Szkolenie Incoterms 2020

O szkoleniu

Szkolenie Incoterms 2020 jest całkowicie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa opierającego się na międzynarodowym obrocie towarów.
Wysoki poziom wiedzy specjalistycznej szkoleniowców TSL Silesia Group pozwala na przekazanie wiedzy merytorycznej oraz umiejętności praktycznych w stosowaniu formuł Incoterms 2020 uczestnikom szkolenia.
W trakcie szkolenia każdy uczestnik zostaje zapoznany z zasadami stosowania formuł Handlowych Incoterms 2020 w dokonywaniu obrotu towarowego z zagranicą.
Uczestnik zdobywa wiedzę pozwalającą na wykonywanie zawodu na poziomie specjalisty.
Dlaczego warto wziąć udział?

Warunki dostawy Incoterms  ® są umieszczane w umowach handlowych na całym Świecie dzieląc odpowiedzialność pomiędzy sprzedającym a kupującym.
Umiejętność stosowania Warunków dostawy Incoterms  ® oraz szeroka wiedza na ten temat otrzymana w trakcie szkolenia w wykonaniu TSL Silesia ogranicza ryzyko powstania kosztów dodatkowych, strat, reklamacji, a, głównie pogorszenia relacji biznesowych pomiędzy Kupującym a Sprzedającym. 

Kto powinien wziąć udział?

specjalistów działów logistyki, specjalistów działów handlowych, specjalistów działów zakupów, menadżerów, Agentów Celnych oraz innych osób, zainteresowanych tematyką handlu krajowego oraz zagranicznego.

Program szkolenia

Incoterms  ® 2020 podstawowe zasady stosowania warunków handlowych;

Zmiany Incoterms  ® 2020 w porównaniu do poprzedniej wersji Incoterms  ® 2010, różnica pomiędzy Incoterms  ®  2020 a Incoterms  ®  2010;

Stosowanie formuł Incoterms  ® 2020 ( EXW, FCA, CPT, CIP, DAP, DPU, DDP);

Stosowanie formuł Incoterms  ® 2020 w transporcie morskim (FAS, FOB, CFR,CIF);
Ubezpieczenie w regułach Incoterms  ®
Błędy przy stosowaniu Incoterms oraz konsekwencje z nimi zwjązane,  przykłady praktyczne.
Pytania odpowiedzi.

Czas trwania

9:00 - 16:00

Prelegenci

Sławomir Musiał:

Młodszy Insp. SCS w st. spoczynku, emerytowany funkcjonariusz Służby Celno Skarbowej, z doświadczeniem służby na wielu stanowiskach, w tym w dziale  orzecznictwa w zakresie kar pieniężnych z tytułu naruszenia ustawy o monitorowaniu przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowym i SENT) 

Agnieszka Madura:

Zastępca Dyrektora Agencji Celnej TSL Silesia,

Agent Celny z wieloletnim doświadczeniem  w zakresie obrotu towarowego, orzecznictwa w postepowaniu celno- podatkowym.(Egzamin Państwowy potwierdzający uprawnienia do wykonywania zawodu Agenta Celnego 1993 ).

Grzegorz Tomsia

Emerytowany funkcjonariusz służby Celno-Skarbowej, posiadający wieloletnie doświadczenie bezpośredniej obsługi klienta w obszarze dozoru celnego, środków taryfowych i pozataryfowych, przyjmowania i kontroli zgłoszeń celnych, legalizowania i weryfikowania nabywania statusu pochodzenia.

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: tylko online

Rejestracja

Standardowa
400
+23% VAT
Cena zawiera:
  • udział w zajęciach
  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się

Organizator

TSL Silesia GROUP Spółka z o.o.
41-902 Bytom
Bytom ul. Rycerska 9
woj. śląskie
TSL Silesia Group to prężnie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza. Największym naszym atutem są szkoleniowcy oraz doradcy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży celno-skarbowej. Nasi szkoleniowcy wyróżniają się: • biegłością w stos...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Przedpłata 7 dni z góry.

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

TSL Silesia GROUP Spółka z o.o.
41-902 Bytom Bytom ul. Rycerska 9
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!