Professional business e-mails in English - jak pisać profesjonalne e-maile po angielsku

O szkoleniu

Szkolenie Professional business e-mails in English - jak pisać profesjonalne e-maile po angielsku to przede wszystkim bardzo praktyczne warsztaty, dzięki którym poznasz nowoczesne zasady pisania biznesowych e-maili w języku angielskim, 
rozwiniesz praktyczne umiejętności niezbędne do prowadzenia swobodnej i efektywnej korespondencji e-mailowej w języku angielskim. Dowiesz się jakich słów i zwrotów używać aby zbudować trwałe relacje z Twoimi klientami, oraz jak unikać błędów i czego pisać nie należy.

Dlaczego warto wziąć udział?

Zastanawiasz się czy to szkolenie jest dla Ciebie lub Twojego zespołu? To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli komunikujesz się w pracy w języku angielskim, pracujesz w międzynarodowym zespołem, chcesz brzmieć profesjonalnie pisząć emaile po angielsku.

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu? Jest co najmniej kilka powodów dlaczego wartoi zainwestować w to szkolenie: 

 1. Po pierwsze, wiedzę i umiejętności, które otrzymasz podczas tego szkolenia, będziesz mógł zastosować od razu w swojej pracy. Rezultaty są widoczne zaraz po szkoleniu. Nie musisz czekać wielu miesięcy na efekty, jak w przypadku standardowych kursów języka angielskiego dla firm.
 2. Uczysz  się tylko samych praktycznych rozwiązań. Jestem wielkim zwolennikiem praktycznych rozwiązań, które możesz od razu zastosować np. pisząc e-mail do Twojego klienta wewnętrznego.
 3. Moje szkolenia pomagają komunikować się w sposób naturalny i swobodny. 
 4. Dzięki temu szkoleniu będziesz wiedzieć jak zbudować lub wzmocnić relacje z międzynarodowymi klientami i współpracownikami.
 5. To szkolenie wyposaży Cię w nowe umiejętności językowe i komunikacyjne. Otrzymasz materiały pełne nowych zwrotów, wzorów e-maili, skryptów.
 6. Skorzystaj z mojego doświadczenia w międzynarodowych korporacjach w Polsce i USA. Bardzo dobrze rozumiem realia i świat korporacji/biznesu.
Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie Professional business e-mails in English - jak pisać profesjonalne e-maile po angielsku skierowane jest do wszystkich osób, które komunikują się w języku angielskim w pracy, współpracują z międzynarodowymi klientami lub ściśle współpracują z klientami wewenętrznymi w j. angielskim. Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby udoskonalić swoje umiejętności pisania emaili w języku angielskim.

Program szkolenia

 1. Top 10 lazy email habits

 2. Tips for email messaging

 3. 21st century business language : the power of positive language, words and expressions to avoid in business writing, how to avoid nominalisations, yesterday’s language vs. modern business language

 4. General principles of good modern business writing

 5. Building relationship online: how to create electronic rapport

 6. How to write effective subject lines

 7. Formal and informal business English

 8. Informing: giving information, asking for information, requests, promising action, offering help, answering specific questions

 9. Enquiries: a general enquiry, a further request, request for information, forwarding a request to a person who may be responsible for the task, providing details, dealing with technical problems

 10. Requesting action

 11. Talking about deadlines and taking action : When you’ve heard nothing back and want to chase up a reply, When you need a response (but not necessarily any action taking), replying to urgent emails

 12. Clarification emails: asking for clarification, giving clarifications, explaining and clarifying procedures

 13. Appointments & arrangements

 14. Complaints & adjustments : apologizing for a mistake/oversight, explaining the mistake, delay, explaining the problem, suggesting a solution, responding to complaint: Asking for time to investigate the complaint, solving the problem, closing

Czas trwania

Szkolenie odbywa się w godzinach 09:00 - 13:00.

Prelegenci

Izabela Cichosz
Ekspert w zakresie business English
Communication Corner

Dzięki bogatemu doświadczeniu i udokumentowanym osiągnięciom specjalizuję się w prowadzeniu najwyższej jakości szkoleń z komunikacji biznesowej w języku angielskim. Od tworzenia wpływowych prezentacji biznesowych po ułatwianie udanych negocjacji czy spotkań biznesowych w języku angielskim, umożliwiam osobom i zespołom doskonalenie się w ich zawodowych przedsięwzięciach.

Jestem trenerem i coachem od ponad 12 lat.  Moją pasją jest wiedza, szukanie nowych rozwiązań i możliwości, a potem przekazywanie wiedzy dalej lub wykorzystywanie jej w projektach, które prowadzę. Lubię praktyczne rozwiązania i na takie stawiam w swojej pracy. 

Współpracuje lub współpracowałam z takimi firmami i organizacjami jak:

 • DLA PIPER GLOBAL SERVICE
 • CENTRE, ANDEA SOLUTIONS SP.ZO.O., MITSUBISHI
 • ELECTRIC EUROPE B V (SP Z O O) ODDZIAŁ W
 • POLSCE , LINCOLN ELECTRIC BESTER SP. Z O.O, Storck
 • Sp. z o. o, Stanley Black&Decker Polska Sp. z o. o.
 • Trade Brokers Dom Maklerski; Wojsko Polskie;
 • Schindler Polska; Internel Sp.z o.o., CDRL S.A. ,
 • Geoban- grupa Santander Consumer Bank: Geoban
 • S.A.; Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna
 • „INVEST-PARK” Sp. z o.o. ArjoHuntleigh Polska Sp z o. i wiele innych.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom lub Microsoft Teams.

Rejestracja

Cena early bird
960
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • Zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 990 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

Communication Corner Izabela Cichosz-Chmielecka
92-780 Łódź
Podwodna 21
woj. łódzkie
Dzięki bogatemu doświadczeniu i udokumentowanym osiągnięciom specjalizuję się w prowadzeniu najwyższej jakości szkoleń z komunikacji biznesowej w języku angielskim. Od tworzenia wpływowych prezentacji biznesowych po ułatwianie udanych negocjacji czy ...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!