Znajdź szkolenia Wrocław i kursy we Wrocławiu na każdy temat!

szkolenia Wrocław, kursy

Kursy Wrocław, szkolenia: 62

 • już od 620 zł
620 zł
 • już od 700 zł
700 zł
 • już od 620 zł
620 zł
 • już od 620 zł
620 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 850 zł
850 zł
 • już od 1 000 zł
1 000 zł
 • już od 1 000 zł
1 000 zł
 • już od 800 zł
800 zł
 • już od 590 zł
590 zł
 • już od 980 zł
980 zł
 • już od 640 zł
620 zł
 • już od 911 zł
960 zł
 • już od 911 zł
911 zł
 • już od 669 zł
669 zł
Artykuł

Szkolenia Wrocław: znajdź kurs we Wrocławiu, szkolenie, webinar lub konferencję!

Wrocławski rynek szkoleń rozwija się bardzo dynamicznie. Na terenie Wrocławia działa kilkaset firm szkoleniowych zajmujących się edukacją dla biznesu, zarówno w obszarze szkoleń miękkich, jak i twardych. Bogata oferta hoteli i ośrodków szkoleniowych sprzyja tego typu działalności, a szkolenia, kursy, warsztaty, konferencje i webinary organizowane we Wrocławiu charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym!

Spis treści:

 1. Wrocław: jak wybrać dobre szkolenie?
 2. Gdzie znaleźć szkolenia Wrocław? Jak znaleźć dobry kurs we Wrocławiu?
 3. Czy warto brać udział w szkoleniach?
 4. Popularne szkolenia oraz kursy we Wrocławiu
 5. Konferencje Wrocław
 6. Miasto Wrocław
Wrocław: jak wybrać dobre szkolenie?

Lista szkoleń organizowanych w stolicy Dolnego Śląska rośnie w szybkim tempie. Dostępne są tu zarówno typowe otwarte szkolenia miękkie popularne w każdym regionie kraju (np. interpersonalne, budowanie zespołu, trening asertywności, wystąpienia publiczne, radzenie sobie ze stresemmenedżerskie), jak też szkolenia twarde dotyczące chociażby systemów zarządzania jakością, norm ISO czy metodyk zarządzania projektami jak Prince2 czy PMBOK. Ze względu na zróżnicowaną jakość dostępnych szkoleń warto przy ich wyborze kierować się kilkoma zasadami:

 • Dokładny research i porównanie ofert szkoleń – jeśli chcemy wybrać szkolenie dobrze dopasowane do specyfiki branży, w której działamy, ale też potrzeb firmy i pracowników warto poświęcić czas na przegląd i porównanie ofert szkoleń. Pozwoli to efektywnie alokować budżet szkoleniowy, ale przede wszystkim nie stracić czasu i energii na udział w szkoleniu nie pozwalającym pozyskać wiedzy i umiejętności na których nam zależy.
 • Zapoznanie z programem szkolenia – zanim wyślemy formularz zgłoszeniowy poświęćmy czas na przestudiowanie programu szkolenia i analizę, które z jego punktów są dla nas interesujące i wartościowe. Warto również przy okazji analizy programu zwrócić uwagę na metody nauczania: mogą to być wykłady czy prezentacje, ale też ćwiczenia praktyczne, warsztaty, analiza case study itp.
 • Sprawdź życiorysy prelegentów – udane szkolenie to nie tylko dobrze dobrany program, ale też trenerzy i wykładowcy potrafiący zrozumieć codzienne wyzwania biznesowe naszej firmy i pracowników, posiadający wiedzę, ale potrafiący też ją przekazać. Sprawdźmy również jakie praktyczne doświadczenia posiadają osoby prowadzące dane wydarzenie.
 • Warunki udziału i cena – koniecznym etapem wyboru szkolenia powinno być również porównanie podobnych ofert wielu różnych organizatorów. Pozwoli to zarówno uniknąć sytuacji, w której możemy znacząco przepłacić, jak też sytuacji, w której skuszeni niską ceną niewłaściwie ocenimy jakość danego wydarzenia. Powinniśmy być świadomi, że na jego cenę składa się szereg elementów, poczynając na wynagrodzeniu dla osób prowadzących, poprzez przygotowanie odpowiednich materiałów szkoleniowych i narzędzi (czasami w trakcie szkoleń używane są zaawansowane systemy audiowizualne czy komputerowe), salę konferencyjną wraz z wyżywieniem i organizacją przerw na kawę, aż po elementy takie jak marketing oraz zarobek organizatora. Szkolenie jest usługą złożoną, stąd też niska cena powinna być dla nas sygnałem ostrzegawczym. Może się okazać, że organizator poszedł na znaczne kompromisy w sferze merytoryki i organizacji danego wydarzenia, aby zapewnić niską cenę. Nie warto poświęcać środków przedsiębiorstwa oraz czasu i zaangażowania naszych pracowników na udział w szkoleniach o wątpliwej wartości.
Gdzie znaleźć szkolenia Wrocław? Jak znaleźć dobry kurs we Wrocławiu?

