Facebook Conversions API: wdrożenie i zagadnienia techniczne

O szkoleniu

O Pikselu Facebooka słyszał każdy, nawet początkujący marketer.

Jednak dziś, gdy możliwość zbierania danych za pomocą cookies jest coraz bardziej ograniczona, Piksel to zdecydowanie za mało.

Z pomocą przychodzi Facebook Conversions API, dzięki któremu nie tylko zapewnisz sobie miękkie lądowanie w świecie bez ciasteczek, ale możesz też poprawić wyniki swoich kampanii nawet o 10-20%.

Nadal nie jesteś przekonany do API konwersji?

Zapisz się na bezpłatne szkolenie, podczas którego Kinga Derwisz, Senior Meta Ads Specialist pokaże Ci dlaczego warto wdrożyć CAPI.

Dlaczego warto wziąć udział?
 • szkolenie poprowadzi Kinga Derwisz, Senior Meta Ads Specialist, która specjalizuje się w zakresie technicznych implementacji Facebooka, 
 • po szkoleniu otrzymasz od nas certyfikat,
 • pierwszych 5 osób, które po zakończeniu szkolenia skontaktują się mailowo z prelegentką, otrzyma możliwość godzinnych bezpłatnych konsultacji dotyczących wdrożenia CAPI.
Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie kierujemy do osób, które prowadzą swoje działania marketingowe na platformach META (Facebook, Instagram) na różnym poziomie (początkujący, zaawansowany).

Program szkolenia

Podczas szkolenia dowiesz się:

 • czym jest CAPI i jakie są jego możliwości,
 • na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas wdrażania tego rozwiązania,
 • jakie są możliwości wdrożenia API konwersji wg konkretnych platform ecommerce,
 • jak zweryfikować poprawność wdrożenia CAPI.

Czas trwania

11.00 - 12.00

Prelegenci

Kinga Derwisz - przygodę w Sempai rozpoczęła w 2019 roku i aktualnie spełnia się na stanowisku Senior Meta Ads Specialist. Swoją ścieżkę specjalisty ukierunkowała w stronę analityki. Poza działaniami reklamowymi zajmuje się wdrożeniami pikseli, CAPI oraz rozwiązywaniem problemów technicznych, na które możesz trafić w Meta Ads.

 • https://www.linkedin.com/in/kinga-derwisz/

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

ClickMeeting.
Rejestracja na szkolenie: https://sempai998.clickmeeting.com/-szkolenie-otwarte-facebook-conversions-api-wdrozenie-i-zagadnienia-techniczne/register

Rejestracja

Udział jest bezpłatny
0
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Rejestracja na szkolenie kończy się 29 marca 2023 roku o godz. 10.30.

Rejestracja na stronie: https://sempai998.clickmeeting.com/-szkolenie-otwarte-facebook-conversions-api-wdrozenie-i-zagadnienia-techniczne/register

 

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Sempai (NetArch sp. z o.o.)
 • Ulica i nr: Dobrego Pasterza 13/6
 • Kod pocztowy: 31-416
 • Miejscowość: Kraków
 • Numer NIP: 9452089138

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Sempai (NetArch sp. z o.o.)
31-416 Kraków, Polska Dobrego Pasterza 13/6

Organizator

Sempai (NetArch sp. z o.o.)
31-416 Kraków, Polska
Dobrego Pasterza 13/6
woj. małopolskie
Sempai jest jedną z czołowych agencji performance marketingowych w Polsce z biurami w Białymstoku, Częstochowie i Krakowie. Od ponad 16 lat pomaga biznesom osiągać jak najwyższe zyski ze sprzedaży online, świadcząc usługi z zakresu: Google Ads, SEO, ...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!