Szkolenia kierownicze i kursy dla kierowników i kadry zarządzającej!

 • Znajdź szkolenia dla kierowników, kursy dla kady kierowniczej i szefów zespołów
 • Sprawdź program szkoleń oraz ceny kursów i szkoleń
 • Zarejestruj się na szkolenie online!
Rozwiń Interesują Cię szkolenia dla kadry kierowniczej oraz szkolenia kierownicze? Zapoznaj się z naszą bazą ofert rozwojowych, w której znajdziesz szkolenie dla kierowników online oraz stacjonarne oraz szkolenia dla kadry kierowniczej i zarządzającej. Sprawdź terminy szkoleń, program zajęć, ceny i zapisz się na wybrane szkolenie w 3 minuty przez Internet! Zwiń

szkolenia dla kierowników

Szkolenia dla kierowników: 52

Szef zorganizowany

 • już od 2 999 zł
2 999 zł
 • już od 1 154 zł
1 154 zł
 • już od 1 154 zł
1 154 zł
 • już od 719 zł
719 zł
 • już od 1 154 zł
1 154 zł
 • już od 1 353 zł
1 353 zł
 • już od 2 090 zł
2 090 zł
 • już od 790 zł
790 zł
 • już od 990 zł
990 zł
 • już od 669 zł
669 zł
 • już od 1 353 zł
1 353 zł
 • już od 2 290 zł
2 290 zł
 • już od 2 124 zł
2 124 zł
 • już od 1 590 zł
1 590 zł
 • już od 1 348 zł
1 348 zł
Artykuł

Szkolenia dla kierowników, szefów, kadry kierowniczej i zarządzającej.

Każdy specjalista czy ekspert awansujący na stanowisko kierownicze staje przed wyzwaniem podołania nowym obowiązkom oraz zaadaptowania się do nowej roli. Jak pokazują statystyki wielu młodych kierowników zawodzi nie rozumiejąc jaką rolę spełnia kierownik i jakie zadania stoją przed kadrą kierowniczą. Pomoc w rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu kierowowania ludźmi mogą stanowić profesjonalne szkolenia dla kierowników i kadry kierowniczej i zarządzającej, które warto rozważyć również w przypadku doświadczonych pracowników.

Spis treści:
 1. Kim jest kierownik?
 2. Szkolenia dla kierowników, szkolenia kierownicze
 3. Program szkoleń i kursów dla kierowników
 4. Szkolenia dla kadry kierowniczej
 5. Szkolenia dla szefów
Kim jest kierownik?

Kierownik, czyli osoba kierująca pracą ludzi i zespołów. Często mówimy również, że kierownik to osoba odpowiedzialna za zarządzanie daną jednostką organizacyjną czy merytoryczną. Kierownik spełnia liczne role w przedsiębiorstwie:

 • planowanie i podejmowanie decyzji - obejmujące wyzaczanie celów poszczególnym pracownikom, zespołom i innym komórkom organizacyjnym ,a także określanie sposobu ich realizacji,
 • organizowanie pracy - obejmujące podział i przydzielanie zadań, rozdzielanie zasobów i wypracowywanie metod i procedur działania,
 • przewodzenie ludziom i zespołom - obejmuje budowanie i zarządzanie zespołami i ludźmi, motywowanie, angażowanie i zapewnianie komunikacji,
 • kontrolowanie - obejmujące śledzenie kluczowych wskaźników i monitorowanie osiągania wyznaczonych celów.
Szkolenia dla kierowników, szkolenia kierownicze

Szkolenia kierownicze, szkolenia dla kadry zarządzającej i kursy dla kierowników, a także inne wydarzenia, takie jak warsztaty, sympozja czy seminaria znaleźć można na górze strony, gdzie staraliśmy się zgromadzić listę nadchodzących wydarzeń skierowanych do młodych i doświadczonych kierowników. Uczestnictwo w szkoleniach pozwala zrozumieć role pełnione przez kierownika, przećwiczyć najważniejsze umiejętności niezbędne do efektywnego kierowania ludźmi oraz wyposażyć osoby pracujące na kierowniczych stanowiskach w znajomość narzędzi i technik wspierających zarządzanie ludźmi. Udział w szkoleniu pozwala znaleźć odpowiedź na pytanie jak być dobrym kierownikiem, który rozumie zespół i potrafi wykorzystać drzemiący w nim potencjał.

