Kierowanie Zespołem - efektywny trening zarządzania

O szkoleniu

Serdecznie zapraszamy do udziału w treningu dla kadry menedżerskiej przygotowującym do zarządzania zespołem, którego celem jest uporządkowanie dotychczasowej wiedzy z zakresu motywowania, delegowania zadań i wyznaczania celów oraz usprawnienia pracy własnej i całego zespołu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Dzięki szkoleniu uczestnik:

 • charakteryzuje kluczowe kompetencje i strategie pracy na stanowisku kierowniczym, identyfikuje źródła problemów w zarządzaniu zespołem,
 • planuje i określa zadania, definiuje potrzeby i oczekiwania pracowników a także umiejętnie dostosowuje działania motywacyjne do rozwoju pracowników, doskonali rolę lidera w zespole,
 • stosuje zasady komunikacji interpersonalnej,
 • rozumie na czym polega praca na stanowisku kierowniczym oraz ocenia rolę komunikacji w zespole, umiejętnie motywuje pracowników, tak by tworzyć zgrany zespół.
Kto powinien wziąć udział?

Szkolenie polecane właścicielom, dyrektorom, kierownikom, menadżerom zainteresowanym poprawąswoich wyników, liderom poszukującym nowych sposobów oddziaływania,
specjalistomprzygotowującym się do zadań zarządczych; każdemu, kto organizuje pracę własną i innych.

Program szkolenia

Lider zespołu

 • Budowanie zaufania wśród podwładnych
 • Asertywność szefa
 • Właściwa postawa kierownika


Mój zespół

 • Rozpoznawanie potrzeb pracowników
 • Różnice w oczekiwaniach pracownika i przełożonego
 • Wzmacnianie zaangażowania zespołu i pracowników
 • Motywujący feedback – „informacja zwrotna” (pochwała, konstruktywna krytyka)


Relacja szef-kolega

 • Świadome budowanie relacji – co wolno, a czego unikać
 • Budowanie autorytetu lidera w zespole
 • Rodzaje wsparcia, które przełożony może dać pracownikowi


Delegowanie zadań

 • Zlecenie zadań i efektywne ich egzekwowanie
 • Radzenie sobie z oporem pracownika w przyjmowaniu zadań

Czas trwania

1 dzień, 8h zajęć od 9:00 do 17:00

Prelegenci

Doświadczony trener Grupy Szkoleniowej SOLBERG 

Terminy i miejsca

Zapoznaj się z aktualnymi terminami tego szkolenia bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

link do platformy szkoleniowej wysyłany dla każdego zapisanego uczestnika przed szkoleniem
Hotel Tobaco Łódź

Łódź

woj. łódzkie

To wydarzenie dostępne jest na zamówienie. Termin i miejsce przeprowadzenia zajęć uzgodnisz z organizatorem po złożeniu zamówienia. Organizator przeprowadza zajęcia: stacjonarnie i/lub online

Rejestracja

Cena standardowa
za osobę
990
+23% VAT
Cena zawiera:
 • udział w zajęciach
 • materiały szkoleniowo-konferencyjne
 • certyfikat uczestnictwa
 • serwis obiadowy
 • przerwy kawowe
 • * obiad i przerwy kawowe nie dotyczą szkolenia online.
 • Rozwiń
Zapisz się

Organizator

Grupa Szkoleniowa SOLBERG
43-246 Zbytków
ul. Długa 15
woj. śląskie
5 najważniejszych powodów, dla których Klienci wybierają Grupę Szkoleniową SOLBERG 1. Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i wzajemnym szacunku Chcemy stać się dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym, dzięki któremu osiągnie...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

1.Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie karty zgłoszenia faksem pod numer (33) 300 31 46 lub mailem na adres: biuro@solberg-szkolenia.pl
2.Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem maksymalnie w ciągu 24 godzin w celu potwierdzenia rezerwacji.
3.W przypadku szkoleń otwartych zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub przesunięcia terminu szkolenia w sytuacji uzasadnionej. Informacje o zmianach w terminie podana będzie najpóźniej do 2 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.
4.W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu powyżej 5 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia, Grupy Szkoleniowej SOLBERG zwraca wpłatę w wysokości: pełna kwota.
5.W przypadku rezygnacji ze szkolenia w czasie krótszym niż 5 dni roboczych od daty jego rozpoczęcia Uczestnik zobowiązany jest pokryć 50% kosztów szkolenia. Istnieje możliwoćc zmiany uczestnika szkolenia. 6.W przypadku odwołania szkolenia z winy Grupy Szkoleniowej SOLBERG, wpłata zostaje zwrócona w całości. Organizator ma prawo odwołać szkolenie w każdej chwili.
7. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w szkoleniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
8.Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Grupy Szkoleniowej SOLBERG dostępnego na stronie internetowej www.solberg-szkolenia.pl, akceptacją powyższych warunków oraz upoważnieniem Grupy Szkoleniowej SOLBERG do wystawienia faktury bez składania podpisu przez osobę upoważnioną ze strony zgłaszającego. Faktura zostanie przesłana pocztą na wskazany przez Państwa adres.
9.Niniejszy formularz zgłoszeniowy/umowa stanowi zgłoszenie udziału w szkoleniu i jest zobowiązaniem do zapłaty za szkolenie.
10.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Szkoleniową SOLBERG Marzena Mrukwa w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w karcie zgłoszenia: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail.

Nasze szkolenia mogą zostać dofinansowane poprzez m.in. poprzez bony rozwojowe, którymi dysponują Agencje Rozwoju Regionalnego, Specjalne Strefy Ekonomiczne czy Urzędy Pracy (KFS).

Najszybszym sposobem kontaktu z organizatorem i uzyskania dodatkowych informacji jest wypełnienie formularza kontaktowego. Możesz też zadzwonić do organizatora.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

Grupa Szkoleniowa SOLBERG
43-246 Zbytków ul. Długa 15
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!