Narzędzia AI w pracy handlowca

O szkoleniu

Szkolenie ma na celu wyposażenie handlowców w umiejętności wykorzystywania narzędzi AI w celu zwiększenia efektywności sprzedaży, poprawy relacji z klientami oraz optymalizacji procesów sprzedażowych.

Dlaczego warto wziąć udział?

Korzyści dla uczestników szkolenia:

  • Zrozumienie potencjału AI w sprzedaży
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi AI do analizy danych klientów i trendów rynkowych
  • Poprawa personalizacji komunikacji z klientem
  • Automatyzacja rutynowych zadań, co pozwala skupić się na zadaniach o wyższej wartości
  • Poprawa efektywności strategii sprzedażowych poprzez precyzyjne prognozowanie

Metody wykorzystywane podczas szkolenia:

  • Zadania indywidualne
  • Dyskusja moderowana
  • Ćwiczenia zespołowe
  • Wnioski zespołowe
  • Mini wykład trenera
  • Wspólna analiza i omówienie wniosków

Podczas realizacji szkolenia każdy uczestnik musi posiadać swój komputer z możliwością podłączenia do sieci WiFi w miejscu szkolenia.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie skierowane jest do handlowców oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyków Al w biznesie.

Program szkolenia

MODUŁ I. WPROWADZENIE DO AI W SPRZEDAŻY
Cel: Zrozumienie podstaw AI i jej zastosowań w sprzedaży

  1. Teoria: Wprowadzenie do AI, omówienie głównych terminów i technologii
  2. Praktyka: Analiza studiów przypadków wykorzystania AI w sprzedaży
  3. Ćwiczenie: Dyskusja grupowa na temat możliwości zastosowania AI w swojej codziennej pracy

MODUŁ II. NARZĘDZIA AI DO ANALIZY DANYCH KLIENTÓW
Cel: Nauczenie się wykorzystywania narzędzi

  1. Teoria: Omówienie podstawowych narzędzi wykorzystywanych przez handlowców
  2. Praktyka: Praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem narzędzi
  3. Ćwiczenie: Opracowanie strategii komunikacji z wykorzystaniem poznanych narzędzi

MODUŁ III. PERSONALIZACJA KOMUNIKACJI Z WYKORZYSTANIEM AI
Cel: Wykorzystanie narzędzi AI do tworzenia spersonalizowanych komunikatów

  1. Teoria: Wprowadzenie do narzędzi NLP (Natural Language Processing) i ich zastosowanie w personalizacji komunikacji
  2. Praktyka: Stosowanie narzędzi NLP do tworzenia personalizowanych wiadomości
  3. Ćwiczenie: Przygotowanie szeregu spersonalizowanych wiadomości e-mail z wykorzystaniem narzędzia do automatyzacji

MODUŁ IV. AUTOMATYZACJA I OPTYMALIZACJA PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH
Cel: Zrozumienie i zastosowanie narzędzi AI do automatyzacji rutynowych zadań

  1. Teoria: Przegląd narzędzi do automatyzacji wybranych elementó procesu sprzedaży
  2. Praktyka: automatyzacja procesów sprzedażowych
  3. Ćwiczenie: Projektowanie i implementacja automatycznego scenariusza sprzedaży

MODUŁ V. PROGNOZOWANIE I PLANOWANIE SPRZEDAŻY Z WYKORZYSTANIEM AI
Cel: Nauka wykorzystania narzędzi AI do precyzyjnego prognozowania sprzedaży i planowania działań

  1. Teoria: Omówienie algorytmów prognostycznych i ich zastosowanie w sprzedaży
  2. Praktyka: Użycie narzędzi prognozujących do analizy trendów sprzedaży i planowania działań
  3. Ćwiczenie: Opracowanie planu sprzedaży na kolejny kwartał z wykorzystaniem narzędzi do prognozowania

PODSUMOWANIE I DYSKUSJA
Na koniec szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami i najlepszymi praktykami z wykorzystania narzędzi AI w ich codziennej pracy. Ponadto, będą mogli przedyskutować wyzwania i potencjalne rozwiązania związane z integracją AI w ich procesach sprzedażowych.
Przez całe szkolenie uczestnicy będą mieli okazję na praktyczne wykorzystanie wymienionych narzędzi, co pozwoli im lepiej zrozumieć ich możliwości i nauczyć się, jak mogą one wspierać ich codzienną pracę w dziale sprzedaży.

Czas trwania

DO UZGODNIENIA (2 x 7 GODZ.)

Prelegenci

Wojciech Szewczykowski

Trener, konsultant, negocjator. Biznesowy praktyk. Specjalista Grafiki AI, Prompt Engineer AI i Copywriter VIP. Były dyrektor i członek zarządu. Posiada praktyczne doświadczenia w sprzedaży oraz 8 letnie doświadczenie menedżerskie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 13 lat trener, doradca, konsultant. Wyróżnia go dystans, ciekawość i pasja. Szacunek i uznanie klientów związane są z jego doświadczeniem, umiejętnością łączenia warsztatu pracy trenera z bogatą praktyką zawodową.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

SZKOLENIE W SIEDZIBIE KLIENTA
GRUPA DO 12 OSÓB
9 640
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat uczestnictwa (zobacz wzór )
  • bezpłatne anulowanie zgłoszenia do 14 dni przed terminem
  • Wsparcie poszkoleniowe Trenera
  • Do podanej ceny szkolenia zostaną doliczony koszty logistyczne uzależnione od lokalizacji miejsca szkolenia.
  • W przypadku chęci realizacji szkolenia poza siedzibą firmy, na Państwa życzenie, przedstawimy kilka propozycji obiektów w których mogłoby się ono odbyć.
  • Rozwiń
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.

Jeżeli jesteś zainteresowany podniesieniem kompetencji swoich pracowników zachęcamy do skorzystania z dofinansowania do szkoleń.
REALIZUJEMY SZKOLENIA W RAMACH BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH i POZYSKANYCH PRZEZ KLIENTA ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO (KFS).

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: Avenhansen Sp. z o.o.
  • Ulica i nr: ul. Podłącze 31
  • Kod pocztowy: 30-218
  • Miejscowość: Kraków
  • Numer NIP: 6772295062

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Avenhansen Sp. z o.o.
30-218 Kraków, Polska ul. Podłącze 31

Organizator

30-218 Kraków, Polska
ul. Podłącze 31
woj. małopolskie
Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową. Nasz profesjonalizm opiera się na wiedzy o prowadzeniu firmy szkoleniowej i umiejętnościach obsługi naszych Klientów. To również otwartość na informacje płynące do nas z zewnątrz, umiejętność słuchania naszyc...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!