Szkolenie SEP G1/G2/G3

O szkoleniu

Uprawnienia SEP to kwalifikacje elektroenergetyczne, dzięki którym można pracować przy urządzeniach elektrycznych. SEP to skrót od Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które przyznaje uprawnienia, a także zrzesza inżynierów i techników z branży, jak również osoby, które dopiero kształcą się w celu uzyskania niezbędnych umiejętności.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Zdobycie online uprawnień SEPowskich otworzy dla Ciebie zupełnie nowe drzwi do dalszej kariery. W każdej branży czy to przemysłowej, budowlanej czy też pokrewnych, posiadanie uprawnień SEPowskich daje większe możliwości w zakresie zdobycia awansu, uzyskania gratyfikacji finansowej czy po prostu łatwiejszej zmiany pracy na lepszą.

Organizujemy profesjonalne kursy oraz szkolenia, dzięki którym możesz zdobyć interesujące Cię uprawnienia. Mogą to być uprawnienia z grupy elektrycznej, energetycznej i gazowej. Uprawnienia można zdobyć zarówno w zakresie dozoru (D) oraz eksploatacji (E). Sprawdź co oferujemy.

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie SEP jest przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetyczne w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną oraz inne urządzenia elektroenergetyczne.

Szkolenie SEP jest przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.

Szkolenie SEP dające uprawnienia gazowe jest przeznaczone dla osób zajmujących się eksploatacją lub/i dozorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym, dla urządzeń sieci gazowych wytwarzających, przetwarzające, przesyłające i zużywające gaz oraz inne urządzenia, instalacje i sieci gazowe rozdzielcze.

 

Program szkolenia

Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy własne komisje kwalifikacyjne powołane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, uprawnione do egzaminowania w zakresie uprawnień energetycznych grup G1, G2, G3.

Czas trwania

4 h

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Spotkanie odbywa się na platformie Clickmeeting, egzamin poprzez platformę Zoom.
Spotkanie odbywa się na platformie Clickmeeting, egzamin poprzez platformę Zoom.
Spotkanie odbywa się na platformie Clickmeeting, egzamin poprzez platformę Zoom.

Rejestracja

Cena standardowa
440
zwolnione z vat
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
  • Nazwa firmy: A-cademy Sp. z o.o.
  • Ulica i nr: Wolności 345
  • Kod pocztowy: 41-800
  • Miejscowość: Zabrze
  • Numer NIP: 6482812193

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

A-cademy Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, Polska Wolności 345

Organizator

A-cademy Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, Polska
Wolności 345
woj. śląskie
Prowadzona przez nasz ośrodek A/Cademy to baza specjalistycznych kursów, akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Akredytacja UDT, którą otrzymał nasz ośrodek szkoleń praktycznych to gwarancja, że działamy zgodnie z najlepszą praktyką. Daje pe...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!