Auditor Bezpieczeństwa Informacji wg ISO 27001 – szkolenie akredytowane

O szkoleniu

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydata do prowadzenia auditów wewnętrznych, zapoznanie z metodyką pracy i technikami auditów.

Głównym organizatorem szkolenia jest jednostka certyfikacyjna i szkoleniowa CIS – Certification & Information Security Services, która specjalizuje się w bezpieczeństwie informacji. Siedziba CIS-International znajduje się w Wiedniu i ma swoje przedstawicielstwa na całym świecie. CIS posiada prestiżową akredytację w zakresie certyfikacji systemów i osób (ISO/IEC 27001 / ISO/IEC 27002, ISO/IEC 20000-1, ISO/IEC 27018 i ISO/IEC TR 20000-9, ISO 22301) udzieloną przez austriacki organ akredytujący BMWFW oraz akredytację brytyjską udzieloną przez itSMF. Przeprowadza również certyfikacje Data Center (ANSI/TIA 942,EN 50600) oraz szkolenia. Współpraca między CIS i Quality Austria-Polska wpływa na większe zadowolenie Klientów, spowodowane możliwością synergii (certyfikacji łączącej różne systemy), większym nastawieniem na praktykę oraz obniżeniem kosztów.
Kto powinien wziąć udział?

Managerowie Bezpieczeństwa Informacji posiadający ważny certyfikat oraz posiadający wiedzę z zakresu terminologii IT i podstaw technicznych IT

WAŻNE:

Aby móc uczestniczyć w szkoleniu, należy posiadać ważny certyfikat z ukończonego w firmie CIS – Certification akredytowanego szkolenia IS Manager lub równoważny dokument z ukończonego innego szkolenia np. na Pełnomocnika ds. Systemu Bezpieczeństwa Informacji objętego akredytacją w zakresie certyfikacji osób na zgodność z normą EN ISO/IEC 17024:2012 udzieloną przez krajową jednostkę akredytacyjną*. 

*-o dopuszczeniu do szkolenia decyduje jednostka certyfikacyjna CIS-Cert po przeanalizowaniu programu szkoleniowego ukończonego szkolenia oraz weryfikacji akredytacji.

Program szkolenia

  • Egzamin techniczny - odnosi się do technicznych baz IT (sieci, systemów operacyjnych, baz danych, zasad tworzenia oprogramowań itp.)
  • Podstawy psychologii Auditora Bezpieczeństwa Informacji
  • Techniki auditu Bezpieczeństwa Informacji – moduł ten zawiera całą praktykę przeprowadzania audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przegląd wymagań normy ISO 27001
  • Ćwiczenia
  • Test sprawdzający

Czas trwania

3 dni / 34 godziny

Prelegenci

Trener Quality Austria

Gdzie i kiedy

Warszawa 18-20 listopad 2020
brak danych

Warszawa

woj. mazowieckie

Zapisz się

Cena 1
zł + 23% VAT za 1 osobę
2 390
Cena zawiera:
  • Przeprowadzenie szkolenia, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i drobne poczęstunki, wyżywienie w dniach szkolenia, wydanie certyfikatu
Zapisz się

Organizator

Quality Austria - Polska
43-190 Mikołów
Żwirki i wigury 14
woj. śląskie
Quality Austria, międzynarodowa jednostka zajmująca się certyfikacją, kształceniem i ekspertyzami, powstała w wyniku zgrupowania czterech samodzielnych organizacji działających od kilkudziesięciu lat na rynku europejskim. Są nimi ÖQS jednostka c...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na górze strony. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się, aby potwierdzić zgłoszenie i przekazać wszystkie informacje organizacyjne.


Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Quality Austria - Polska
43-190 Mikołów Żwirki i wigury 14
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!