Program "Strategiczny Talent Manager"

O szkoleniu

Program rozwojowy „STRATEGICZNY TALENT MANAGER” do cykl 7 sesji online dla pracowników HR.

Pozwoli rozwinąć kompetencje potrzebne i kluczowe w codziennej pracy HR Business Partnerów, Specjalistów HR, HR Managerów czy Specjalistów i Managerów ds. Rozwoju Talentów.
 

Dlaczego warto wziąć udział?

Program zawiera również  diagnozę indywidualną talentów (Clifton Strengths TOP 5) każdego uczestnika.

Po sesji uczestnicy będą otrzymywać „zadania projektowe” do pracy własnej między sesjami, co będzie gwarantować „upraktycznienie” zdobytych umiejętności i zastosowanie ich w codziennej pracy.

Kto powinien wziąć udział?

Grupa docelowa: HR Business Partnerzy, Specjaliści ds. HR, L&D Managerowie, HR Managerowie, Rekruterzy - doświadczeni i nowi w swoich rolach, osoby zainteresowane strategią Zarządzania Talentami.

Program szkolenia

Sesje będą odbywać się w odstępach co 2-3 tygodni, zawsze w weekendy (soboty):

✅ SESJA 1: HR Partnerem dla Biznesu - 10 marca 2023
✅ SESJA 2: Zarządzanie Talentami - 24 marca 2023
✅ SESJA 3: Przygotowanie Narzędzi Assessment i Development Centre - 14 kwietnia 2023
✅ SESJA 4: Budowanie Ścieżek Kariery - 12 maja 2023
✅ SESJA 5: Zarządzanie Kompetencjami - 16 czerwca 2023
✅ SESJA 6: Odkryj Swój Talent! - 28 czerwca 2023
✅ SESJA 7: Rozwój Talentów - 14 lipca 2023

Czas trwania

9.30-13.30

Prelegenci

Jacek Sysak - Talent Rebel

Od kilkunastu lat związany z branżą HR w globalnych korporacjach. W swoich dotychczasowych rolach odpowiadał m.in. za implementację strategii HR wspierającej cele biznesowe, relacje pracownicze i zarządzanie procesami HR, doradztwo i rozwój managerów, zarządzanie talentami, rekrutacje czy procesy restrukturyzacyjne.

Jako Central Eastern Europe Talent Development Leade odpowiada za zarządzanie programami rozwojowymi, wdrażanie rozwiązań wspierających zarządzanie talentami, prowadzenie projektów HR w Polsce i w 9-ciu krajach w regionie Europy Wschodniej i Centralnej. 

Pedagog, trener i prelegent podczas wydarzeń HR. Autor tekstów i cytowany w pismach i artykułach o tematyce zarządzania i HR, tj.: Personel Plus, Rzeczpospolita, Personel i Zarządzanie, Dziennik Europa Świat czy Gazeta Prawna.

Wykładowca na:

 • MBA IT przy Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
 • studiach podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi przy Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie
 • studiach HR Business Partner przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu
 • na kierunku The Future of Global Business Services przy Uniwersytecie Ekonomicznym. 

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Szkolenie prowadzone online na platformie Webex, MS Teams lub Zoom. Rekomendowane zainstalowanie aplikacji przed szkoleniem. Szczegółowe instrukcje dostarczone będą po potwierdzeniu zapisu i przesłaniu materiałów logistycznych.
Szkolenie prowadzone online na platformie MS Teams, Webex lub Zoom. Rekomendowane zainstalowanie aplikacji przed szkoleniem. Szczegółowe instrukcje dostarczone będą po potwierdzeniu zapisu i przesłaniu materiałów logistycznych.
Szkolenie prowadzone online na platformie Webex lub Zoom. Rekomendowane zainstalowanie aplikacji przed szkoleniem. Szczegółowe instrukcje dostarczone będą po potwierdzeniu zapisu i przesłaniu materiałów logistycznych.

Rejestracja

2850 PLN brutto
2850 PLN brutto (promocja 2400 PLN brutto do 23.02.2023)
2 317
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
 • Raport talentów TOP 5 Clifton Strengths
Zapisz się

Organizator

Talent Rebel
30-349 Kraków
Wacława Lipińskiego
woj. małopolskie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie opłaty za szkolenie na konto Talent Rebel najpóźniej do 5 dni po wypełnieniu zgłoszenia, nie później jednak niż 5 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia. Przesłanie formularza on-line stanowi zawarcie umowy i jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Talent Rebel
 • Ulica i nr: Wacława Lipińskiego
 • Kod pocztowy: 30-349
 • Miejscowość: Kraków
 • Numer NIP: 6842061117

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!