Listę szkoleń i kursów biznesowych znajdą Państwo na górze powyższej strony. Polecamy skorzystanie z wyszukiwarki, która ułatwi znalezienie oferty odpowiadającej najlepiej na Państwa potrzeby. Oferty prezentowane powyżej zawierają informacje o szczegółowym programie wydarzenia, życiorysy osób prowadzących prelekcje i zajęcia, informacje o organizatorze, a także cenę oraz opis warunków uczestnictwa w danym szkoleniu. Zawsze staramy się podawać również miejsce odbycia się danego spotkania, o ile już zostało ustalone przez organizatora. Jeśli są Państwo zdecydowani na udział w konkretnym wydarzeniu wystarczy, że wypełnią Państwo formularz zgłoszeniowy. Organizator skontaktuje się z Państwem w ciągu 48 godzin, potwierdzi przyjęcie zgłoszenia oraz przekaże informacje organizacyjne.

Zachęcamy również do sprawdzenia listy szkoleń w województwie dolnośląskim oraz listy firm szkoleniowych z Wrocławia i Dolnego Śląska.

Czy warto brać udział w szkoleniach?

Współczesny świat zmienia się coraz szybciej – wiedza, którą zdobyliśmy w trakcie studiów bądź w szkole staje się niekompletna bądź nieaktualna dużo szybciej niż miało to miejsce w przeszłości. Dlatego tak ważne jest żeby również po zakończeniu kształcenia formalnego stale podnosić swoje umiejętności i aktualizować wiedzę. Szkolenia otwarte mogą być jednym ze sposobów realizacji tych celów. Warto również pamiętać, że szkolenia pozwalają nam podnosić swoją atrakcyjność na dynamicznym rynku pracy, nasza chęć dokształcania się i rozwijania może być ważnym sygnałem dla pracodawcy w kwestii awansu i gotowości podejmowania się bardziej wymagających zadań. Dla pracodawcy wysyłanie pracowników na szkolenia może być zarówno inwestycją w rozwój firmy, dzięki pozyskaniu nowych umiejętności, jak też dobrą metodą motywacji i utrzymania w zespole najbardziej aktywnych i ambitnych pracowników i menedżerów.

Popularne szkolenia oraz kursy we Wrocławiu

Analiza wyszukiwań w naszym serwisie pokazuje, że najczęściej poszukiwane kursy we Wrocławiu oferowane przez firmy szkoleniowe to między innymi:

Warto pamiętać, że w dzieiejszych czasach nie musimy się też ograniczać do szkoleń i kursów we Wrocławiu. Znacznie rośnie oferta szkoleń online oraz kursów online dla osób indywidualnych. Pozla to zyskać dostęp do wiedzy bez względu na miejsce zamieszkania czy zatrudnienia.

