Znajdź szkolenia, kursy, warsztaty i konferencje w Warszawie!

 • Zapoznaj się z listą konferencji, warsztatów, szkoleń i kursów w Warszawie
 • Sprawdź ich program, ceny i zarejestruj się na wybrane szkolenie online
 • Zobacz też listę szkoleń w innych miastach oraz online!
szkolenia Warszawa

Szkolenia Warszawa: 2966

 • Warszawa, 5 lipiec 2022
 • 855 zł
855 zł
 • Warszawa, 23-24 czerwiec 2022
 • 1 701 zł
1 701 zł
Artykuł

Kursy i szkolenia Warszawa: szkolenia biznesowe, kursy i warsztaty w Warszawie!

Warszawski rynek szkoleniowy jest wyjątkowo dobrze rozwinięty na tle pozostałych miast kraju. To tutaj ma siedzibę ponad 30% firm szkoleniowych profesjonalnie zajmujących się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych, warsztatów i kursów merytorycznych. Oferta szkoleń w Warszawie obejmuje zarówno szkolenia dla biznesu, typowe szkolenia miękkie oraz twarde z niemalże każdej dziedziny. Rozbudowana oferta hoteli oraz sal szkoleniowych sprzyja lokalizowaniu wydarzeń szkoleniowych właśnie w Warszawie.

Spis treści:

 1. Gdzie znaleźć szkolenia w Warszawie?
 2. Jak wybrać szkolenie, warsztat lub kurs w Warszawie?
 3. Popularne szkolenia biznesowe i ciekawe kursy dla firm w Warszawie?
 4. Dlaczego warto brać udział w kursach i szkoleniach w Warszawie?
 5. Co wybrać, szkolenie, warsztat czy kurs?
 6. Seminaria, kongresy i konferencje w Warszawie
Gdzie znaleźć szkolenia w Warszawie?

Listę kilku tysięcy szkoleń, a także kursów, konferencji i warsztatów w Warszawie znajdą Państwo w naszej bazie ofert powyżej artykułu. Każde szkolenie, kurs czy konferencja zawiera informacje o programie zajęć, sylwetkach trenerów, wykładowców i mówców prowadzących wykłady i zajęcia, informacje do kogo dane wydarzenie jest kierowane oraz warunki przyjmowania zgłoszeń i ceny uczestnictwa. Wystarczy wybrać szkolenie, kurs lub konferencję w Warszawie, które najlepiej odpowiadają naszym otrzebom i wypełnić bezpłatny formularz rejestracyjny. Trafia on bezpośrednio do organizatora wydarzenia, który potwierdzi przyjęcie zgłoszenia i prześle wszelkie niezbędne informacje organizacyjne związane z uczestnictwem oraz płatnością za udział w wydarzeniu.

Baza umożliwia filtrowanie szkoleń i kursów w Warszawie między innymi po dacie ich realizacji, cenach, dostępności zniżek czy też możliwości dofinansowania. Wiele ze szkoleń, kursów i konferencji dostępnych w bazie oferowanych jest ze specjalną zniżką przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis. Polecamy Państwu również zapoznanie z listą szkoleń w całym województwie mazowieckim oraz firm szkoleniowych z Warszawy, mazowsza i całej Polski!

W bazie zgromadziliśmy zarówno szkolenia biznesowe, jak i dla osób indywidualnych, warsztaty praktyczne oraz kursy teoretyczne, konferencje branżowe oraz dla pracowników wybranych sektorów, kongresy, sympozja oraz seminaria.

Jak wybrać szkolenie, warsztat lub kurs w Warszawie?

Oferta ciekawych szkoleń otwartych w Warszawie jest wyjątkowo szeroka. Dostępne są zarówno szkolenia, jak też warsztaty i kursy na niemalże każdy temat zarówno od profesjonalnych dostawców usług szkoleniowych, jak i okazjonalnych organizatorów tego typu wydarzeń. Jakość dostępnych wydarzeń również jest bardzo zróżnicowana, dlatego warto poświęcić chwilę na analizę jaką ofertę wybrać. Przedstawiamy kilka zasad wyboru trafnego szkolenia, kursu czy konferencji:

 • Porównuj oferty szkoleń – na warszawskim rynku dostępne są szkolenia na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, ale również niestety takie, których poziom organizacyjny i merytoryczny pozostawia wiele do życzenia. Dlatego podstawową zasadą powinno być porównywanie ofert szkoleń przedstawianych przez różnych dostawców. Można to zrobić łatwo i szybko między innymi w serwisie eventis.pl, który agreguje oferty kilkuset firm szkoleniowych.
 • Poznaj program szkolenia – program szkolenia powinien być możliwie dokładnie dopasowany do potrzeb naszej firmy oraz branży, w której działamy. Nic nie wpływa tak dobrze na proces uczenia się jak przykłady z życia konkretnych firm i branż. Nic też nie jest bardziej demotywujące niż zajęcia, w trakcie których znaczna część omawianych zagadnień jest nieistotna z punktu widzenia osoby uczestniczącej.
 • Sylwetki prelegentów – program szkolenia jest niezwykle ważny, ale nie mniej ważna jest umiejętność przekazania wiedzy przez prowadzących czy też trenerów. De facto ich umiejętności często są decydujące do zapewnienia efektywnej nauki. Warto więc zapoznać się z sylwetkami prowadzących, przeczytać ich życiorysy, aby dowiedzieć się czy mamy do czynienia z osobami profesjonalnymi, o znacznym dorobku zawodowym i doświadczeniu praktycznym, jeśli wymaga tego temat szkolenia.
 • Cena i warunki udziału – warto również poświęcić chwilę na analizę cen podobnych szkoleń dostępnych na rynku, gdyż rozpiętość cenowa usług szkoleniowych jest bardzo duża. Wybór pierwszej z brzegu oferty może oznaczać, że poniesiona przez nas inwestycja będzie znacząco powyżej średniej rynkowej. Z drugiej strony nie warto przy wyborze danej oferty kierować się tylko ceną. Musimy być świadomi, że na cenę szkolenia składa się cały szereg elementów, poczynając na wynagrodzeniu dla trenerów, poprzez materiały szkoleniowe, wynajem sali szkoleniowej, obiady i serwis kawowy, aż po marketing i marżę organizatora. Przesadnie niska cena może być oznaką, że organizator postanowił zaoszczędzić na jednym z tych elementów, co może znacznie wpłynąć na efektywność procesu uczenia się. Nie warto tracić czasu pracownika na udział w szkoleniu o niskiej wartości merytorycznej lub organizacyjnej – de facto wróci on bez nowych umiejętności i z niższą motywacją do pracy. Część szkoleń i kursów dostępnych w naszej bazie oferowanych jest w cenach promocyjnych, niższych niż na stronie firmy szkoleniowej. Zachęcamy do skorzystania z filtrów umożliwiających wyświetlenie szkoleń ze zniżką.
Popularne szkolenia biznesowe i ciekawe kursy dla firm w Warszawie

Warszawski rynek szkoleniowy charakteryzuje się wyjątkowym bogactwem, znajdą Państwo na nim zarówno szkolenia miękkie, z tematów takich jak komunikacja interpersonalna, zarządzanie zespołem, asertywność, radzenie sobie ze stresem, motywowanie, autoprezentacja czy negocjacje handlowe, jak też właściwie dowolne szkolenia twarde. Dla przykładu podać można szkolenia z RODO, zarządzania jakością, zarządzania projektami, prawa pracy, prawa budowlanego czy też zamówień publicznych. Stolica oferuje również liczne kursy zawodowe. Szkolenia biznesowe, które od lat cieszą się dużą popularnością to między innymi:

 • szkolenia HR - dotyczące tematów związanych z rekrutacją i selekcją pracowników, budowaniem zespołów i motywowaniem, jak też twardym HR, czyli kadrowe: płace, prawo pracy, wynagrodzenia i ubezpieczenia społeczne.
 • szkolenia BHP - zarówno wstępne, jak i okresowe, które każdy pracodawca musi cyklicznie organizować. Do niedawna była to dziedzina szkoleń stacjonarnych, ale zmiany w prawie dopuszczają obecnie organizację tych szkoleń również zdalnie.
 • szkolenia IT - Warszawa jest siedzibą wielu firm z sektora wysokich technologii, co pociąga za sobą również dużą popularność szkoleń z programowania, zarządzania i administracji systemami informatycznymi.
 • szkolenia księgowe - obejmujące szeroką tematykę rachunkowości, księgowości i podatków, które pozostają w zainteresowani działów księgowych.
 • szkolenia Agile - metodyki zwinne szturmem zdobywają biznes, a wiele firm wdraża metody zarządzania projektami, a nawet całymi firmami zgodnie z manifestem Agile - stąd też popularność tego typu kursów.
 • szkolenia Excel - program ten pozostaje jednym z najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w firmach, a zainteresowanie rozwojem zaawansowanych umiejętności z nim związanych nie słabnie od lat.
 • szkolenia sprzedażowe - dotyczące technik sprzedaży, metod negocjacji handlowych i zakupowych, perswazji czy umiejętności prowadzenia rozmów handlowych.
 • warsztaty interpersonalne - omawiające wszelkie zagadnienia związane z codziennymi relacjami zawodowymi między pracownikami, współpracownikami i kontrahentami.

Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii szkoleń dostępną na stronie głównej eventis.pl oraz skorzystania z wyszukiwarki szkoleń.

Dlaczego warto brać udział w kursach i szkoleniach w Warszawie?

