Znajdź kursy Google online oraz szkolenia Google stacjonarne!

 • Znajdź kursy Google: online i stacjonarne, certyfikowane, e-learningowe
 • Sprawdź program szkoleń, ich ceny i zarejestruj się już teraz
Rozwiń W naszym internetowym katalogu znajdziesz kursy Google oraz szkolenia Google poświęcone takim tematom jak reklama w Google Ads, Arkusze Google czy Google Analytics. Baza umożliwia odnalezienie szkolenia Google, zapoznanie się z jego terminami, programem zajęć oraz ceną. W ofercie znajdują się zarówno kursy Google online, jak też tradycyjne szkolenia stacjonarne z rozwiązań oferowanych przez firmę Google - zarówno płatne, jak i darmowe! Rejestracja na szkolenia i kursy Google możliwa jest przez nasze bezpłatne formularze rejestracji online. Zwiń

kursy Google, szkolenia

Kursy Google, szkolenia Google: 12

 • już od 540 zł
540 zł
 • już od 540 zł
540 zł
 • już od 337 zł
337 zł
 • już od 324 zł
324 zł
 • już od 560 zł
560 zł
 • już od 1 154 zł
1 154 zł
 • już od 997 zł
997 zł

Google Analytics

 • już od 2 100 zł
2 100 zł

Google Ads

 • już od 2 100 zł
2 100 zł
 • już od 1 897 zł
1 897 zł
 • już od 990 zł
990 zł
Artykuł

Szkolenia Google: kurs Google Ads (Adwords), szkolenie Google Analytics...

Google to prawdziwy gigant na rynku internetowym. Firma, która zaczęła od pomysłu na wyszukiwarkę stron internetowych, dziś zapewnia dostęp do ogromu przydatnych narzędzi, które w dużej mierze są bezpłatne. Zainteresowanie budzą również kursy i szkolenia Google, zwłaszcza te dotyczące możliwości reklamy w Google, czyli kursy Google Ads, znanego do niedawna jako Google Adwords. Dostępne są zarówno bezpłatne szkolenia Google, jak też płatne, specjalistyczne kursy Google, w tym certyfikowane, które mogą potwierdzać naszą znajomość narzędzi reklamowych oferowanych przez giganta z Mountain View. Dowiedz się więcej na temat kursów, szkoleń i warsztatów Google!

Spis treści

 1. Google
 2. Szkolenia i kursy Google
 3. Szkolenia Google i kursy z produktów Google
 4. Bezpłatne szkolenia i kursy Google Skillshop
 5. Najciekawsze bezpłatne szkolenia i kursy Google
Google

Google (Google Inc.) to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne znane przede wszystkim z wyszukiwarki internetowej Google. Od czasu założenia firmy Google w 2008 roku rozszerzyła ona zakres działalności o znacznei więcej obszarów. Produkty oferowane przez Google to między innymi: program reklamowy Google Ads (dawniej Adwords), program reklamowy dla wydawców Google Adsense, mobilny system operacyjny Android, pakiet biurowy Google Docs, serwis video YouTube, usługi chmurowe Google Cloud, internetowy dysk Google Drive, poczta elektroniczna Gmail, mapy Google Maps, przeglądarka internetowa Chrome.

Szkolenia i kursy Google

Rynek oferuje cały szereg szkoleń Google, zarówno online, jak i stacjonarnych oraz warsztatów i kursów Google. Najpopularniejsze typy szkoleń Google to między innymi:

 • szkolenia Google Ads i kursy Google Ads (d. Adwords) - ich celem jest zapoznanie uczestników z możliwościami jakie stwarza program reklamowy Google Ads oraz przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności z prowadzenia kampanii reklamowych i promocyjnych w Google Ads. Wiele kursów Google Ads kończy się egzaminem i nabyciem certyfikatur potwierdzającego zdobyte umiejętności, który jest ceniony przez pracodawców.
 • szkolenia i kursy z wykorzystania narzędzi Google, w tym Google Dosc czy Google Web Toolkit - obejmują one wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego Google czy też programu Slideshare do przygotowania prezentacji. Ich adresatami są wszystkie osoby, które wykorzystują pakiet biurowy Google w codziennej pracy czy edukacji.
 • bezpłatne szkolenia Google Skillshop - jest to platforma z darmowymi kursami i szkoleniami dotyczącymu marketingu internetowego, mediów społecznościowych, analityki internetowej oraz prowadzenia działalności handlowej przez internet. Pozwalają one podnosić wiedze i umiejętności przedsiębiorców zainteresowanych podjęciem działalności e-commerce, a także pracowników przedsiębiorstw, agencji reklamowych czy instytucji publicznych, które są zainteresowane wykorzystaniem Internetu w prowadzonej działalności.
Szkolenia Google i kursy z narzędzi Google

Rynek szkoleniowy zauważa również coraz większe grono użytkowników narzędzi oferowanych przez Google i z myślą o nich przygotowuje szkolenia dotyczące między innymi:

 • wykorzystania Google Spreadseet, czyli arkusza kalkulacyjnego Google - pozwalające zapoznać się z działaniem tego narzędzia na takich samych zasadach jak odbywa się korzystanie z programu Excel od firmy Microsoft,
 • przygotowania prezentacji z użyem programu Google Slideshare, a więc rozwiązania do przygotowania i wyświetlania prezentacji multimedialnych, będące odpowiednikiem programu PowerPoint od Microsoft.
 • szkolenia i warsztaty z Google Web Toolkit skierowne głównie do programistów i twórców stron internetowych,
 • kursy Google Analytics, a więc dotyczące wykorzystania systemu do pomiaru i analizy ruchu na stronach internetowych.
Bezpłatne szkolenia i kursy Google Skillshop