Konferencje Wrocław

Szkolenia, warsztaty i kursy to najpopularniejsze formaty wydarzeń merytorycznych. Do naszej dyspozycji są jednak również rozmaite konferencje, kongresy i seminaria biznesowe realizowane na terenie Wrocławia. Pozwalają one nie tylko poszerzać wiedzę w danym zakresie, ale są też doskonałą okazją do nawiązania kontaktó biznesowych i zawodowych. W dziejszych czasach sieć kontaktów oraz orientacja w trendach i nowinkach są nie mniej ważne niż twarda wiedza. W naszej bazie zamieszczamy zatem również informacje o konferencjach we Wrocławiu, kongresach, seminariach i tym podobnych wydarzeniach biznesowych.

Miasto Wrocław

Wrocław i (łac. Vratislavia lub Wratislavia) – miasto na prawach powiatu w województwie dolnośląskim i stolica tego województwa. Ulokowane w Europie Środkowej, nad rzeką Odrą w południowo-zachodniej Polsce. Historyczna stolica Dolnego Śląska, główne miasto aglomeracji wrocławskiej i ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy. Pod względem liczby mieszkańców jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce z 641 607 mieszkańców.

Szkolenia Wrocław: znajdź kurs we Wrocławiu, szkolenie, webinar lub konferencję!
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wrocław: szkolenia, kursy, konferencje

Dowiedz się jak działa baza szkoleń, kursów i konferencji organizowanych we Wrocławiu.
Dowiedz się czym jest baza szkoleń, kursów i konferencji biznesowych Eventis.pl

Nasza baza zawiera wszelkiego typu wydarzenia merytoryczne kierowane do biznesu, pracowników firm i instytucji publicznych z Wrocławia. Są to przede wszystkim szkolenia, kursy, warsztaty, seminaria, webinary, konferencje i kongresy.

To bardzo proste, wejdź na stronę danego wydarzenia, a następnie przejdź do sekcji z cenami. Wybierz termin i cenę szkolenia, kursu lub konferencji i wypełnij formularz elektronicznej rejestracji. Trafi on natychmiast do organizatora wydarzenia, który skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić rejestrację i przekazać wszelkie niezbędne informacje.

Jeśli organizujesz szkolenia, kursy bądź konferencje we Wrocławiu możesz skontaktować się z nami! Założymy Ci konto umożliwiające umieszczanie informacji o organizowanych wydarzeniach w bazie szkoleń, kursów i konferencji we Wrocławiu!
Bądź na bieżąco

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jak znaleźć najlepsze sale konferencyjne?
28 listopada 2023
Jak znaleźć najlepsze sale konferencyjne?

Chcesz zorganizować konferencję i poszukujesz sprawdzonej sali konferencyjnej, która zapewni odpowiednią wygodę i oprawę dla twojego wydarzenia? Sprawdź jak znaleźć najlepsze sale konferencyjne.

Czytaj więcej
Jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?
20 listopada 2023
Jak otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej?

Dowiedz się w jaki sposób banki oceniają zdolność kredytową oraz jak można poprawić swoją zdolność kredytową poprzez długoterminowe planowanie finansów, co pomoże uzyskać pożyczkę.

Czytaj więcej
Zawody przyszłości: jakie kursy i szkolenia zrobić, aby znaleźć pracę?
17 listopada 2023
Zawody przyszłości: jakie kursy i szkolenia zrobić, aby znaleźć pracę?

Rynek pracy ulega szybkim zmianom, w wyniku których powstają zawody przyszłości. Warto dowiedzieć się na jakie zawody zapotrzebowanie rośnie oraz sprawdzić jak można znaleźć zatrudnienie w przyszłościowym zawodzie.

Czytaj więcej
Jak efektywnie promować stowarzyszenie i fundację w Internecie?
9 listopada 2023
Jak efektywnie promować stowarzyszenie i fundację w Internecie?

Prowadzenie fundacji lub stowarzyszenia przynosi dużo satysfakcji, ale wymaga też wiedzy i zaangażowania. Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych darczyńców i wolontariuszy w zatłoczonym cyfrowym świecie?

Czytaj więcej
Kurs Wrocław, szkolenie Wrocław, konferencja Wrocław

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia, gdy pojawi się nowe szkolenie Wrocław, kurs Wrocław, warsztaty lub konferencje!