Kurs montażu klimatyzacji w praktyce

O szkoleniu

Szkolenia klimatyzacja prowadzone są w naszym laboratorium. Składają się z części teoretycznej i praktycznej.
Program zajęć praktycznych podczas kursu montażu klimatyzacji został opracowany tak, aby każda osoba nie mająca styczności z branżą klimatyzacyjną bądź chłodniczą, opanowała cały proces montażu klimatyzacji od A do Z. Po opuszczeniu naszego ośrodka będziesz w stanie samodzielnie zamontować klimatyzator typu SPLIT.

Dlaczego warto wziąć udział?

Kurs stawiający przede wszystkim na praktykę! Szkolenie, na którym każdy uczestnik dowie się min. jak wykonać próżnię, zamontować urządzenie klimatyzacyjne typu SPLIT, nabić klimatyzację czynnikiem R32, wykonać odzysk z instalacji czy obsługiwać klucz dynamometryczny.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie praktyczne w naszym laboratorium to najlepszy pierwszy krok dla początkujących osób w branży klimatyzacyjnej. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie, które przekłada się na jakość prowadzonych zajęć praktycznych. Nasza kadra szkoleniowa to specjaliści z branży klimatyzacji.
Najnowocześniejsza aparatura i urządzenia klimatyzacyjne to coś, co nas wyróżnia!
 

Program szkolenia

Część teoretyczna składa się z 3 modułów: rodzaje klimatyzatorów, dobranie mocy urządzenia klimatyzacyjnego oraz miejsce montażu jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.
Czas trwania: ok 1 godz.

Część praktyczna podzielona na pięć modułów : przygotowanie klimatyzatora typu SPLIT do montażu, montaż urządzenia, demontaż, serwisowanie urządzeń, zagadnienia dotyczące uprawnień F-gazowych.

Czas trwania

8-9 h

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

A-cademy

41-800 Zabrze

Wolności 345

woj. śląskie

A-cademy

Warszawa

woj. mazowieckie

A-cademy

41-800 Zabrze

Wolności 345

woj. śląskie

Rejestracja

Cena standardowa
1 160
zwolnione z vat
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe
  • przerwy kawowe
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: A-cademy Sp. z o.o.
  • Ulica i nr: Wolności 345
  • Kod pocztowy: 41-800
  • Miejscowość: Zabrze
  • Numer NIP: 6482812193

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

A-cademy Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, Polska Wolności 345

Organizator

A-cademy Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, Polska
Wolności 345
woj. śląskie
Prowadzona przez nasz ośrodek A/Cademy to baza specjalistycznych kursów, akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Akredytacja UDT, którą otrzymał nasz ośrodek szkoleń praktycznych to gwarancja, że działamy zgodnie z najlepszą praktyką. Daje pe...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!