W pracy rysujesz przewagę zyskujesz! Myślenie wizualne w biznesie i edukacji

O szkoleniu

Zapewniam Cię, że gdy w pracy rysujesz - przewagę zyskujesz!

Myślenie wizualne to narzędzie efektywnej komunikacji oraz skutecznej pracy z zespołem. Jest to zastąpienie treści rysunkiem biznesowym, który zapada w pamięć, przemawia do odbiorców, a co najważniejsze jest prosty, funkcjonalny i atrakcyjny dla oka przez co szybciej trafia do odbiorców niż słowo pisane. Jest to szybki sposób na wizualizację omawianego tematu.

Myślenie wizualne służy do tłumaczenia treści. Proste słowa i rysunki angażują słuchaczy, przyciągają uwagę i sprawiają, że przekaz jest skuteczniejszy. Myślenie wizualne wykorzystuje się do komunikacji z zespołem, stawiania celów, wyznaczania i rozliczania zadań, tworzenia map myśli, notatek wizualnych. Służy również do porządkowania i sterowania środowiskiem pracy. Myślenie wizualne wykorzystuje się w sprzedaży, podczas realizacji projektów oraz szkoleń. Myśleniem wizualnym wyraża się emocje.
Dlaczego warto wziąć udział?

Myślenie wizualne poprawia komunikację, motywuje i angażuje zespół do działania. Rysunek biznesowy pobudza kreatywność zespołu dzięki czemu członkowie zespołu skuteczniej generują pomysły i rozwiązują problemy. Będziesz bardziej zapamiętany przez odbiorców, a tym samym skuteczniejszy w tym co robisz. 
Przekonasz się również, że Ty też potrafisz rysować!

Kto powinien wziąć udział?

Myślenie wizualne jest skutecznym narzędziem dla: liderów, managerów każdego szczebla, trenerów, szkoleniowców, nauczycieli, sprzedawców - dla każdego, kto chce być bardziej zapamiętany, konkurencyjny, kto chce przyciągnąć uwagę odbiorców i skuteczniej komunikować się z ludźmi.

Program szkolenia

Na szkoleniu czeka Cię:

  • praktyczna wiedza
  • rysowanka biznesowa zawierającą 30 stron ćwiczeń
  • niezbędnik rysownika
  • gry i ćwiczenia
  • nauka przez zabawę

Czas trwania

10:00 - 18:00

Prelegenci

ANNA ZIELIŃSKA-STECYNA

Trener, manager w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruje dynamicznym zespołem, odpowiada za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Wykształcenie:

Skończyłam studia magisterskie z zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe z Systemów Zarządzania Jakością na Wyższej Szkole Biznesu.

Doświadczenie i specjalizacja:

Od 2008r. jestem menedżerem w jednej z największych firm usługowych w  Polsce. Kieruję dynamicznym zespołem, odpowiadam za sprzedaż oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Jestem trenerem wewnętrznym. Prowadzę szkolenia produktowe, sprzedażowe, coachingowe dla managerów i sprzedawców oraz z 5S - narzędzia stosowanego w Lean Management. Jestem certyfikowanym Green Beltem Six Sigma - kieruję projektami realizowanymi metodą DMAIC. Podczas prac projektowych pracuję narzędziami Lean Sigma, metodą 5S oraz Kaizen - ciągłe doskonalenie - ponieważ jestem przekonana, że ulepszaniu nie ma końca.... Tą filozofią kieruję się również w życiu prywatnym. Ciągle uczę się czegoś nowego, a inspiracji wokół nie brakuje. Rysuję od zawsze. Jestem zachwycona skutecznością rysunku biznesowego i dlatego teraz chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w stosowaniu Myślenia Wizualnego w pracy. Jestem autorką książki "RysowAnka szczęścia. Podpowiednik myślenia wizualnego".

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Hotel***** Radisson Blu

31-101 Kraków

Straszewskiego 17

woj. małopolskie

Conference Center - Ogrodowa 12

61-821 Poznań

Ogrodowa 12

woj. wielkopolskie

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
490
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowo-konferencyjne
  • certyfikat uczestnictwa (zobacz wzór)
Zapisz się

Organizator

Avenhansen Sp. z o.o.
30-218 Kraków
ul. Podłączne 31
woj. małopolskie
Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową. Nasz profesjonalizm opiera się na wiedzy o prowadzeniu firmy szkoleniowej i umiejętnościach obsługi naszych Klientów. To również otwartość na informacje płynące do nas z zewnątrz, umiejętność słuchania naszyc...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

  1. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego powyżej.
  2. Po jego otrzymaniu będziemy się kontaktować z Państwem, potwierdzać udział oraz przekazywać informacje dotyczące organizacji szkolenia oraz zasad płatności.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Avenhansen Sp. z o.o.
30-218 Kraków ul. Podłączne 31
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!