AVENHANSEN Sp. z o.o.

Adres WWW wydrukowanej strony: https://eventis.pl//organizatorzy/avenhansen-sp-z-oo-36

Informacje o firmie
 • AVENHANSEN Sp. z o.o.

  ID firmy: 36
 • Adres:

  Kronikarza Galla 4 lok. 9
  30-053 Kraków
  woj. małopolskie
 • tel.: 012 399 41 90
  fax: 012 383 23 45
  www: www.szkolenia.avenhansen.pl
Zadaj pytanie:
Narzędzia: Poleć znajomemu Drukuj
O firmie

O Nas:

Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniową. Nasz profesjonalizm opiera się na wiedzy o prowadzeniu firmy szkoleniowej i umiejętnościach obsługi naszych Klientów. To również otwartość na informacje płynące do nas z zewnątrz, umiejętność słuchania naszych Klientów i podpowiadania im najlepszych rozwiązań. Dbamy o jakość oferowanych przez nas usług na każdym etapie kontaktów z naszymi Klientami oraz zapewniamy kompleksową obsługę.CO ROBIMY

Szkolimy z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, komunikacji, autoprezentacji. Doradzamy i pomagamy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu życie, aby sprawić, że kontakt z firmą szkoleniową będzie spełnieniem Państwa oczekiwań. Gwarantujemy opiekę nad realizacją szkolenia, wyjazdu, zakwaterowania, atrakcji około-szkoleniowych. Dobieramy najlepszych trenerów do realizacji powierzonych nam zadań.MISJA FIRMY

Firma szkoleniowa AVENHANSEN Sp. z o.o. tworzy dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności biznesowych. Szkolenia organizowane przez Firmę dają gwarancję zwiększenia wydajności pracownika, podniesienia jego wartości oraz atrakcyjności.
Równie ważne jest zapewnienie kompleksowej obsługi, aby uczestnik szkoleń miał zagwarantowaną wszelką pomoc i doradztwo w zakresie logistycznym.
Integralną częścią naszej Misji jest Kodeks Dobrych Praktyk, realizowany na co dzień.Wszelkich, szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz Opiekun szkolenia:

Aleksandra Pomykaj
Manager ds. Organizacji Szkoleń
apomykaj@avenhansen.pl
0515 212 448

Elżbieta Zwolak
Doradca Klienta ds. Szkoleń
ezwolak@avenhansen.pl
0515 212 449

Katarzyna Jędrzejczyk
Doradca Klienta ds. Szkoleń
kjedrzejczyk@avenhansen.pl
0515 212 450

Wyniki wyszukiwania
Wyświetlone wszystkie wydarzenia firmy: (0)