User Experience Leader

O szkoleniu

Zarządzasz aplikacją mobilną, stroną internetową lub systemem transakcyjnym? Jesteś odpowiedzialny za rozwój produktu cyfrowego? Zastanawiasz się, czy spełnia on oczekiwania użytkowników? Co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększyć komfort użytkowania, a równocześnie generować większe zyski dla firmy? Jaki powinien być kolejny krok i jak ustalić listę priorytetów?

Eksperci user experience (UX) wypracowali bogaty zestaw metod, technik i narzędzi pozwalających na kreatywne i zarazem efektywne zarządzanie produktem cyfrowym.
Kto powinien wziąć udział?
Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się projektowaniem, zarządzaniem i rozwojem produktów digitalowych (m.in. stron www, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych czy systemów transakcyjnych) – product developerów, product managerów oraz project managerów.

Od uczestników szkolenia nie jest wymagana specjalistyczna wiedza techniczna. Doświadczenie w pracy z rozwojem produktu będzie zdecydowanym atutem.

Program szkolenia

Szkolenie ma postać warsztatu podzielonego na cztery moduły. Każdy moduł składa się z krótkiego wykładu (ok. 30 min) oraz części warsztatowej. Każde z ćwiczeń odpowiada konkretnym zadaniom, z jakimi spotykamy się w procesach projektowania.

Persony – nowa jakość w rozmowach o grupach docelowych
Warsztat – Tworzenie persony krok po kroku
Badania w terenie – czyli jak poznać prawdziwe potrzeby użytkowników i zrozumieć ich sposób rozumowania
Warsztat – Przeprowadzenie wywiadu pogłębionego
User journeys – kluczowy element skutecznej architektury perswazji
Warsztat – Tworzenie macierzy potrzeb i celów komunikacyjnych oraz modelowanie user journeys
Usability – praktyczne i szybkie metody badania użyteczności serwisów www i aplikacji mobilnych
Warsztat – Udział w prawdziwej sesji testu z użytkownikami

Czas trwania

9.30-17.00

Prelegenci

Piotr Poznański

Trener, konsultant, prelegent, autor dziesiątek publikacji z zakresu marketingu interaktywnego. Z pasją dzieli się w trakcie warsztatów swoim doświadczeniem e-marketingowym zdobytym w międzynarodowym środowisku.

Doświadczenie
Pracował zarówno po stronie agencji (SUPERMEDIA Interactive), jak i w dziale marketingu po stronie klienta (Hewlett-Packard, Solidex). Realizował projekty m.in. dla PKN Orlen, Allegro, Empik.com. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla globalnych organizacji nad wielojęzycznymi projektami internetowymi. Obecnie pracuje w Międzynarodowym Sekretariacie Amnesty International w Londynie.

Absolwent szkoleń z zakresu użyteczności przeprowadzonych przez tytana Usability Jacoba Nielsena, posiadacz tytułu “Award of Achivement in Web Analytics” zdobytego na University of British Columbia.

Terminy i miejsca

To szkolenie nie ma aktualnych terminów. Wyślij zapytanie o nowe terminy bądź zapisz na powiadomienia o nowych terminach.

Horizon Plaza

02-672 Warszawa

Jana Pawła II 25

woj. mazowieckie

Rejestracja

Cena 1
zł netto + VAT
1 250
Cena zawiera:
  • udział w szkoleniu, materiały, certyfikat uczestnictwa w warsztatach, lunch i serwis kawowy. Uwaga! Przy zamówieniu dla 3 osób i więcej – cena 807,00 zł netto od osoby (rabat 15%) - Skontaktuj się z nami: szkolenia@conceptlabs.pl
Zapisz się

Organizator

CONCEPT LABS
02-675 Warszawa
Domaniewska 39a
woj. mazowieckie
Discover marketing chemistry... CONCEPT LABS to mieszanka pierwiastków szkoleniowych, konsultingowych i badawczych. Misją naszej firmy jest dostarczanie unikalnych i sprawdzonych pomysłów na biznes i marketing. Na podstawie analiz rynku i pozycji ...
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Prosimy o przejście do sekcji Zapisz się, aby wypełnić formularz zgłoszenia w wydarzeniu. Po jego wysłaniu organizator skontaktuje się celem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i przekazania szczegółów organizacyjnych.

Skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

Uzupełnij pole
Wybierz termin wydarzenia
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij wiadomość
Potwierdź, że nie jesteś botem.
Musisz zaakceptować regulamin.

Dane kontaktowe

CONCEPT LABS
02-675 Warszawa Domaniewska 39a
Powiadomienia o nowych terminach

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych terminach tego wydarzenia!