?

Wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Pragniesz otworzyć swój biznes, a jednak cały czas coś sprawia, że nie robisz kroku w przód.
 • Prowadzisz już swój biznes jednak czujesz, że jeszcze nie rozwinęłaś w pełni swoich możliwości, a chcesz zrobić coś więcej.
 • Jesteś kobietą świadomą i wiesz, że Twój rozwój osobisty i duchowy jest kluczem do prowadzenia biznesu z sukcesem.

Program konferencji

15.06.2021 r. (wtorek)

10:00 - Powitanie
10:10 - Pati Garg - "Jak być autentyczna?"
10:30 - Tatiana Pałucka - "Energia w prowadzeniu biznesu"
10:50 - Magdalena Pawłowska - mini-warsztat jogi
11:10 - Gocha Szoka - "Znajdź wyróżnik swojej marki"
11:30 - Celestyna Osiak - "Twoje relacje z pieniądzem a prowadzenie biznesu"
11:50 - Adam Tkaczyk - medytacja
12:10 - Katarzyna Mrzygłód - "Komu pragniesz sprzedawać? Twój klient idealny"
12:30 - Małgo Kotlonek - GOSHICO - historia lovebrandu
13:00 - Zakończenie I dnia konferencji

16.06.2021 r. (środa) 

10:00 - Powitanie
10:10 - Justyna Kopeć - "Przygotuj się strategicznie na prowadzenie biznesu"
10:30 - Anna Dorot - "Jak ubrać swoją markę?"
10:50 - Liliana Dworecka -masaż twarzy
11:10 - Paulina Niemińska-Momot - "Zdjęcia warte więcej niż tysiąc słów"
11:30 - Historia lovebrandu
11:50 - Agnieszka Penczonek - mini-warsztat taneczny
12:10 - Anna Oszajca - "Pokaż się światu"
12:30 - Fryderyk Karzełek - "Pokochaj sprzedaż"
13:00 - Zakończenie II dnia konferencji

Czas trwania

10.00 - 13.00

Prelegenci

Podczas wydarzenia wystąpią: 

ANNA DOROT - Stylistka marki. Pomaga kobietom w budowaniu silnych i wyjątkowych marek, przygotowując dla nich spójną strategię oraz identyfikację wizualną. Dba o każdy detal projektując strony www i przygotowując wizerunkowe sesje zdjęciowe. W swojej pracy stawia na pozytywną energię, dobre relacje i kreatywność.

TATIANA PAŁUCKA - Moim celem jest pokazać narzędzia, które mogą pomóc kobietom wrócić do źródła swojej naturalnej potężnej mądrości. Swoją wiedzę czerpie od rosyjskich nauczycielek praktyk kobiecych. Ta droga powstała z osobistej potrzeby poznania mocy swojej kobiecej energii i jak mogę spełniać się w zgodzie z nią.

ANNA OSZAJCA - Trener autoprezentacji medialnej i mentor holistycznego podejścia do tworzenia marki osobistej. Założycielka Akademii Medialnej - przestrzeni ludzi nowych mediów, która kształci i rozwija mentalność w kreowaniu wizerunku w mediach społecznościowych. Anna nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować osobowość, tworzyć wartościowe treści i występować publicznie, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie współpracować biznesowo właśnie z Tobą. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne i robi to w autorskich metodach nauczania. Twórca szkoleń “Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna”, „Marka Osobista Marką Sukcesu” „Jak wyzwolić w sobie kreatywność”, „LinkedIn New Connect”, „Indywidualnie o marce”, „Interaktywna marka”. Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.

KATARZYNA MRZYGŁÓD - Strateżka marki i fanka dobrego brandingu. Pomaga przedsiębiorczym kobietom budować spójne i atrakcyjne marki, znaleźć wyróżnik na rynku oraz działać odważnie i autentycznie. Prywatnie żona, mama oraz miłośniczka śpiewu, salsy kubańskiej i czekolady - w każdej postaci!

AULINA NIEMIŃSKA-MOMOT - Fotografka Kobiet. Pokazuje Kobiety w kręgu życia - rodzinnie, portretowo, biznesowo. Uzależniona od żonglowania kolorami wizjonerka, która zaczynała swoją foto przygodę z dwójką dzieci pod pachą, dążąc do celu. Córki wyrosły a Paula zwróciła się w stronę kobiecości, swojej i Twojej. Z empatią i energią przeprowadza przez sesje fotograficzne, tworzy bezpieczną atmosferę, w której Ty poczujesz się w pełni sobą. Uwielbia motywować kobiety do działania, a współpracując z nimi, pragnie by odkrywały swoje mocne strony i wierzyły w siebie, gdyż sama przeszła drogę, by być przy sobie. Paula opowiada historie rodzinne, maluje portrety rodzin, tworzy spójne, prawdziwe i piękne materiały o kobiecych markach. Z wykształcenia jest anglistką. Odkrywając fotografię, nie porzuciła swoich korzeni. Dalej organizuje zajęcia Teddy Eddie na warszawskich Bielanach.