Baza obejmująca szkolenia dla kierowników pozwala zapoznać się z terminami kursów i szkoleń, zarówno szkoleń stacjonarnych, jak i tych online, a także poznać program zajęć, sylwetki prelegentów i trenerów oraz ceny i warunki uczestnictwa w poszczególnych kursach, szkoleniach i warsztatach kierowniczych. Baza pozwala też na bezpłatne zarejestrowanie się na wybrane szkolenie czy kurs dla kadry zarządzającej.

Program szkoleń i kursów dla kierowników

Program każdego kursu czy szkolenia kierowniczego czy też z budowania i zarządzania zespołem różni się w zależności od przyjętej formuły, trnera czy organizatora. W trakcie większości szkoleń, kursów oraz praktycznych warsztatów z kierowania zespołami omawiane są jednak zagadnienia takie jak:

 • funkcje kierownika, rodzaje stanowisk kierowniczych,
 • style kierowania w zarządzaniu zespołem,
 • budowanie marki, wizerunku i autorytetu kierownika, zaufanie w pracy kierownika, 
 • kompetencje skutecznego kierownika: komunikacja, asertywność, odporność na stres, udzielanie informacji zwrotnej...
 • funkcje kierownicze: przekazywanie informacji, wyznaczanie celów, motywowanie zespołu, rozwój zespołu...
 • relacje kierownik - otoczenie: relacje z podwładnymi, relacje poziomie, relacje z przełożonym...
 • budowanie i kierowanie zespołem: rekrutowanie pracowników, ocena pracownicza, zwalnianie pracowników...
 • planowanie i wyznaczanie celów: priorytety, cele, delegowanie, monitorowanie wyników...
 • motywowanie i angażowanie: czym jest motywacja, koncepcje motywowania, uznanie a motywacja, systemy motywacyjne...
 • rozwój talentów: identyfikacja talentów, angażowanie, rozwój umiejętności i kształtowanie postawy...
 • rozwiązywanie konfliktów: podłoże konfliktu, komunkacja w konflikcie...
Szkolenia dla kadry kierowniczej, szkolenia dla kadry zarządzającej

Szkolenia dla kierowników, szkolenia dla kadry zarządzającej oraz kierowniczej, obejmować powinny znacznie więcej obszarów. Ich dokładny zakres jest inny w zależności od przedsiębiorstwa, branży w której działa czy też wyzwań menedżerskich z jakimi mierzy się kadra kierownicza. Do popularnych tematów szkoleń skierowanych do kadry menedżerskiej należą między innymi:

Lista tematów szkoleń dla kadry kierowniczej i zarządzającej obejmuje znacznie więcej pozycji, które pokrywają zakres pełnionych przez nią ról kierowniczych.

Co to są szkolenia dla szefów?

Szkolenia dla szefów to specjalistyczne programy edukacyjne skierowane do osób na stanowiskach kierowniczych, takich jak menedżerowie, dyrektorzy czy właściciele firm. Szkolenia te mają na celu rozwijanie umiejętności niezbędnych do efektywnego zarządzania zespołami i prowadzenia działalności biznesowej.

Oto kilka kluczowych aspektów, na których mogą skupiać się szkolenia dla szefów:

 1. Umiejętności przywódcze: Jak motywować zespół, wyznaczać cele, rozwiązywać konflikty i inspirować innych do osiągania sukcesów.

 2. Zarządzanie projektami: Jak efektywnie planować, organizować i kontrolować projekty, aby zrealizować je w określonym czasie i budżecie.

