Arkadiusz Maraski

Top konferencje UX, CX, Design Thinking...

User Experience szturmem zdobyło świat biznesu i to nie tylko e-commerce. Jak ważne jest doświadczenie i satysfakcja użytkownika i klienta dla odnoszenia trwałych sukcesów w biznesie nikomu już dzisiaj nie trzeba tłumaczyć. Jak jednak zadbać o UX produktów i usług? Jak rozwijać wiedzę pracowników w obszarze UX i CX? Zapraszamy do zapoznania się z listą ciekawych konferencji, które pomogą Ci się wznieść na wyższy poziom!

Konferencja UX Poland

Termin: 23-24 września 2021
Gdzie: Warszawa + online
Cena biletów: 675 zł brutto za bilet na konferencję online, 1150 zł brutto za bilet na konferencję stacjonarną

UX Poland to już kultowa konferencja dla wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie cyfrowych produktów i usług, User Expierience i Customer Experience i to bez względu na branżę. W tym roku konferencja odbędzie się po raz dwunasty, a w wśród panelistów znajdziemy między innymi takie osoby jak Grzegorz Bobrowiecki (Wunderteam), Anna Sazonova i Andrzej Poniatowski (Atlassian), Marek Brzeziński (Roche), Maria Leńczuk (Edisonda), Barbara Mróz-Gorgoń (PayEye), Łukasz Ogrodniczak (Allegro), Magda Dobrowolska-Sagan (Play) i wielu innych.

Konferencja UX Poland

POLISHOPA Design Thinking Conference 2021

Termin: 20-22 września 2021
Gdzie: online
Cena biletów: 565,80 zł brutto za 2-dni konferencji

POLISHOPA 2021 to już ósma edycja 3-dniowej wirtualnej konferencji składającej się z dwóch dni wykładów, po których następuje dzień warsztatów. W jej trakcie możesz spodziewać się prelekcji, studiów przypadków i wykładów prowadzonych przez międzynarodowych praktyków design thinking. W programie również panele dyskusyjne, na zakończenie każdego dnia konferencji oraz moderowane sesje networkingowe, które pomogą Ci rozwinąć sieć kontaktów. POLISHOPA to konferencja przede wszystkim dla pasjonatów design thinking, profesjonalistów z dziedziny projektowania i B+R, praktyków User Experience, praktyków Customer Experience czy liderów zmian organizacyjnych!

Konferencja POLISHOPA 2021

Konferencja PUSH UX 2021

21-22 października 2021
Gdzie: online
Cena biletów: już od 237 euro

PUSH UX 2021 to konferencja, która łączy innowacyjne projektowanie interakcji, kreatywne technologie i projektowanie doświadczeń użytkownika, oferując platformę dla projektantów, programistów i specjalistów UX. Konferencja PUSH organizowana jest od 2012 roku przez niezwykle zaangażowaną grupę praktykujących projektantów. Świetne opinie, innowacyjne podejście do układania programu konferencji i formuły zajęć sprawiają, że konferencja ta cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością.

PUSH UX 2021

Więcej wydarzeń dla eCommerce, UX & CX, projektantów…

Inne wydarzenia przygotowane z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką User Experience, Customer Experience oraz zagadnień takich jak projektowanie produktów, design thinking itp. znaleźć można w naszej bazie szkoleń, kursów i konferencji e-Commerce. Mamy nadzieję, że tak szerokie spektrum wydarzeń merytorycznych dla branży e-commerce, projektantów oraz designerów będzie doskonałą inspiracją do poszerzania horyzontów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, a także nawiązywania kontaktów.

Arkadiusz Maraski

Arkadiusz Maraski

Redaktor Eventis.pl

Specjalizuję się w obszarach marketingu, reklamy i promocji, sprzedaży, obsługi klienta i e-commerce. Piszę na tematy związane z negocjacjami, technikami sprzedaży, marketingiem internetowym (SEM, SEO, Social Media, CRM), CX i UX. Obszary mojej specjalizacji wynikają zarówno z mojego zainteresowania trendami w tych silnie zmieniających się branżach, jak umiejętnością łączenia kreatywności z analizą danych, które są szczególnie ważne w nowoczesnym marketingu i sprzedaży.

Polecane wydarzenia

Jak krok po kroku wdrożyć ochronę sygnalistów?

  • już od 99 zł
  • od 99 zł
Zapisz się
HIGH5 Training Group

Zarządzanie zespołem szkolenie

  • już od 1 790 zł
  • od 1 790 zł
Zapisz się

Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji - aspekty psychologiczne i prawne - zyskaj świadomość, czym jest mobbing oraz dyskryminacja.

  • już od 882 zł
  • od 882 zł
Zapisz się
Akademia Marketingu ATRIUM

AI w Marketingu - zwiększ efektywność, zaoszczędź czas

  • już od 1 057 zł
  • od 1 057 zł
Zapisz się

Ostatnie artykuły

Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?
10 lipca 2024
Model Coso – czym jest i jakie korzyści przynosi organizacjom?

Dowiedz się czym jest model Coso (Coso framework) oraz jakie korzyści dla organizacji przynosi wdrożenie zintegrowanego zarządzania ryzykiem w oparciu o ten model.

Czytaj więcej
Sygnalista i ochrona sygnalistów - kto to jest sygnalista i jakiej ochronie podlega?
9 lipca 2024
Sygnalista i ochrona sygnalistów - kto to jest sygnalista i jakiej ochronie podlega?

Dyrektywa o sygnalistach nakłada szereg obowiązków z zakresu ochrony sygnalistów - zarówno na firmy, jak też urzędy, oświatę i inne jednostki publiczne. Dowiedz się kim jest sygnalista, na czym polega ochrona sygnalistów i jak ją wdrożyć?

Czytaj więcej
Kursy na kierownika oraz wychowawcę wypoczynku – dlaczego warto?
5 lipca 2024
Kursy na kierownika oraz wychowawcę wypoczynku – dlaczego warto?

Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży to zadanie wymagające odpowiedzialności, wiedzy i umiejętności. Kursy na kierownika i wychowawcę wypoczynku dostarczają tej wiedzy, a także pozwalają uzyskać certyfikat MEN.

Czytaj więcej
Rozwój zawodowy logopedów i pedagogów: wyzwania i możliwości doskonalenia
25 czerwca 2024
Rozwój zawodowy logopedów i pedagogów: wyzwania i możliwości doskonalenia

Edukacja profesjonalna logopedów i pedagogów jest kluczowym elementem zapewniającym wysoki poziom usług edukacyjnych i terapeutycznych. Jak dbać o swój rozwój zawodowy?

Czytaj więcej