Arkadiusz Maraski

Top 3 konferencji dla eCommerce w 2021 roku

Epidemia znacznie zmieniła świat eventów biznesowych. W miejsce konferencji stacjonarnych organizowanych na całym świecie pojawił się cały szereg eventów hybrydowych bądź całkowicie online. Podróżowanie wciąż jest utrudnione i wiąże się z większym ryzykiem, ale to nie oznacza że musimy całkowicie zrezygnować z udziału w konferencjach. Omawiamy Top 3 konferencji dla eCommerce planowanych na 2021 rok.

Ecom World 2021

Ecomm

Organizator Ecom World 2021, firma Strata Virtual Events, reklamuje swoje wydarzenie jako największy event dla branży eCommerce w roku 2021 zapowiadając, że udział w tej konferencji online weźmie ponad 50 tysięcy uczestników z całego świata. Konferencja zaplanowana na 15–16 listopada 2021 r. będzie skupiać się na kilku blokach tematycznych:

 • Produkt i Operacje, w ramach którego omawiane będą strategie pozyskiwania produktów, fulfillment czy też najlepsze praktyki w zakresie organizacji operacji biznesowych, które pomagają nie utonąć w zalewie zapytań kierowanych do obsługi klienta, zwrotów czy reklamacji.
 • Witryna sklepowa, którego zadaniem będzie omówić wszelkie nowinki branżowe w zakresie projektowania i optymalizacji sklepu, rozumienia rynków i rosnącego handlu społecznościowego, platform typu marketplace takich jak Amazon, Shopify czy Etsy, a także zagadnienia budowania marki sklepu internetowego.
 • Strategie generowania wzrostu - blok, w trakcie którego omówione zostaną strategie, systemy i sekrety wykorzystywane przez najlepszych ekspertów ds. reklamy we wszystkich głównych kanałach marketingowych w e-commerce. Facebook Ads, Instagram, Google, TikTok, Content Marketing, SEO, Influencer Marketing - to i wiele więcej w trakcie bloku poświęconego wzrostowi.

www: ecomworldconference.com

Seamless Middle East 2021

Konferencja Seamless 2021

Seamless Middle East to jedna z największych konferencji i targów poświęconych tematyce eCommerce. Tym razem konferencja odbędzie się w dniach 29–30 września 2021 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W trakcie tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się ponad 10 000 uczestników, 300 prelegentów i ponad 350 wystawców. W programie konferencji między innymi: przyszłość płatności, fintech, budowanie marek digitalowych, omnichanel, czyli jak handel detaliczny i elektroniczny łączą się ze sobą. Konferencji towarzyszą również targi i wystawa start-upów - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, innowacje w modelach biznesowych - to wszystko w trakcie Seamless Middle East.

www: www.terrapinn.com/exhibition/seamless-middle-east/index.stm

Virtual Customer Engagement Summit

Konferencja Customer Engagement Summit 2021

Virtual Customer Engagement Summit to największa impreza poświęcona Customer Experience (CX) w Europie. Aktualna edycja odbędzie cię całkowicie wirtualnie i zaplanowana jest na 9–11 listopada 2021 r.. Transmisja na żywo ze studia konferencji urządzonego w stylu telewizyjnej redakcji pozwoli śledzić kilkadziesiąt prelekcji. Organizatorzy konferencji spodziewają się ponad 800 uczestników, dla których przygotowano również szerokie możliwości networkingu. Konferencja będzie unikalną okazją do zapoznania się z kilkudziesięcioma studiami przypadków pochodzącymi od największych marek i innowatorów w dziedzinie Customer Experience.

www: https://engagecustomer.com/forums/customer-engagement-summit/

Jeśli szukasz więcej kursów, szkoleń i konferencji eCommerce w Eventis.pl znajdziesz kalendarz nadchodzących wydarzeń biznesowych realizowanych zarówno online, jak i stacjonarnie, w całej Polsce!

Arkadiusz Maraski

Arkadiusz Maraski

Redaktor Eventis.pl

Specjalizuję się w obszarach marketingu, reklamy i promocji, sprzedaży, obsługi klienta i e-commerce. Piszę na tematy związane z negocjacjami, technikami sprzedaży, marketingiem internetowym (SEM, SEO, Social Media, CRM), CX i UX. Obszary mojej specjalizacji wynikają zarówno z mojego zainteresowania trendami w tych silnie zmieniających się branżach, jak umiejętnością łączenia kreatywności z analizą danych, które są szczególnie ważne w nowoczesnym marketingu i sprzedaży.

Polecane wydarzenia

SEO e-commerce. Pozycjonowanie sklepu internetowego. Szkolenie dla managerów i specjalistów e-commerce

 • już od 550 zł
 • od 550 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

Specjalista E-Commerce: zarządzanie i marketing dla sklepów internetowych

 • już od 1 309 zł
 • od 1 309 zł
Zapisz się
J.G.Training

Umowa o roboty budowlane – jak zabezpieczyć interesy stron i zminimalizować ryzyko związane z prowadzoną inwestycją

 • już od 1 790 zł
 • od 1 790 zł
Zapisz się

Komunikacja interpersonalna - warsztaty efektywnej komunikacji

 • już od 1 490 zł
 • od 1 490 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego
2 kwietnia 2024
Przełam bariery kariery w kadrach, płacach i HR z Akademią Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego

Obszar kadr i płac ulega szybkim i głębokim przemianom. Częste zmiany przepisów oraz rosnące oczekiwania pracowników sprawiają, że specjaliści ds. kadr i płac potrzebują nieustannie się rozwijać i podnosić kompetencje.

Czytaj więcej
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?
19 marca 2024
Dyrektywa Maszynowa: jak uzyskać znak CE?

Znak CE to oznaczenie umieszczane na produktach, które spełniają wymagania określone w przepisach UE dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Dotyczy on również maszyn zgodnie z Dyrektywą Maszynową.

Czytaj więcej
Tableau kurs - kompletny poradnik dla początkujących i zaawansowanych
19 marca 2024
Tableau kurs - kompletny poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Tableau to lider w dziedzinie wizualizacji danych, który oferuje potężne i intuicyjne rozwiązania, które umożliwiają organizacjom wszystkich rozmiarów przekształcać surowe dane w łatwe do zrozumienia, interaktywne i atrakcyjne wizualizacje.

Czytaj więcej
Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Polsce
19 marca 2024
Gospodarka opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w Polsce

Gospodarka opakowaniami jest istotna zarówno dla zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego, ochrony środowiska, jak i funkcjonowania firm w wielu branżach. Warto poznać obowiązujące przepisy w tym obszarze.

Czytaj więcej