W szybko zmieniającym się świecie coraz ważniejsza staje się umiejętność ustawicznego kształcenia i rozwijania swoich umiejętności. Popularność zdobywa idea lifelong learning, a więc filozofii, która zakłada, że nigdy nie powinniśmy przestawać się uczyć. Pracownikom pozwala to pozostać atrakcyjnymi na rynku pracy, pracodawcom zapewnić sobie dostęp do najświeższej wiedzy i umiejętności. Wybrane powody dla których warto brać udział w szkoleniach, w tym w kursach i szkoleniach organizowanych w Warszawie:

 • pozwalają one dokształcać się i zachować kontakt z najnowszymi zdobyczami nauki po zakończeniu edukacji formalnej, czyli studiów bądź szkoły,
 • pozwalają one zdobywać nowe umiejętności, a przy wyborze odpowiednich metod szkoleniowych również je przećwiczyć w praktyce,
 • podnoszą jakość zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie, które decydują o jego produktywności i innowacyjności,
 • motywują one i inspirują do działania, pomagają zapobiegać wypaleniu zawodowemu i rutynie, a także lepiej radzić sobie ze stresem i zmianami, dzięki nabyciu i rozwojowi umiejętności,
 • wpływają one pozytywnie na atmosferę pracy oraz lojalność pracowników, którzy doceniają pracodawców inwestujących w ich rozwój,
 • pozwalają zapewnić konkurencyjność pracownikom i firmom na wysoko konkurencyjnym warszawskim rynku pracy,
 • jakość szkoleń, kursów i konferencji w Warszawie jest wyjątkowo wysoka dzięki dużej konkurencyjności stołecznego rynku szkoleń.
Co wybrać, szkolenie, warsztat czy kurs?

Wielu użytkowników ma problem z identyfikacją różnic pomiędzy szkoleniami, a kursami i nie powinno to dziwić, bo rozróżnienie to jest wyjątkowo płynne i niejasne. Różni organizatorzy podobne wydarzenie mogą nazywać szkoleniem, a inni kursem. Zwyczajowo szkolenie jest krótsze oraz ze ściśle określonym tematem; kursy dużo częściej wymagają dużo dłuższego czasu i często dotyczą tematów przekrojowych. W praktyce jednak pojęcia te używane są obecnie wymiennie, zarówno w odniesieniu do szkoleń i kursów stacjonarnych, jak i szkoleń i kursów online. Jeśli znalezione przez nas szkolenie jest opatrzone nazwą szkolenie otwarte oznacza to ni mniej ni więcej, że do grupy szkoleniowej może dołączyć w zasadzie każdy i szkolenie nie jest ograniczone do jakiegoś z góry ustalonego grona, w przeciwieństwie do szkoleń zamkniętych. Warsztaty natomiast mają typowo praktyczny charakter. Na ich program składają się głównie ćwiczenia, praca grupowa, dyskusje oraz gry symulacyjne.

Seminaria, kongresy i konferencje w Warszawie

Warto pamiętać, że nie tylko szkolenia, kursy i warsztaty warto brać pod uwagę szukając możliwości rozwoju zawodowego czy osobistego. Do naszej dyspozycji pozostają też konferencje, kongresy, warsztaty czy seminaria, które nie tylko dają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i sprawdzoną wiedzą, ale też są miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych, zawodowych i osobistych. Sieć kontaktów jest w dzisiejszych czasach równie cenna jak twarda wiedza czy praktyczne umiejętności w danej dziedzinie. Konferencje organizowane w Warszawie stanową doskonałą okazję do budowania sieci kontaktów, gdyż gromadzą uczestników nie tylko ze stolicy, ale z całej Polski oraz zagranicy. Warto przyjrzeć się więc bliżej ofercie kongresów i konferencji w Warszawie!

Szkolenia i kursy w Warszawie

Kursy i szkolenia Warszawa: szkolenia biznesowe, kursy i warsztaty w Warszawie!
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Najlepsze szkolenia, kursy i warsztaty w Warszawie

Dowiedz się jak działa nasza baza kursów, warsztatów oraz szkoleń w Warszawie.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

To bardzo proste - zapoznaj się z listą ofert szkoleń powyżej, porównaj program i ceny podobnych szkoleń od różnych Organizatorów, a następnie wypełnij formularz rejestracji. Trafi on natychmiast do Organizatora, który w ciągu kilku/kilkunastu godzin potwierdzi rejestrację na szkolenie i przekaże wszelkie informacje organizacyjne.

Absolutnie nie! Nasze usługi są bezpłatne dla użytkowników, płacisz tylko Organizatorowi cenę uczestnictwa w zajęciach. Ceny, które prezentujemy są takie same bądź niższe niż na stronie Organizatora - wielu organizatorów decyduje się obniżyć cenę w Eventis.pl, aby ich oferta była konkurencyjna.

W naszej bazie wydarzeń merytorycznych dla Warszawy zebraliśmy przede wszystkim szkolenia, kursy, seminaria, warsztaty, konferencje i kongresy o charakterze merytorycznym. Są one skierowane głównie do przedstawicieli biznesu, pracowników firm oraz instytucji publicznych.

W ofercie nie ma szkolenia, którego szukasz? Skontaktuj się z nami, znajdziemy dla Ciebie szkolenie, a także pomożmy zorganizować szkolenie zamknięte/dedykowane.

Warszawa

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych szkoleniach, kursach i konferencjach w Warszawie!