ABC stylu męskiego - szkolenie ze stylistą

O szkoleniu

Chcesz się doskonale prezentować zarówno w pracy jak i w czasie wolnym, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Nurtują Cię pytania: co z tym krawatem, do jakiej części garderoby dobrać kolor butów i paska, jak długie powinny być nogawki i rękawy lub inne kwestie modowe?

Weź udział w szkoleniu a uzyskasz wiedzę, która pomoże Ci znacznie poprawić swój wizerunek w życiu zawodowym i prywatnym. Opowiem o elementach garderoby, rozmiarach, kolorach, doborze butów i skarpet, ale również o najczęściej popełnianych błędach wizerunkowych.

Szkolenie dostępne jest w dwóch formach: szkolenia online otwartego (każdy może dołączyć), jak też w postaci szkolenia zamkniętego, realizowanego na zamówienie w siedzibie zamawiającego. Istnieje też możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego w dowolnym uzgodnionym miejscu.

Dlaczego warto wziąć udział?

1. Uczestnik poznaje / dowiaduje się:

 • Najczęściej popełniane błędy wizerunkowe
 • Podstawowe style
 • Jaki rodzaj garderoby: garnitur, zestaw koordynowany, płaszcz, kurtka, spodnie, koszula, sweter tworzą każdy z poznanych stylów

2. Uczestnik zdobywa wiedzę

 • Na co zwrócić uwagę, aby dobrze się prezentować
 • Jak dobrać rozmiar do swojej sylwetki
 • Jak długie powinny być poszczególne części garderoby
 • Jak dobrać buty, skarpety i dodatki do każdego stylu podstawowego

Szkolenie uczy rozpoznawania podstawowych stylów w modzie męskiej oraz tworzenie własnych stylizacji w ramach danego stylu. Porządkuje sprawę wizerunku biznesowego.

Uczestnik po zakończeniu szkolenia:

 1. Wie, jaki styl jest odpowiedni na daną okazję: spotkanie biznesowe, rozmowa kwalifikacyjna, ślub, randka, kolacja, spotkanie z przyjaciółmi
 2. Jest w stanie dobrać odpowiedni garnitur, koszulę oraz dodatki, aby podczas spotkania biznesowego profesjonalnie się prezentować.
 3. Potrafi dobrać odpowiedni rozmiar ubrań do swojego ciała.
 4. Wie, dokąd powinny sięgać: nogawki, rękawy koszul, marynarek i płaszczy. Jak długi powinien być płaszcz i różne rodzaje kurtek.
 5. Posiada wiedzę jak dobrać buty oraz skarpety do danego stylu
 6. Umie dobrać odpowiednie dodatki takie jak: pasek, krawat, poszetkę, spinki, zegarek, aktówkę.
 7. Identyfikuje się ze stylem, w którym dobrze się czuje.
Kto powinien wziąć udział?

Udział w szkoleniu polecany jest dla wszystkich, którzy chcą zdobyć cenną wiedzę z zakresu stylu męskiego, dowiedzieć się, jak się dobrze prezentować, na co zwrócić uwagę, aby znacznie poprawić swój wygląd zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, jak również dla mężczyzn poszukujących własnego stylu.


Uczestnikami szkolenia często są pracownicy branż posiadających bezpośredni kontakt z klientem, np. prawnicy, sektor bankowy i ubezpieczeniowy, branża IT, menadzerowie.

Program szkolenia

Szkolenie trwa ok 2,5h w zależności od ilości pytań uczestników. W szkoleniu przewidziana jest 15 min. przerwa po zrealizowaniu modułu 3 szkolenia.

Harmonogram szkolenia:

 1. Najczęściej popełniane błędy wizerunkowe
 2. Style w modzie męskiej
 3. Garderoba podstawowa dla każdego stylu
  1. garnitur a zestaw koordynowany
  2. płaszcze, kurtki
  3. spodnie
  4. koszule
  5. swetry
 4. Odpowiedni rozmiar ubioru – o wiele ważniejszy niż „marka”
  1. długości nogawek spodni oraz rękawów poszczególnych części garderoby
  2. długość marynarek, płaszczy i kurtek
 5. Kolory stylizacji
 6. Dobór butów
 7. Dobór skarpet
 8. Dodatki, – czym się kierować? (krawat, mucha, poszetka, spinki ponadto pasek, portfel, aktówka, zegarek)
 9. Moja praca / moja oferta
 10. Sesja pytań i odpowiedzi

Szkolenie składa się z prezentacji PowerPoint (50 slajdów), dyskusji z uczestnikami oraz prezentacji niektórych części garderoby.
Szkolenie nie zawiera indywidualnych konsultacji z uczestnikami, kończy się sesją pytań i odpowiedzi.