Google Skillshop to platforma z bezpłatnymi szkoleniami i kursami internetowymi od firmy Google. Do kogo kierowane są kursy i szkolenia dostępne na platformie Google Skillshop? Szkolenia Google oraz kursy i warsztaty Google są otwarte dla każdego. Wystarczy mieć konto na tej platformie, aby móc skorzystać z możliwości, jakie dają. Jednak uczestnictwo w takich kursach to inwestycja czasu. Pytanie więc, kto powinien pomyśleć o skorzystaniu z nich. Są one przeznaczone przede wszystkim dla osób, które:

 • chcą dokładniej zapoznać się z portfelem usług Google i wykorzystywać również ich bardziej zaawansowane funkcje,
 • zrozumieć podstawy marketingu internetowego – nauczyć się wykorzystania programu reklamowego Google Ads do promocji swojej firmy lub przyszłej karierze zawodowej,
 • poznać narzędzia do analityki internetowej, w tym funkcjonowanie Google Analytics,
 • zdobyć umiejętności korzystania z programów biurowych alternatywnych względem pakietu Microsoft Office, takich jak na przykład Arkusze Google,
 • dowiedzieć się jaki potencjał kryje się w rozwiązaniach chmurowych, w tym jak funkcjonuje Chmura Krajowa,
 • nauczyć się programowania,
 • zwiększyć swoje bezpieczeństwo w Sieci.

Wybór bezpłatnych kursów i szkoleń Google jest dość szeroki, dzięki czemu łatwo znaleźć coś interesującego dla siebie. Rynek szkoleniowy oferuje również szereg zaawansowanych kursów Google oraz z technologii oferowanych przez giganta z Mountain View. Kursy Google skierowane są zarówno do działów IT oraz programistów, jak też do specjalistów ds. marketingu, którzy zainteresowani są wykorzystaniem platform reklamych firmy Google do reklamy i promocji swoich produktów.

Najciekawsze bezpłatne szkolenia i kursy Google

Jaki zakres obejmują szkolenia Google? Ich lista stale się poszerza, jednak warto się przyjrzeć bliżej tym, które cieszą się największym zainteresowaniem. Są to m.in. kursy o tematyce takiej jak:

 • podstawy marketingu internetowego – to idealne wprowadzenie do świata promocji w internecie, pozycjonowania stron internetowych czy pozyskiwania klientów z wykorzystaniem narzędzi, jakie daje Google. Ukończywszy to szkolenie Google, można uzyskać bezpłatny certyfikat,
 • podstawy kodowania – zapotrzebowanie na pracowników znających choćby podstawy programowania rośnie z roku na rok, więc warto się tego nauczyć,
 • obsługa reklam online – kurs uczy tego, w jaki sposób planować i realizować kampanie w ramach systemu Google Ads, który jest dziś najpopularniejszym ze wszystkich programów reklamowych (warto też sprawdzić zasady działania programu Facebook Ads),
 • równowaga cyfrowa – eksperci giganta z Mountain View podpowiadają, jak zachować balans między życiem online i offline,
 • wystąpienia publiczne – podczas szkolenia Google możesz się nauczyć, jak skuteczniej przekazywać informacje, również korzystając z narzędzi, które udostępnia gigant.

Pamiętaj, że jeśli interesują Cię bardziej zaawansowane tematy szkoleń powiązanych z usługami Google, możesz także skorzystać z płatnych warsztatów.

Szkolenia Google: kurs Google Ads (Adwords), szkolenie Google Analytics...
Google

Ostatnie artykuły, poradniki oraz newsy

Jak budować markę w internecie z pomocą Google Ads?
22 grudnia 2023
Jak budować markę w internecie z pomocą Google Ads?

Program reklamowy Google Ads pozwala realizować nie tylko cele sprzedażowe, ale także budować rozpoznawalność marki. Warto poznać to narzędzie i jego szerokie możliwości promocyjne.

Czytaj więcej
Reklama PPC w zdrowiu: Precyzyjne docieranie do odbiorców
8 grudnia 2023
Reklama PPC w zdrowiu: Precyzyjne docieranie do odbiorców

Reklama w modelu PPC jest ważnym środkiem dotarcia do klientów w branżach związanych ze zdrowiem i medycyną. Pozwala ona na powiązanie kosztów z wynikami prowadzonych działań, dlatego też jest uznawana za bardzo atrakcyjną ekonomicznie.

Czytaj więcej
Szukasz oferty na pozycjonowanie strony? Oto dlaczego warto wybrać Aktywny Model Rozliczeń
22 września 2023
Szukasz oferty na pozycjonowanie strony? Oto dlaczego warto wybrać Aktywny Model Rozliczeń

Coraz więcej klientów decyduje się na zakupy online. Jak jednak sprawić, że nasz sklep internetowy zajmie wysoką pozycję w wyszukiwarce Google? Jak skutecznie pozycjonować strony internetowe?

Czytaj więcej
Wykorzystanie danych w marketingu internetowym
22 sierpnia 2023
Wykorzystanie danych w marketingu internetowym

Skuteczny marketing internetowy oparty na danych umożliwia dostosowanie treści, kampanii i działań do preferencji, potrzeb i zachowań odbiorców. Sprawdź jakie rodzaje danych są dostępne i w jaki sposób je wykorzystać?

Czytaj więcej
Kurs Google, Szkolenie Google

Zostaw e-mail i otrzymuj powiadomienie zawsze, gdy pojawi się nowy kurs Google online lub szkolenie Google!