Wyszukiwanie wydarzeń
Słowo kluczowe:
Np.: temat, miasto, nazwa organizatora...

• Szkolenia Wrocław 2020 - baza szkoleń i kursów we Wrocławiu

Wyświetlone wszystkie (613)
1
Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST

Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST
ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.

ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.
ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.

ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.

DEKRA Polska Sp. z o.o.

DEKRA Polska Sp. z o.o.
Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o.

Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o.
Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o.

Russell Bedford Poland Akademia Sp. z o.o.

• Szkolenia Wrocław 2020 - baza szkoleń i kursów we Wrocławiu • Szkolenia Wrocław 2020 - baza szkoleń i kursów we Wrocławiu

Wyświetlone wszystkie (613)
1
Zobacz również

Szkolenia we Wrocławiu, kursy Wrocław 2020

Wrocławski rynek szkoleń rozwija się bardzo dynamicznie. Chociaż oferta szkoleń we Wrocławiu wciąż nie jest tak rozległa jak w Warszawie, to stolica województwa dolnośląskiego nie ma się czego wstydzić. Na przełomie 2019 i 2020 roku działało tu kilkaset firm szkoleniowych zajmujących się edukacją dla biznesu, zarówno w obszarze szkoleń miękkich, jak i twardych. Bogata oferta hoteli i ośrodków szkoleniowych sprzyja tego typu działalności.

Jak wybrać dobre szkolenie?

Lista szkoleń organizowanych w stolicy Dolnego Śląska rośnie w szybkim tempie. Dostępne są tu zarówno typowe szkolenia miękkie popularne w każdym regionie kraju (np. z komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, trening asertywności, wystąpienia publiczne, antystresowe czy też szkolenia menedżerskie), jak też szkolenia twarde dotyczące chociażby systemów zarządzania jakością, norm ISO czy metodyk zarządzania projektami jak Prince2 czy PMBOK. Ze względu na zróżnicowaną jakość dostępnych szkoleń warto przy ich wyborze kierować się kilkoma zasadami:
  • Dokładny research i porównanie ofert szkoleń – jeśli chcemy wybrać szkolenie dobrze dopasowane do specyfiki branży, w której działamy, ale też potrzeb firmy i pracowników warto poświęcić czas na przegląd i porównanie ofert szkoleń. Pozwoli to efektywnie alokować budżet szkoleniowy, ale przede wszystkim nie stracić czasu i energii na udział w szkoleniu nie pozwalającym pozyskać wiedzy i umiejętności na których nam zależy.
  • Zapoznanie z programem szkolenia – zanim wyślemy formularz zgłoszeniowy poświęćmy czas na przestudiowanie programu szkolenia i analizę, które z jego punktów są dla nas interesujące i wartościowe. Warto również przy okazji analizy programu zwrócić uwagę na metody nauczania: mogą to być wykłady czy prezentacje, ale też ćwiczenia praktyczne, warsztaty, analiza case study itp.
  • Sprawdź życiorysy prelegentów – udane szkolenie to nie tylko dobrze dobrany program, ale też trenerzy i wykładowcy potrafiący zrozumieć codzienne wyzwania biznesowe naszej firmy i pracowników, posiadający wiedzę, ale potrafiący też ją przekazać. Sprawdźmy również jakie praktyczne doświadczenia posiadają osoby prowadzące dane wydarzenie.
  • Warunki udziału i cena – koniecznym etapem wyboru szkolenia powinno być również porównanie podobnych ofert wielu różnych organizatorów. Pozwoli to zarówno uniknąć sytuacji, w której możemy znacząco przepłacić, jak też sytuacji, w której skuszeni niską ceną niewłaściwie ocenimy jakość danego wydarzenia. Powinniśmy być świadomi, że na jego cenę składa się szereg elementów, poczynając na wynagrodzeniu dla osób prowadzących, poprzez przygotowanie odpowiednich materiałów szkoleniowych i narzędzi (czasami w trakcie szkoleń używane są zaawansowane systemy audiowizualne czy komputerowe), salę konferencyjną wraz z wyżywieniem i organizacją przerw na kawę, aż po elementy takie jak marketing oraz zarobek organizatora. Szkolenie jest usługą złożoną, stąd też niska cena powinna być dla nas sygnałem ostrzegawczym. Może się okazać, że organizator poszedł na znaczne kompromisy w sferze merytoryki i organizacji danego wydarzenia, aby zapewnić niską cenę. Nie warto poświęcać środków przedsiębiorstwa oraz czasu i zaangażowania naszych pracowników na udział w szkoleniach o wątpliwej wartości.

Gdzie szukać szkoleń odbywających się we Wrocławiu?

Listę tego typu szkoleń i kursów znajdą Państwo na górze powyższej strony. Polecamy skorzystanie z wyszukiwarki, która ułatwi znalezienie oferty odpowiadającej najlepiej na Państwa potrzeby. Oferty prezentowane powyżej zawierają informacje o szczegółowym programie wydarzenia, życiorysy osób prowadzących prelekcje i zajęcia, informacje o organizatorze, a także cenę oraz opis warunków uczestnictwa w danym szkoleniu. Zawsze staramy się podawać również miejsce odbycia się danego spotkania, o ile już zostało ustalone przez organizatora. Jeśli są Państwo zdecydowani na udział w konkretnym wydarzeniu wystarczy, że wypełnią Państwo formularz zgłoszeniowy. Organizator skontaktuje się z Pańśtwem w ciągu 48 godzin, potwierdzi przyjęcie zgłoszenia oraz przekaże informacje organizacyjne.

Zachęcamy również do sprawdzenia listy szkoleń w województwie dolnośląskim.

Czy warto brać udział w szkoleniach?

Współczesny świat zmienia się coraz szybciej – wiedza, którą zdobyliśmy w trakcie studiów bądź w szkole staje się niekompletna bądź nieaktualna dużo szybciej niż miało to miejsce w przeszłości. Dlatego tak ważne jest żeby również po zakończeniu kształcenia formalnego stale podnosić swoje umiejętności i aktualizować wiedzę. Szkolenia mogą być jednym ze sposobów realizacji tych celów. Warto również pamiętać, że szkolenia pozwalają nam podnosić swoją atrakcyjność na dynamicznym rynku pracy, nasza chęć dokształcania się i rozwijania może być ważnym sygnałem dla pracodawcy w kwestii awansu i gotowości podejmowania się bardziej wymagających zadań. Dla pracodawcy wysyłanie pracowników na szkolenia może być zarówno inwestycją w rozwój firmy, dzięki pozyskaniu nowych umiejętności, jak też dobrą metodą motywacji i utrzymania w zespole najbardziej aktywnych i ambitnych pracowników i menedżerów.

Wrocław

Wrocław i (łac. Vratislavia lub Wratislavia) – miasto na prawach powiatu w województwie dolnośląskim i stolica tego województwa. Ulokowane w Europie Środkowej, nad rzeką Odrą w południowo-zachodniej Polsce. Historyczna stolica Dolnego Śląska, główne miasto aglomeracji wrocławskiej i ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy. Pod względem liczby mieszkańców jest czwartym co do wielkości miastem w Polsce z 641 607 mieszkańców. Oficjalna strona miasta dostępna jest pod adresem https://www.wroclaw.pl/