ADAM TKACZYK - Przedsiębiorca, trener i podróżnik. Z zamiłowania i pasji interesuje się psychologią, rozwojem osobistym i medytacją, której uczył się przez kilka miesięcy od buddyjskich mnichów w Tajlandii. Swoją praktykę prowadzi o wielu lat. Ponadto korzysta z wiedzy nauczycieli w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty w Polsce, organizuje Treningi Medytacyjne w Tajlandii oraz wyprawy rozwojowe. Jego hasło przewodnie w pracy z ludźmi to „Bądź sobą, jesteś miłością, jesteś cudem”. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, od 12 lat prowadzi firmę w branży finansowej i firmę szkoleniową. Potrafi łączyć ze sobą różne zainteresowania ze sfery duchowości, rozwoju osobistego, i biznesu. Uczestnicy warsztatów szczególnie cenią go za wyjątkową otwartość, bliskość i wewnętrzną radość oraz spokój.

AGNIESZKA PENCZONEK - Choreografka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka Teatru Tańca Jazgot. Absolwentka Psychopedagogiki Kreatywności i Coachingu na APS w Warszawie, Kursu Choreografii Eksperymentalnej (Warszawa) i Choreografii Scenicznej (Kraków). Warsztat taneczny doskonali pod okiem znakomitych nauczycieli na festiwalach w Wiedniu, Berlinie, Brukseli, Poznaniu, Kielcach, Warszawie. Występowała na scenach w Polsce, za granicą oraz produkcjach telewizyjnych. Jest reżyserem i choreografem autorskich spektakli tanecznych “Lubić czy nie lubić?” (2017), “Magiczny prezent”, “Still alive /Steal a life” (2019)" oraz "Zielono mi" (2021). Taniec jest medium między tym, co na zewnątrz i tym co we wnętrzu w cudowny sposób pozwala odkrywać najgłębsze zakamarki ciała w połączeniu z duszą. Taniec zabiera w podróż najpiękniejszą z dróg do swojego wnętrza.

GOCHA SZOKA - Specka od słów i marketingu, poliglotka. W Dwóch Słowach uczy soloprenerki jak pisać szybciej i skuteczniej, żeby szczypało za dusze i otwierało portfele. Pracowała jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach takich jak UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu dla firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. Od 20 lat zawodowo zajmuje się słowem, od 2 lat uczy przedsiębiorców w swojej Szkole Pisania dla Biznesu, jak przejść od "jestem beznadziejna, nic ciekawego nie napiszę" do "mam w nosie, co pomyślą inni, oby sprawiało mi to frajdę i docierało do moich klientów".

USTYNA KOPEĆ - Od 18 pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoim klientom jako szkoleniowiec, specjalistka online marketingu i przedsiębiorca. Jest właścicielką agencji marketingowej Blue Brand, dyrektorem oddziału Polish Business Club oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pomysłodawca i kierownik merytoryczny pierwszego w Polsce studium Doradca Budowania Marki Osobistej realizowanego przez Instytut Marki Osobistej. Autorka i współautorka 10 książek, w tym ostatniej "Marka osobista i biznes online". Działaczka społeczna i pełna pasji kobieta, która udziela się w świecie biznesu oraz charytatywnie, wspierając ważne inicjatywy. Specjalizuje się w budowaniu marek personalnych i biznesowych, zwłaszcza z wykorzystaniem marketingu online. Na co dzień realizuje się, ucząc i inspirując przedsiębiorcze osoby do aktywnego budowania silnej marki osobistej w Internecie. Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

MAGDALENA PAWŁOWSKA - Praktykująca jogę od wielu lat, entuzjastyczna nauczycielka hatha jogi z dyplomem Międzynarodowego Instytutu Jogi Integralnej. Instruktorka Jogi Śmiechu. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli jogi z Polski i zagranicy. Swoje zajęcia (zarówno te on-line jak i stacjonarne) prowadzi z wielkim zaangażowaniem, dbałością o rozwój i dobrostan swoich uczniów. Właścicielka studia Good Vibes Yoga.

MAŁGO KOTLONEK - Pomysłodawczyni i współzałożycielka GOSHICO. Dzięki swojemu 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu dziś jest dla kobiet drogowskazem i liderem, który wspiera i motywuje, a przede wszystkim dzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu wizerunku osobistego i marek. Plastyk z zawodu i złotnik z zamiłowania, autorka ponad 2000 akcesoriów, które zaprojektowała dla kobiet, artystyczna dusza z biznesowym zacięciem. O ile powstanie marki jest dziełem serii dość przypadkowych zdarzeń, w jej działaniach nie ma nic przypadkowego. Zajmując się budowaniem wizerunku własnej marki, projektowaniem, PR-em i marketingiem, jest kreatorem sukcesu GOSHICO.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagana aktualna przeglądarka oraz dostęp do Internetu.

Rejestracja

Bezpłatne uczestnictwo
0
0
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: GREY CREATION Anna Dorot
 • Ulica i nr: ul. Ponarska 9/35
 • Kod pocztowy: 03-890
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 7321856872

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

GREY CREATION Anna Dorot
03-890 Warszawa, Polska
ul. Ponarska 9/35
woj. mazowieckie
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!