Sebastian Nowak

Top konferencje UX, CX, Design Thinking...

User Experience szturmem zdobyło świat biznesu i to nie tylko e-commerce. Jak ważne jest doświadczenie i satysfakcja użytkownika i klienta dla odnoszenia trwałych sukcesów w biznesie nikomu już dzisiaj nie trzeba tłumaczyć. Jak jednak zadbać o UX produktów i usług? Jak rozwijać wiedzę pracowników w obszarze UX i CX? Zapraszamy do zapoznania się z listą ciekawych konferencji, które pomogą Ci się wznieść na wyższy poziom!

Konferencja UX Poland

Termin: 23-24 września 2021
Gdzie: Warszawa + online
Cena biletów: 675 zł brutto za bilet na konferencję online, 1150 zł brutto za bilet na konferencję stacjonarną

UX Poland to już kultowa konferencja dla wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie cyfrowych produktów i usług, User Expierience i Customer Experience i to bez względu na branżę. W tym roku konferencja odbędzie się po raz dwunasty, a w wśród panelistów znajdziemy między innymi takie osoby jak Grzegorz Bobrowiecki (Wunderteam), Anna Sazonova i Andrzej Poniatowski (Atlassian), Marek Brzeziński (Roche), Maria Leńczuk (Edisonda), Barbara Mróz-Gorgoń (PayEye), Łukasz Ogrodniczak (Allegro), Magda Dobrowolska-Sagan (Play) i wielu innych.

Konferencja UX Poland

POLISHOPA Design Thinking Conference 2021

Termin: 20-22 września 2021
Gdzie: online
Cena biletów: 565,80 zł brutto za 2-dni konferencji

POLISHOPA 2021 to już ósma edycja 3-dniowej wirtualnej konferencji składającej się z dwóch dni wykładów, po których następuje dzień warsztatów. W jej trakcie możesz spodziewać się prelekcji, studiów przypadków i wykładów prowadzonych przez międzynarodowych praktyków design thinking. W programie również panele dyskusyjne, na zakończenie każdego dnia konferencji oraz moderowane sesje networkingowe, które pomogą Ci rozwinąć sieć kontaktów. POLISHOPA to konferencja przede wszystkim dla pasjonatów design thinking, profesjonalistów z dziedziny projektowania i B+R, praktyków User Experience, praktyków Customer Experience czy liderów zmian organizacyjnych!

Konferencja POLISHOPA 2021

Konferencja PUSH UX 2021

21-22 października 2021
Gdzie: online
Cena biletów: już od 237 euro

PUSH UX 2021 to konferencja, która łączy innowacyjne projektowanie interakcji, kreatywne technologie i projektowanie doświadczeń użytkownika, oferując platformę dla projektantów, programistów i specjalistów UX. Konferencja PUSH organizowana jest od 2012 roku przez niezwykle zaangażowaną grupę praktykujących projektantów. Świetne opinie, innowacyjne podejście do układania programu konferencji i formuły zajęć sprawiają, że konferencja ta cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością.

PUSH UX 2021

Więcej wydarzeń dla eCommerce, UX & CX, projektantów…

Inne wydarzenia przygotowane z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką User Experience, Customer Experience oraz zagadnień takich jak projektowanie produktów, design thinking itp. znaleźć można w naszej bazie szkoleń, kursów i konferencji e-Commerce. Mamy nadzieję, że tak szerokie spektrum wydarzeń merytorycznych dla branży e-commerce, projektantów oraz designerów będzie doskonałą inspiracją do poszerzania horyzontów, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, a także nawiązywania kontaktów.

Sebastian Nowak

Sebastian Nowak

Redaktor Eventis.pl

Zajmuję się tematyką nowoczesnych technologii w biznesie, między innymi z zakresu marketingu internetowego (SEM, SEO, copywriting, systemy analityczne dla eCommerce), a także tematami specjalistycznych umiejętności zawodowych niezbędnych na stanowiskach specjalistów i menedżerów.

Polecane wydarzenia

Ostatnie artykuły

Najbardziej opłacalne zawody dla dziewczyn i kobiet!
10 sierpnia 2022
Najbardziej opłacalne zawody dla dziewczyn i kobiet!

Sprawdź listę najbardziej opłacalnych zawodów dla kobiet oraz dziewczyn w 2022 roku w Polsce oraz na świecie. Jakie zawody pozwalają uzyskać atrakcyjne zarobki? Jakie zawody są chętnie wybierane przez kobiety?

Czytaj więcej
Kursy dla kobiet: jakie kursy warto zrobić kobiecie?
8 sierpnia 2022
Kursy dla kobiet: jakie kursy warto zrobić kobiecie?

Sprawdź jakie kursy warto zrobić kobiecie w 2022 roku? Jakie kursy i szkolenia pozwalają liczyć na zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki?

Czytaj więcej
System 5S: co to jest 5s, jakie są zasady 5s?
5 sierpnia 2022
System 5S: co to jest 5s, jakie są zasady 5s?

Dowiedz się czym jest 5s, poznaj pięć zasad systemu 5s i sprawdź w jaki sposób system 5s na produkcji, w hali produkcyjnej bądź biurze może pomóc twojej firmie osiągnąć wyższą produktywność.

Czytaj więcej
System Zarządzania Jakością (SZJ) i pełnomocnik ds. jakości
23 lipca 2022
System Zarządzania Jakością (SZJ) i pełnomocnik ds. jakości

Zarządzanie jakością może być doskonałym źródłem przewagi konkurencyjnej dzięki osiągnięciu wyższej rentowności działalności oraz satysfakcji klientów. Dowiedz się co to System Zarządzania Jakością (SZJ) i czym zajmuje się Pełnomocnik ds. Jakości!

Czytaj więcej