Czas trwania

Zajęcia zaczynają się o 18:00 w przypadku terminów w tygodniu oraz o 10:00 w przypadku terminów weekendowych.Czas trwania zajęć to ok. 2,5h, w zależności od liczby pytań od uczestników.

Prelegenci

Ireneusz Szwierc
Stylista, wizażysta, filolog

Od 1999 roku czynny w branży edukacyjnej i szkoleniowej. Nauczanie a także szkolenie to nie tylko jego praca, ale również pasja, którą mógł realizować również poza granicami Polski. Od 2000 prowadzi działalność gospodarczą związaną z nauczaniem i szkoleniem. W 2002 uzyskał tytuł magistra filologii. W 2006 zdobył tytuł zawodowy stylisty i wizażysty Nr. 335 z 17/06/2006.

Prowadzi szkolenia z zakresu mody męskiej dla firm i osób prywatnych, które pokazują, na co zwrócić uwagę, aby doskonale się prezentować zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Posiada innowacyjne autorskie metody przekazywania i utrwalania wiedzy. Szkolenia są realizowane zarówno w formie stacjonarnej jak i online. W ramach działalności, jako stylista ubioru jest twórcą usługi „audyt ubioru” analizuje sposób ubierania się klienta pod względem dopasowania kolorystyki i rozmiaru garderoby. Z pasją pomaga wyglądać dobrze, powalająco, a czasem ekstrawagancko. Doradza, jak zestawiać garderobę, jak maskować to, co nie jest atutem sylwetki. Podczas analizy kolorystycznej określa typ urody i wskazuje kolory, w których klient wygląda korzystnie. Zajmuje się również doborem fryzur i oprawek okularów.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

Szkolenie online
za osobę
377
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
Szkolenie zamknięte
za grupę do 15 osób w siedzibie zamawiającego
3 997
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

 1. Przesłanie wypełnionego formularza jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie.
 2. Płatność powinna być przekazana na konto Paul Ireneusz Szwierc 11 2530 0008 2007 1071 0169 0001 Nest Bank najpóźniej na 14 dni przed terminem szkolenia. Wystawiam faktury bez VAT.
 3. Brak dokonania płatności w w/w terminie nie oznacza rezygnacji z udziału w szkoleniu.
 4. Rezygnacja z udziału w szkoleniu (bez utraty wniesionej opłaty) może być dokonana najpóźniej na 5 dni roboczych przed datą szkolenia, wyłącznie w formie pisemnej. Istnieje możliwość zmiany uczestnika szkolenia.
 5. W przypadku rezygnacji ze szkolenia w czasie krótszym niż 5 dni roboczych od daty jego rozpoczęcia organizator nie zwraca środków wpłaconych na szkolenie.
 6. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w szkoleniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa. 
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia i odstąpienia od umowy w każdej chwili. W takim przypadku przedpłaty zostaną niezwłocznie zwrócone zgłaszającym w 100% a organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe z powodu odwołania szkolenia.
 8. Oświadczamy, że zapoznaliśmy się z warunkami umowy zawartymi w pkt. 1-7 i akceptujemy je.
 9. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paul Ireneusz Szwierc w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu oraz realizacji czynności rozliczeniowych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Paul Ireneusz Szwierc
 • Ulica i nr: W. Zonna 40 lok. 16
 • Kod pocztowy: 41-800
 • Miejscowość: Zabrze
 • Numer NIP: 6482286497

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Paul Ireneusz Szwierc
41-800 Zabrze, Polska W. Zonna 40 lok. 16

Organizator

Paul Ireneusz Szwierc
41-800 Zabrze, Polska
W. Zonna 40 lok. 16
woj. śląskie
Paul Ireneusz Szwierc - stylista, wizażysta, filolog. Od 1999 roku czynny w branży edukacyjnej i szkoleniowej. Nauczanie a także szkolenie to nie tylko jego praca, ale również pasja, którą mógł realizować również poza granicami Polski. Od 2000 prowa...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!