Szkolenie

Telewindykacja – warsztaty. (Warszawa)

O szkoleniu

Celem zajęć jest podniesienie kompetencji uczestników w obszarze negocjacji windykacyjnych z naciskiem na utrzymanie pozytywnych relacji z kontrahentem.

Program został opracowany na podstawie wieloletniej praktyki trenera na płaszczyźnie windykacji należności b2b, w których priorytetem jest dbanie o wizerunek wierzyciela, jako podmiotu, który z najwyższą starannością podchodzi do dalszego utrzymywania relacji z kontrahentami.

W trakcie zajęć uczestnicy przećwiczą komunikację perswazyjną, która oznacza:
• dbałość o kontrolowanie emocji,
• usuwanie sabotujących zachowań.

Zajęcia realizowane są w formie warsztatów opartych na dużej ilości ćwiczeń i symulacji negocjacyjnych.

W trakcie warsztatów uczestnicy:
• poznają sprawdzone w praktyce, w dużej części autorskie narzędzia budowania perswazyjnych komunikatów w obszarze windykacji należności,
• nauczą się tworzyć z tych narzędzi strategie i dostosowywać odpowiednie strategie do odpowiednich klientów,
• dowiedzą się jak kalibrować i rozpoznawać typy dłużników oraz odszyfrowywać gry, którymi dłużnicy się posługują, w celu odwleczenia momentu uregulowania należności.
• dowiedzą się w jaki sposób zarządzać i kontrolować emocje, gdyż specyfika rozmów windykacyjnych często wywołuje sabotujące mechanizmy emocjonalne.
Kto powinien wziąć udział?
Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkie osoby, które kontaktują się z dłużnikami i chciałyby rozwinąć swoje umiejętności wpływania na dłużników i tym samym zwiększyć skuteczność w ściąganiu zaległych należności.

Program szkolenia

Dzień I

1. Analiza transakcyjna Erica Berne’a.
Uczestnicy szkolenia poznają zagadnienia związane z teorią gier Erica Berne’a oraz dowiedzą się, jak określone wypowiedzi wpływają na emocje dłużników.

2. Zarządzanie emocjami.
Emocje w zależności od ich rodzaju mogą wspomagać lub sabotować negocjacje windykacyjne. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak uspokajać emocje i jak emocje wpływają na podejmowanie decyzji.

3. Zwroty perswazyjne oraz zwroty, których należy unikać.
Uczestnicy poznają i przećwiczą struktury lingwistyczne, które powodują określone procesy emocjonalne i myślowe u rozmówców. Zwrócą uwagę na to, które zwroty są pomocne, a które sabotują nasze działania.

4. Komunikowanie sankcji w rozmowie windykacyjnej.
Uczestnicy określą wspólnie katalog sankcji, które należy komunikować dłużnikom. Przećwiczą sposób ich komunikowania.

Dzień II

1. Systemy reprezentacji.
Ujęcie systemów reprezentacji w zaawansowanej formie. Wypracowanie umiejętności budowania odpowiednich sugestii w oparciu o systemy oraz kalibrowania i rozszyfrowywania procesów myślowych i emocjonalnych odbiorców komunikatów perswazyjnych.

2. Perswazyjne struktury językowe.
Wykorzystanie zwrotów perswazyjnych poznanych w trakcie pierwszego dnia do konstruowania struktur, które pozwolą łatwiej wpływać na procesy myślowe dłużników.

3. Metaprogramy.
Znajomość scenariuszy metaprogramów jest jednym z najważniejszych narzędzi, które pomaga budować zaawansowane komunikaty perswazyjne. Uczestnicy przećwiczą najważniejsze z nich na płaszczyźnie negocjacji windykacyjnych.

4. Struktura skutecznej rozmowy windykacyjnej.
Przećwiczenie wszystkich elementów negocjacji z dłużnikami z wykorzystaniem poznanych technik, narzędzi i strategii perswazyjnych.

Czas trwania

23-24.11.2015, poniedziałek - wtorek, 10.00 - 16.00, 09.00 - 15.00

Prelegenci

Cytat
Ekspert wyspecjalizowany w prowadzeniu treningów kontroli emocji. Przez wiele lat szkolił z tego zakresu służby specjalne a także grupy menedżerskie. Ponadto prowadzi wysoko zaawansowane szkolenia w dziedzinie tworzenia profili psychologicznych, prewencji, negocjacji, wywiadu śledczego, technik interview na różnorodne stanowiska pracy. Posiada kwalifikacje z zakresu psychologii i psychoterapii.

Gdzie i kiedy

Warszawa 23 - 24 listopada 2015
Goldenfloor Plaza

02-015 Warszawa

Al. Jerozolimskie 123A

woj. mazowieckie

Weź udział

Cena 1
zł brutto
1463,70 PLN
Cena zawiera:
  • Wykłady, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, lunch, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
Weź udział

Organizator

J.G. Training
02-548 Warszawa
Olesińska 21
woj. mazowieckie
Misja Misją J.G.Training jest pomoc pracownikom firm i instytucji w zdobywaniu wiedzy, informacji i umiejętności, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Obszary, z których szkolimy Tematyka naszych szkoleń dot...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Weź udział, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego: http://jgt.pl/szkolenia/windykacja_1503nww

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.
Wiadomość została wysłana!

Dane kontaktowe

J.G. Training
02-548 Warszawa Olesińska 21
Darmowy biuletyn informacyjny

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wydarzeniach!