Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO

O szkoleniu

5 dniowe seminarium jest specjalnym programem pozwalającym w ciągu krótkiego czasu opanować techniki relaksacji, podporządkować świadomemu umysłowi procesy sterowania autoregeneracyjnymi funkcjami organizmu, odkryć drzemiący potencjał własnego umysłu i nauczyć się, jak pomagać innym osobom.

Dlaczego warto wziąć udział?

Na kursie nabędziesz praktyczne umiejętności:
Sposoby prowadzenia medytacji, relaksacji i płytkich i głębokich stanów transowych. Umiejętność efektownej demonstracji swoich hipnotycznych umiejętności. 
Tajemne techniki rosyjskiej szkoły hipnozy publicznej i estradowej: szybkie, skuteczne, efektowne wprowadzanie w stany transowe, zabawy z ogniem, most kataleptyczny, znieczulanie i inne. 
Umiejętność programowania pożądanych stanów psychicznych i reakcji fizjologicznych.

Kto powinien wziąć udział?

W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe, nie będące w trakcie terapii psychiatrycznej. Szkolenie nie jest terapią!

Program szkolenia

 

Szkoła Hipnozy i  samouzdrawianie metodą  KSRO

umożliwia poznanie powiązań psychosomatycznych. Pozwala na rozpoznawanie własnego "kodu wejściowego", daje umiejętność relaksacji i sterowania swoim zachowaniem oraz  fizjologicznymi reakcjami. Działanie jest ukierunkowane na rozwój umiejętności takich jak: pamięć, koncentracja, szybki odpoczynek, doskonalenie umiejętności zawodowych, uczenie się nowych modeli zachowania (np. prowadzenie auta, języki obce, zdrowie...).

Kurs wyjaśnia także, czym jest hipnoza, jak rozpoznać hipnotyczne stany i jak w nie wprowadzać; co można zrobić w hipnozie, a czego się nie da. Pokazuje, w jakich aspektach można wykorzystać hipnozę np. do zmiany fizjologicznych funkcji organizmu, rozwoju osobistego.

Kolejny aspekt kursu to praca z innymi ludźmi – poznanie hipnotycznego modelu zachowania, języka, sposobu podawania sugestii, powiększenia podatności hipnotycznej odbiorcy. Podstawy prowadzenia terapii, tajemnice estradowej hipnozy, pokaz niezwykłych umiejętności i ukrytych zdolności.

Stan Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu (KSRO)

Jest specyficznym stanem umysłu pozwalającym w sposób świadomy w pełni kontrolować szereg procesów fizjologicznych i stanów emocjonalnych (np. odchudzanie się, wzmacnianie mięśni, usuwanie napięć, regulacja pracy żołądka i inne, radzenie sobie w sytuacjach stresowych, regeneracja sił po stresie, programowanie określonych modeli zachowań ...). Stan KSRO bazuje na uzyskiwaniu podwójnej świadomości, gdy organizm - niezależnie od wykonywanej świadomie czynności - realizuje założony program uzdrawiający.

Dzięki nowatorskim opracowaniom S. Litwinowa KSRO opiera się nie na wizualizacji jak
w metodzie Silvy a na odczuwaniu – udostępnianiu organizmowi możliwości działania według jego podstawowych naturalnych mechanizmów autoregulacyjnych.

 

Czas trwania

Szkolenia rozpoczyna się w środę 18 października o godz. 10.30. W kolejnych dniach zajęcia będą zaczynały się od godz. 10.30, a szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu. Minimalny czas trwania zajęć to 6 – 7 godz. Dziennie. Zajęcia kończą się w niedzielę 22 listopada w godzinach popołudniowych.

Prelegenci

Siergiej Litwinow

Prezes firmy szkoleniowej Akasha Sp. z o.o. Trener NLP, szkoli z zakresu Hipnozy
i Niewerbalnej komunikacji, miękkich technik wywierania wpływu i porozumiewania się. Od 1986 roku prowadzi swoje treningi, m.in. tygodniowe szkolenia Jogi OCZU, kilkugodzinne (dla firm) Komputer i WZROK i jednodniowe szkolenia Sztuka Świadomego Widzenia.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

willa Akasha

30-528 Kraków

Hetmańska 14

woj. małopolskie

Akasha

30-528 Kraków

Hetmańska 14

woj. małopolskie

Rejestracja

Cena standardowa
1 380
+23% VAT
Cena zawiera:
 • zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 1422,76 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • przerwy kawowe
 • parking
Zapisz się
Cena promocyjna
Cena przy wpłacie do dnia 18 września 2023r
1 143
+23% VAT
Cena zawiera:
 • zniżkę 3% przy zgłoszeniu za pośrednictwem Eventis.pl (cena standardowa 1178,86 zł)
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • przerwy kawowe
 • parking
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

. Koszt kursu „Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO”
   przy wpłacie całej kwoty na rachunek bankowy na minimum 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia:
   Santander Bank Polska  S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638
   wynosi 1750 zł

 Cena obejmuje udział w kursie, materiały pomocnicze, korzystanie z WiFi, przerwy kawowe, dyplom ukończenia szkolenia, godzinny indywidualny coaching online do zrealizowania w ciągu 3 miesięcy po szkoleniu.

                       

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Akasha sp. z. o. o.
 • Ulica i nr: Hetmańska 14
 • Kod pocztowy: 30-528
 • Miejscowość: Kraków
 • Numer NIP: 5470204576

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Akasha sp. z. o. o.
30-528 Kraków, Polska
Hetmańska 14
woj. małopolskie
Akasha sp. z o.o. jest firmą łączącą działalność galeryjną, wydawniczą i edukacyjno - szkoleniową. Założona w roku 1993. Ma przedstawicieli w Czechach, Niemczech i na Ukrainie. Prezesem jest Siergiej Litwinow. Firma szkoleniowa Akasha organizuje i...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!