Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli w ramach grantu "E-nauczyciel w każdej szkole" - Lekcja.Enter.zip

O szkoleniu

Ogólnopolskie bezpłatne szkolenie z innowacyjnych technik naucznia dl anauczycieli kształcenia ogólnego. 

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Jeśli chcesz się w krótkim czasie dowiedzieć jak efektywnie korzystać ze szkolnego sprzętu i aplikacji na lekcji, jak pracować metodą projektów uczniowskich , jak sprawnie i efektywnie korzystać z e-podręczników i aktywizować uczniów do pracy na lekcji, lub po prostu potrzebujesz szybko i sprawnie rozwinąć  swoje umiejętności cyfrowe, to szkolenie jest dla Ciebie!

Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie przeznaczone dla nauczycieli kształcenia ogólnego szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w tym szkół specjalnych (publicznych i niepublicznych na prawach szkół publicznych) województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Program szkolenia

Szkolenie skłąda sie z 4 spotkań od 3 do 4,5 godzin lekcyjnych.

 1. Poznaj sieć. Elektroniczne zasoby edukacyjne, sieci współpracy i bezpieczne z nich korzystanie. Wprowadzenie do szkolenia.
 2. Aktywizujące metody nauczania wspierane technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi.
 3. Elektroniczne zasoby edukacyjne dla różnych przedmiotów.
 4. Metodyczne aspekty kształcenia z wykorzystaniem technologii - praca nad programem nauczania wzbogaconymi o technologię.
 5. Metodyczne aspekty kształcenia z wykorzystaniem technologii informacyjnych i komunikacyjnych – praca nad scenariuszami zajęć wzbogaconymi o technologię.

Czas trwania

ok. 17-20; godziny rozpoczęcia spotkań do uzgodnienia z grupą; szkolenie składa się z 4 spotkania

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Szkolenie on-line w czasie rzeczywistym. Wymagany własny sprzęt (komputer, tablet, smartfon) z dostępem do Internetu, kamery, głośnika i mikrofonu.
szkolenie on-line w czasie rzeczywistym; wymagany własny sprzet (komputer, tablet, smartfon z dostępem do Internetu, kamery, mikrofonu i głośnika.

Rejestracja

Szkolenie bezpłatne
0
zwolnione z vat
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowe
 • certyfikat uczestnictwa
Zapisz się
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Szkolenie bezpłatne w ramach grantu "E-nauczyciel w każdej szkole", realizowanego w ramach ogólnopolskiego projektu "Lekcja:Enter", wspófinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Podczas wypełniania formularza rejestracji zaznacz opcję "Oświadczam, że udział będzie finansowany ze środków publicznych, proszę o wystawienie faktury z zerową stawką VAT."

Jeśli potrzebujesz zarejestrować organizatora w wewnętrznym systemie zamówień możesz zrobić to na dwa sposoby. W trakcie wypełniania zgłoszenia w polu Uwagi przekaż tą informację - opiekun szkolenia skontaktuje się w celu dopełnienia formalności. Możesz to również zrobić samodzielnie z użyciem poniższych danych:
 • Nazwa firmy: Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o.
 • Ulica i nr: Kościuszki 11
 • Kod pocztowy: 25-310
 • Miejscowość: Kielce
 • Numer NIP: 6572124893

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Eventis.pl
04-395 Warszawa ul. Siennicka 22/22

Organizator

Profesjonalne Szkolenia Informatyczne Sp. z o.o.
25-310 Kielce, Polska
Kościuszki 11
woj. świętokrzyskie
Firma Profesjonalne Szkolenia Informatyczne ma w swojej ofercie wiele szkoleń komputerowych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Znajdzie u nas coś dla siebie zarówno osoba, która dopiero zaczyna pracę z komputerem, ten kto chce udoskonalić swój k...
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!