Sebastian Nowak

Top konferencje UX, CX, Design Thinking...

User Experience szturmem zdobyło świat biznesu i to nie tylko e-commerce. Jak ważne jest doświadczenie i satysfakcja użytkownika i klienta dla odnoszenia trwałych sukcesów w biznesie nikomu już dzisiaj nie trzeba tłumaczyć. Jak jednak zadbać o UX produktów i usług? Jak rozwijać wiedzę pracowników w obszarze UX i CX? Zapraszamy do zapoznania się z listą ciekawych konferencji, które pomogą Ci się wznieść na wyższy poziom!

Konferencja UX Poland

Termin: 23-24 września 2021
Gdzie: Warszawa + online
Cena biletów: 675 zł brutto za bilet na konferencję online, 1150 zł brutto za bilet na konferencję stacjonarną

UX Poland to już kultowa konferencja dla wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie cyfrowych produktów i usług, User Expierience i Customer Experience i to bez względu na branżę. W tym roku konferencja odbędzie się po raz dwunasty, a w wśród panelistów znajdziemy między innymi takie osoby jak Grzegorz Bobrowiecki (Wunderteam), Anna Sazonova i Andrzej Poniatowski (Atlassian), Marek Brzeziński (Roche), Maria Leńczuk (Edisonda), Barbara Mróz-Gorgoń (PayEye), Łukasz Ogrodniczak (Allegro), Magda Dobrowolska-Sagan (Play) i wielu innych.

Konferencja UX Poland

POLISHOPA Design Thinking Conference 2021

Termin: 20-22 września 2021
Gdzie: online
Cena biletów: 565,80 zł brutto za 2-dni konferencji

POLISHOPA 2021 to już ósma edycja 3-dniowej wirtualnej konferencji składającej się z dwóch dni wykładów, po których następuje dzień warsztatów. W jej trakcie możesz spodziewać się prelekcji, studiów przypadków i wykładów prowadzonych przez międzynarodowych praktyków design thinking. W programie również panele dyskusyjne, na zakończenie każdego dnia konferencji oraz moderowane sesje networkingowe, które pomogą Ci rozwinąć sieć kontaktów. POLISHOPA to konferencja przede wszystkim dla pasjonatów design thinking, profesjonalistów z dziedziny projektowania i B+R, praktyków User Experience, praktyków Customer Experience czy liderów zmian organizacyjnych!

Konferencja POLISHOPA 2021

Konferencja PUSH UX 2021

21-22 października 2021
Gdzie: online
Cena biletów: już od 237 euro

PUSH UX 2021 to konferencja, która łączy innowacyjne projektowanie interakcji, kreatywne technologie i projektowanie doświadczeń użytkownika, oferując platformę dla projektantów, programistów i specjalistów UX. Konferencja PUSH organizowana jest od 2012 roku przez niezwykle zaangażowaną grupę praktykujących projektantów. Świetne opinie, innowacyjne podejście do układania programu konferencji i formuły zajęć sprawiają, że konferencja ta cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością.

PUSH UX 2021

Więcej wydarzeń dla eCommerce, UX & CX, projektantów…

Inne wydarzenia przygotowane z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką User Experience, Customer Experience oraz zagadnień takich jak projektowanie produktów, design thinking itp. znaleźć można w naszej bazie szkoleń, kursów i konferencji e-Commerce. Mamy nadzieję, że tak szerokie spektrum wydarzeń merytorycznych dla branży e-commerce, projektantów oraz designerów będzie doskonałą inspiracją do poszerzania horyzontów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, a także nawiązywania kontaktów.

Sebastian Nowak

Sebastian Nowak

Redaktor Eventis.pl

Zajmuję się tematyką nowoczesnych technologii w biznesie, między innymi z zakresu marketingu internetowego (SEM, SEO, copywriting, systemy analityczne dla eCommerce), a także tematami specjalistycznych umiejętności zawodowych niezbędnych na stanowiskach specjalistów i menedżerów.

Polecane wydarzenia

J.G.Training

Warsztaty Design Thinking – jak wychodzić poza schemat i szukać nowych rozwiązań

  • już od 1 290 zł
  • już od 1 290 zł
Zapisz się
HIGH5 Training Group

Design Thinking w HR

  • już od 1 890 zł
  • już od 1 890 zł
Zapisz się
HIGH5 Training Group

Visual Thinking: Myślenie wizualne w biznesie

  • już od 1 090 zł
  • już od 1 090 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Win-win: czym są negocjacje win-win, jakie są ich etapy i zalety?
9 stycznia 2023
Win-win: czym są negocjacje win-win, jakie są ich etapy i zalety?

Dowiedz się czym są negocjacje win-win oraz jakie są zalety tego typu negocjacji? Poznaj etapy negocjacji win win oraz sposoby rozwijania wiedzy pracowników z prowadzenia negocjacji handlowych.

Czytaj więcej
Co to jest coaching i mentoring?
3 stycznia 2023
Co to jest coaching i mentoring?

Coaching i mentoring to popularne techniki stosowane w rozwoju osobistym i zawodowym. Warto poznać różnice między coachingiem i mentoringiem oraz dowiedzieć się jak rozpocząć pracę w charakterze coacha lub mentora.

Czytaj więcej
Kompetencje menedżerskie – jak rozwijać umiejętności menedżerskie?
16 grudnia 2022
Kompetencje menedżerskie – jak rozwijać umiejętności menedżerskie?

Umiejętności kadry menedżerskiej zatrudnionej w organizacji mają kluczowe znaczenie dla efektywności jej działania oraz wytworzonej kultury organizacyjnej. Dlatego warto poznać kluczowe kompetencje menedżerskie oraz sposoby ich rozwijania.

Czytaj więcej
NLP: co to jest NLP i jakie są techniki NLP?
12 grudnia 2022
NLP: co to jest NLP i jakie są techniki NLP?

Dowiedz się czym jest NLP, jakie są najpopularniejsze techniki NLP i w jakich sytuacjach stosuje się najczęściej programowanie neurolingwistyczne. Poznaj argumenty za i przeciw stosowaniu technik NLP.

Czytaj więcej