 3. Komunikacja interpersonalna: Jak komunikować się skutecznie zarówno z pracownikami, jak i klientami, włączając umiejętności negocjacji i prezentacji.

 4. Zrozumienie finansów: Podstawy finansowe niezbędne do zarządzania budżetami, analizy kosztów i zarządzania kapitałem.

 5. Strategia biznesowa: Jak tworzyć i implementować długoterminową wizję firmy, analizować konkurencję i dostosowywać się do zmieniającego się rynku.

 6. Zarządzanie zasobami ludzkimi: Jak rekrutować, rozwijać i utrzymywać zmotywowany i wydajny personel.

 7. Zastosowanie technologii: Zrozumienie, jak wykorzystać nowoczesne technologie w celu zwiększenia wydajności i innowacyjności.

 8. Zgodność z prawem i etyką: Zapoznanie się z przepisami prawa i standardami etycznymi odnoszącymi się do prowadzenia biznesu.

 9. Zarządzanie zmianą: Umiejętność zarządzania zmianą w organizacji, czy to w wyniku wzrostu, restrukturyzacji, czy dostosowania się do zmieniającego się otoczenia rynkowego.

 10. Rozwój osobisty: Skupienie się na osobistym rozwoju uczestników, takim jak zarządzanie stresem, podejmowanie decyzji i rozwijanie umiejętności społecznych.

Szkolenia dla szefów mogą być prowadzone w formie warsztatów, seminariów, kursów online, czy nawet indywidualnych sesji coachingowych z doświadczonym mentorem. Często są one dostosowane do specyficznych potrzeb i wyzwań, z którymi boryka się dana organizacja czy branża.

Tego typu szkolenia są niezwykle wartościowe dla liderów na różnych szczeblach kierowania, ponieważ mogą znacznie zwiększyć ich efektywność i skuteczność w zarządzaniu zespołami i prowadzeniu biznesu.

Szkolenia dla kierowników, szefów, kadry kierowniczej i zarządzającej.
Czytelnia

Artykuły dla kadry kierowniczej

8 cech wyróżniających najlepszych przywódców
25 marca 2021
8 cech wyróżniających najlepszych przywódców

Przywództwo polega na ustalaniu kierunku, wypracowywaniu wizji i przewodzeniu ludziom w dążeniu do jej realizacji. Sprawdź jakie cechy wyróżniają najlepszych liderów.

Czytaj więcej
Coaching – moda czy metoda?
25 marca 2021
Coaching – moda czy metoda?

Popularność coachingu rośnie z roku na rok w ogromnym tempie. Skąd się wzięła i na ile coaching to moda, a na ile metoda osiągania większej efektywności w życiu zawodowym i osobistym?

Czytaj więcej
Ciekawe kursy i szkolenia dla mężczyzn, po których jest praca!
27 lipca 2023
Ciekawe kursy i szkolenia dla mężczyzn, po których jest praca!

Jesteś facetem i stoisz przed zadaniem wyboru ścieżki zawodowej lub myślisz o przebranżowieniu? Chcesz poznać dostępne opcje i dowiedzieć się w jakim zawodzie można liczyć na zatrudnienie i atrakcyjną płacę? Poznaj kursy i szkolenia dla mężczyzn!

Czytaj więcej
Menadżer: kim jest menedżer?
17 stycznia 2022
Menadżer: kim jest menedżer?

Dowiedz się kim jest menedżer i jakie role menedżerskie spełnia? Sprawdź jakie umiejętności menedżerskie są najważniejsze w pracy współczesnych managerów i dowiedz się jak je rozwijać poprzesz szkolenia i kursy menedżerskie.

Czytaj więcej
Szkolenia kierownicze, szkolenia dla kadry kierowniczej i zarządzającej

Zostaw e-mail, aby otrzymać powiadomienie, gdy pojawi się nowe szkolenie dla kierowników i kadry zarządzającej!