Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny ISO 9001:2015

O szkoleniu

Dwudniowe szkolenie z dużym naciskiem na ćwiczenia praktyczne. Nasze szkolenia organizujemy w małych grupach 2-6 osobowych tak, aby dostosować ćwiczenia praktyczne na żywych przykładach w branżach uczestników szkolenia.

Kto powinien wziąć udział?

Zapraszamy chętnych do poznania systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2015

Program szkolenia

Szkolenie daje podstawową wiedzę na temat podstawowych wymagań systemu zarządzania wymaganego przez normę ISO 9001, wymagań dla Pełnomocnika ds. Jakości oraz Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością wg norm ISO 9001 i ISO 19011.
Kurs daje uprawnienia do pełnienia funkcji: Pełnomocnika ds. SZJ (Pełnomocnika ISO 9001, Pełnomocnika Jakości) i Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001. Po zakończeniu szkolenia po pozytywnym zdaniu egzaminu wystawiany jest certyfikat Pełnomocnika ds. Jakości i Audytora Wewnętrznego ISO 9001.

Czas trwania

12 godz.

Prelegenci

Nasi trenerzy posiadają doświadczenie poparte praktycznymi wdrożeniami oraz doskonaleniem systemów zarządzania naszych klientów.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: tylko online

Rejestracja

Cena za szkolenie online
cena netto
1 500
Cena zawiera:
  • Cena zawiera materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad.
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

  • Formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronie interntowej https://ikmj.edu.pl/
  • Płatność realizowana jest na minimum 5 dni roboczych przed szkoleniem.
  • Nasz kalendarz szkoleń ulega ciągłym zmianom, dlatego przed zgłoszeniem sparwdź aktualność terminu: https://ikmj.edu.pl/kalendarz-szkolen/

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości
  • Ulica i nr: os. Strusia 1A
  • Kod pocztowy: 31-807
  • Miejscowość: Kraków
  • Numer NIP: 8661577930

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości
31-807 Kraków, Polska os. Strusia 1A

Organizator

Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości
31-807 Kraków, Polska
os. Strusia 1A
woj. małopolskie
Jesteśmy jednostką doradczo - szkoleniową, świadczącą usługi w zakresie systemów zarządzania opartych o normy ISO oraz nadawania oznaczenia CE. Z powodzeniem wdrażamy zarówno najpopularniejsze systemy: zarządzania jakością wg ISO 9001, zarządzania ś...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!