COBIT® 5 Foundation

O szkoleniu

COBIT® 5 stanowi kompleksową metodykę ułatwiającą przedsiębiorstwom osiągnięcie założonych celów w zakresie nadzoru nad technologiami informatycznymi w przedsiębiorstwie i zarządzania nimi. Ułatwia przedsiębiorstwom uzyskanie optymalnej wartości z IT poprzez zachowanie równowagi między osiąganiem korzyści a optymalizacją poziomu ryzyka oraz wykorzystania zasobów.

Metodyka COBIT® 5 umożliwia nadzór nad technologiami informatycznymi i zarządzanie nimi w sposób całościowy, w odniesieniu do wszystkich aspektów działania przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem pełnych, kompleksowych obszarów funkcjonalnych odpowiedzialności w zakresie działalności biznesowej oraz IT, a także związanych z IT interesów interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych.

Metodyka COBIT® 5 ma charakter ogólny i może zostać z powodzeniem wykorzystana w przedsiębiorstwach każdej wielkości, niezależnie od tego, czy mają charakter komercyjny, działają na zasadach not-for-profit, czy też należą do sektora publicznego.

Szkolenie COBIT® 5 Foundation pozwala zapoznać się z głównymi komponentami metodyki COBIT 5 i uczy, jak je wykorzystać do skutecznego i efektownego zarządzania IT. Szkolenie kończy się egzaminem COBIT 5 Foundation.
Dlaczego warto wziąć udział?

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z UKOŃCZENIA SZKOLENIA

 • Poznanie i zrozumienie głównych koncepcji COBIT® 5
 • Zdobycie certyfikatu COBIT® 5 Foundation
Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie przeznaczone dla menadżerów biznesowych i IT, specjalistów w dziedzinach audytu i bezpieczeństwa, osób zaangażowanych w zarządzanie informacją i systemami informacyjnymi, konsultantów.

Program szkolenia

 • Moduł 1 – Wprowadzenie
 • Moduł 2 – Przegląd metodyki COBIT®5
 • Moduł 3 – Zasady
 • Moduł 4 – Czynniki 
 • Moduł 5 – Wdrażanie
 • Moduł 6 – Model potencjału procesu

Czas trwania

2 dni

Prelegenci

Trener Altkom Akademia

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Wymagany komputer z dostępem do internetu.

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
1 900
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Altkom Akademia S.A.
 • Ulica i nr: ul. Chłodna 51
 • Kod pocztowy: 00-867
 • Miejscowość: Warszawa
 • Numer NIP: 1880008391

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Altkom Akademia S.A.
00-867 Warszawa, Polska ul. Chłodna 51

Organizator

Altkom Akademia S.A.
00-867 Warszawa, Polska
ul. Chłodna 51
woj. mazowieckie
Altkom Akademia jest częścią Grupy Altkom, przedsiębiorstwa założonego w 1988 roku i z sukcesem działającego nieprzerwanie przez ponad 30 lat. Od 1992 roku realizujemy szkolenia, kursy i rozmaite projekty edukacyjne skierowane zarówno do informatyków...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!